Spor

Spor

Bu kategoride Spor ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
YENİ
%10

ACIKLAMA..

19,00TL 17,10TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAGünümüzde spor eğitimi denilince spor eğitimcisinin eğitimi akla gelmektedir. Oysa spor eğitimine sporcunun da dâhil edilmesi gerekliliği vardır. Bu Antrenman Biliminin temel ilkelerinden olan Antrenmana Bilinçli ve Aktif Katılım ilkesinin gereğidir. Kitapta, Profesyonel Futbolcularda spor bilgi düzeyinin (spor psikolojisi, sporcu beslenmesi, antrenman bilgisi, sağlık bilgisi) takım başarısını etkilediği konu edilmiştir. ..

20,00TL 18,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMASpor günümüzde, insanların boş zamanlarını değerlendirmekve eğlenmek amacıyla yaptıkları bir aktivite özelliğinin ötesine ulaşarak, geniş kitlelere hitap eden ve ekonomik boyutuyla hayal edilemez bir noktaya ulaşan bir olgu olmuştur.Bu durum sporun yönetiminin akılcı ve bilimsel bir şekilde yapılmasını, spor kurum ve organizasyonlarının etkili ve verimli çalışabilmesini, modern yönetimin ilke ve fonksiyonlarının bilinçli ve maharetli bir biçimde spor yönetimine uygulanmasını zorunlu kılm..

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
YENİ
%10
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMA..

40,00TL 36,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
YENİ
%10
GELİNCE BİLDİR!

Çevirimiçi videolar ve dinamik canlandırmalar ile güçlendirilmiş bu kaynak araştırma ve teoriyi pratik tartışmalar ile birleştirerek, sizi danışanlarınızın atletik performansını ve sağlığını en uygun hale getirmeniz için hazırlar. Tüm kitap boyunca, gerçek yaşamdan spor örnekleri ve ilgi çekici vakalar, egzersiz ve atletik eğitimde karşılacağınız tehditlere karşılık verebilmeniz için gereken alt yapıyı sağlar...

146,30TL 131,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10

ACIKLAMA1968 Mexico City Yaz Olimpiyatları’nda 16 Ekim tarihine kadar her şey yolunda giderken, ne olduysa, erkekler 200 metre finalinin madalya töreninde oldu. Madalyalarını almak üzere podyuma çıkan Amerikalı iki siyahi atlet Tommie Smith ve John Carlos bir anda siyah eldivenlerini takarak yumruklarını havaya kaldırdılar. Atletler vermiş oldukları Kara Güç Selamıyla kendi ülkelerindeki ırkçı politikaları protesto ediyorlardı. O an podyumda olan Avustralyalı beyaz atlet Peter Norman da, Smith v..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAHerkesin kendi haklılığını ve çıkarlarının üstün gelmesini beklediği bir ortam içerisinde futbola yüklenilen anlamlar ve onun üzerinden gerçekleştirilmek istenilen beklentiler giderek farklılaşıyor. Futbola tamamen kendi takımları perspektifinden bakan ve ne olursa olsun biz galip gelelim diyenler açısından durum aslında son derece net : yaşanan gelişmeler kendi takımlarına yönelik komplo ve ne olursa olsun sonuçta biz kazanacağız... Asıl sıkıntı duyanlar futbolu sevmelerine rağmen tüm b..

30,00TL 27,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAVücudunun egzersiz sırasında nasıl çalıştığını öğrenmek ve özellikle de sportif başarı ve dayanıklılığını geliştirmek isteyenler için eşsiz bir kılavuz, referans ve görsel eğitim aracı.  -Antrenmanların etkisini artırmak için doğru teknikler ve başlangıç düzeyi pozisyonları. -Başlangıç seviyesinden ileri seviyelere, her fitness düzeyine uygun içerik. -Tüm egzersizler için, hangi kasların ne şekilde çalıştığını gösteren detaylı anatomik çizimler. -İyi bir forma sahip olmak için ipuçla..

58,00TL 52,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMABasketbol kaç kişiyle mi oynanıyor? Kayakla atlamada atlayış noktasının eğimini mi öğrenmek istiyorsunuz? Ya da tekvandoda hangi vuruştan kaç puan geldiğini...Bu ve buna benzer ne kadar sorunuz varsa, yanıtlarını bir çırpıda öğrenebilmeniz için özgün bir çalışmayla huzurlarınıza çıkıyoruz. Gencinden yaşlısına, amatöründen profesyoneline herkesin rahatlıkla okuyabileceği bu kitapta spora dair yüzlerce sorunun yanıtlarını bulacaksınız. Yalın ve detaylı anlatımını, infografık bilgilerle des..

45,37TL 40,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%15

ACIKLAMAPek çok ilke ve rekora imza atan, tenis dünyasının önemli ismi Federer, bu sporun önde gelen isimleri tarafından tarihin gelmiş  geçmiş en iyi tenis oyuncusu olarak taçlandırılmıştır. 17 Grand Slam şampiyonluğuyla, erkekler tenis tarihinde bu seviyeye  ulaşan ilk sporcu olma özelliğine sahip Federer, bu sporun en çok saygı duyulan ve parmakla gösterilen isimleri arasındadır. Tenise  adını altın harflerle yazdıran ünlü sporcunun hayatını ele alan bu kitap, onu daha yakından tanımak ist..

35,00TL 29,75TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

İnsan mühendisliği olarak da ifade edilen beden eğitimi ve spor bilimleri, insan bedenini çok farklı açılardan ele alan ender önemli disiplinlerdendir. Hareket üzerine kurulan yaşamda birey, doğal ve sosyal çevresi ile birlikte dünyayı daha iyi tanıma fırsatı bulmaktadır. Hareketsiz kalan ve egzersiz yapmayan çocukların öncelikle kasları zayıf kalır. Kasları güçlü olma düşüncesi, sanıldığı kadar basit ve göz ardı edilecek bir ifade değildir. Kasları güçlü olan çocuğun eklem ve bağları ile kemik ..

18,00TL 16,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAElit düzeydeki sporcular, fitness ve fiziksel kuvvetlerine büyük önem göstermektedir. Onlara yardım edemezsiniz fakat kaslı bacaklarını ve iyi gelişmiş kollarını fark edebilirsiniz. Her ne kadar, güçlü bir golf swing hareketi ya da sert bir hokey vuruşu ile tanınmış olsalar da, en iyi sporcuların ortak bir özelliği vardır; güçlü ve iyi bir kondisyona sahip core.Sportif kondisyon alanında dünyanın önde gelen kuruluşlarından olan National Strength and Conditioning Association (NSCA), size ..

78,70TL 70,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%15

ACIKLAMANottingham Forest orada dururken, Notts County sevilir mi? Old Firm'in tarafı olmak varken, Partick Thistle taraftarı olunur mu? Real Madrid devamlı Avrupa Şampiyonu olurken, bir ömür Atletico'ya adanır mı? Feyenoord'un yerine Sparta'nın peşinden gidilir mi? Everton armasındaki o kule neyin nesidir? Colo - Colo armasında neden bir Güney Amerika yerlisi vardır? Sampdoria armasındaki pipo içen o amca neyi temsil etmektedir? Neden Hamburg'un armasında mavi-beyaz, formasında kırmızı-b..

16,67TL 14,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA“Benim gazeteciliğe başladığım 1967 yılında Kahraman Bapçum bir efsaneydi. Televizyonun olmadığı yıllarda unutulmaz maç yazıları yazardı. Onun yazılarını okuduğunuz zaman maçı seyretmiş gibi olur, o coşkuyu yaşardınız. O eşsiz kalemi ve tertemiz Türkçesiyle maçı gazete say­falarında yaşatırdı. Yalnız futbol mu?Örneğin atletizm yarışmalarını o kadar canlı anlatırdı ki ipi göğüsleyen atletle birlikte koşardınız sanki. Basket maçları, güreş karşılaşmaları, yüzme yarışları da öyle... Hepsini..

24,07TL 21,66TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

Ülkemizde beden eğitimi öğretmeni yetiştiren kurumlarda tören ve kutlama tekniklerinin bir ders olarak gösterilmemesi, mezun olanların da meslek hayatına atandıklarında oldukça sık sorunlara yaşaması böyle bir çalışmanın ortaya çıkmasında itici rol üstlenmiştir. Bu kapsamda resmi bayramlarda/törenlerde yer alan gösteriler çerçevesinde; okulların merasim geçiş töreninden tefli kız grubu hareketlerine, çemberli, eşarplı, renkli tüllü, kurdeleli ya da serbest kız grubu hareketlerinden dramatizayson..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAPele'ye göre “Futsal şüphesiz çok önemli.” Yüzyılın FIFA Brezilyalı Oyuncusu, tıpkı ünlü süper starlardan, yarı profesyonellere, Pazar liginde mücadele eden amatör oyunculara kadar, başkalarının da yaptığı gibi geleneksel futbol oynamaya başlamadan önce futsal oynayarak büyümüştür.Girişimler, tesisler ve kurulan örgütsel yapılarla birlikte futsalın faydaları son zamanlarda yaygın hâle gelmiştir ancak hâlen bu sporu futbolcu geliştirmek için kullanmaktan uzak duran antrenörler de mevcuttu..

20,00TL 18,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAAsker ve milis, şehit ve gazi…Ve sporcu…Aynı yolun yolcusu olmuşlardı. Onların arşa yakınlığı merminin namluya yakınlığı ile eşitti.“Trakkk... Trakkk... Trakk... Trak” Bir çift postal, belki altı delik...Bir tayın torbası, belki içi boş...Bir tüfek, mermisi yok...Bir de kasatura, kör mü kör, paslı mı paslı...Künyeleri olanlar veya bilinmeyenler... Asker veya Milis toprağa düştüklerinde belki de gözleri açık gitmişlerdi.Vatan toprağına hasretti onlar.Kendisi tarih olan, halkın gönlünde ta..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAShred tekniğiyle hayatınız değişecek! Fit bir bedene kavuşmanın sırları bu kitapta… Altı haftada bambaşka biri olmaya hazır mısınız? Yanlış okumadınız… Altı haftada SHRED tekniğiyle hızla zayıflayacak, vücudunuzu forma sokacaksınız; özgüveniniz artacak ve kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.  Yepyeni bir beslenme düzeniyle ve egzersiz yaparak fit bir bedene kavuşacaksınız. SHRED tekniğinde yok yok! Size özel günlük mönüler ve egzersiz programları… Meyve ve sebzeleri sıkarak elde ed..

17,59TL 15,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAAkıllara Zarar Gollerin Sahibi, En Güzel Çalımını Hayata Atmış!Messi, daha okuma yazma öğrenmeden futbola başladı. Çelimsiz bedeninden beklenmeyecek bir tekniğe sahipti. Ancak normal bir çocuğun büyüme hızından dörtte bir oranında yavaş büyüyordu.  Tek çare, her gün iğne olmaktı. Ama ailesi bu masrafı karşılayabilecek güçte değildi. River Plate de ödeme yapma niyetinde değildi.Messi için umutlar tükenirken, beklenmedik bir fırsat çıktı karşılarına: Barcelona! Dünyanın en büyük kulüpleri..

15,00TL 13,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMASporagönülvermenin, aslavazgeçmeyerek hayatatutunmanınilhamvericihikâyesi...Tümhayatınıbasketbolsahalarındageçirmektenbaşkaarzusuolmayanbirçocukbuhayalini gerçeğedönüştürmekiçingecegündüzçalışır.Terini, kanını, hattatümbenliğiniiyibirbasketbolcuolmak ve millitakımdaoynamakiçinortayakoyar.Sonundaçokçalışmasınınkarşılığınıalır,  başarıbasamaklarını bin birzorluklatekertekertırmanır, gençyaşta hem hayalindekitakıma transfer olur, hem de milliformayıgiymeyebaşlar. Ancak tam her şeyyoluna..

20,00TL 18,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo