TOEFL - KPDS - Proficiency

TOEFL - KPDS - Proficiency

Bu kategoride TOEFL - KPDS - Proficiency ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%5

ACIKLAMAOEFL iBT® skorunuzu artırmaya ihtiyacınız var ama nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz?  Size bir önerimiz var… Öğrencilerini yıllardır TOEFL iBT® sınavına hazırlamakta olan TIPPS®, etkili ve kanıtlanmış metotları ile sadece 120 sayfada TOEFL sınavında nasıl başarılı olabileceğinizi öğretiyor!  Bu kitap, kanıtlanmış stratejiler ve sınavın her bölümü için gösterdiği taktiklerin yanısıra Reading, Listening, Speaking ve Writing bölümleri için örnek sorular ve yanıtlarını da içeriyor. ..

27,78TL 26,39TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

2013 KPDS - ÜDS - KPSS Grammar Konu Anlatımlı Soru Bankası (Ön Kapak)..

20,83TL 18,75TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA“KPDS Practice Tests“ çıkmış en güncel KPDS sorularını içeren kapsamlı bir test kitabıdır. Daha önce yayımlanan ve konu anlatımına dayalı stratejik bilgiler veren “A Systematic Approach to KPDS & ÜDS“ adlı kitabın devamı olarak, özgün sınavlarla alıştırma ve uygulama olanağı verme amacıyla düzenlenmiştir. KPDS Practice Tests’i benzerlerinden farklı kılan önemli özellikler şöyle özetlenebilir: Tümü 100’er soruluk 20 özgün KPDS testi (Açıklamalı 2010 Aralık sınavı dahil) Sınavların tüm b..

23,15TL 20,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAKPDS, ÜDS, YDS and TOEFL sınavları için hazırlanmıştır. İngilizce yeterlilik sınavları için en öğretici ve kapsamlı kaynak ingilizce dilbilgisi ve alıştırma kitabıdır. Kitapta; Ayrıntılı ve öğretici Türkçe açıklamalar, Özgün İngilizceden beslenen sözcük öğretici, Pekiştirici açıklamalar, Ünite sonlarında çoktan seçmeli testler yer almaktadır. (Tanıtım Bülteninden)..

50,00TL 45,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

- TSK Genel Dil Dinleme Sınavı- TOEFL Sınavı Dinleme Bölümü- IELTS Sınavı Dinleme Bölümü Bu eser, Özelllikle dinlediğini anlamayı test eden tüm sınavlara hazırlanmak için alanındaki boşluğu doldurmayı hedefleyen bu eserin, TSK Genel Dil Dinleme Sınavı,TOEFL Sınavı dinleme bölümü, IELTS Sınavı Dinleme Bölümüne hazırlanmak için faydalı bir kaynak olduğu değerlendirilmektedir. Eser dört bölümden oluşmakta olup; 1. bölümde her birinde 60 soru bulunan 6 adet dinleme sınavı bu sınavlara ait metinler2...

32,50TL 29,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMADeveloping Skills for YDSdaha önceDeveloping Skills for KPDS adıyla yayımlanan ve kullanıcıların beğenisini kazanarak 2012 yılında 2 baskı yapansınava hazırlıkkitabının  tümüyle gözden geçirilerek YDS’ye göre yeniden düzenlenmiş biçimidir. Tarafımdan yazılmış olan A Systematic Approach to YDS adlı kitaba paralel bir formatta düzenlenen Developing Skills for YDS test teknik ve stratejilerini öğretmeyi ve test etmeyi hedefleyen bir test ve referans kitabıdır. Kitap örnekler açısından A Sys..

32,41TL 29,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Son yıllarda artan önemiyle İngilizce, birçok alanda gerekli görülen vasıfların başında gelmektedir. Bunun sonucunda, İngilizce öğretimi ve öğrenimi açısından sınav ve değerlendirme çalışmaları da yeni bir boyut kazanmıştır. Bir yandan sınavların ve sınavlara giren öğrencilerin sayısı artmış, diğer yandan da seviye belirlemek için nitelikli materyal ihtiyacı doğmuştur. Yabancı Dil Sınavlarına hazırlık için, bugüne dek birçok yazar bu alandaki ihtiyaca yönelik birtakım çalışmalar yapmıştır. Bu k..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

With Key A Guidebook For KPDS, ÜDS, YDS, TOEFL Authentic Materials A Wide Range Of Subjects 100 Reading Passages With Multiple Choice Questions Paragraph Completions A Great Variety Of Vocabulary Exercises Vocabulary Tests (Ön Kapak)..

27,78TL 25,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAYazarın bu kitabı, üniversitelerin hazırlık sınıflarında okuyan öğrenciler, kendi kendine Almanca öğrenmek isteyen meraklılar ve KPDS gibi sınavlara hazırlanan adaylar için yararlı olacak önemli bir kaynaktır. Kitapta konular öncelik ve sonralık sırasına göre, basitten zora doğru karşılaştırmalı bir biçimde düzenlenmiş olup, sözcüklerin, eklerin, cümlelerin ve ifadelerin Türkçe karşılıklarına yer verilmiştir. Kitapta bol örnek ve alıştırmalar yer almaktadır. (Arka Kapak)..

63,00TL 56,70TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%10

ACIKLAMAKamu Kurumları ve KPDS-ÜDS-YDS Sınav Kılavuzu kitabı çok amaçlı bir kitap olarak hazırlanmıştır. Kitabın birinci amacı ülkemizde değişik adlarda yapılan sınavlara girecek kimselere tek kaynaktan tüm bu amaçlara uygun hizmet edecek temel bir eser sunmaktır, işte bu amaçla yola çıkan yazarlar uzun yılların verdiği birikim ve deneyimlerini ve zaman zaman değişik kamu kurumlarına verdikleri sınavlardan edindikleri deneyim sonuçlarına dayanan özgün bilgileri bu Kitapta biraraya getirmişlerdir..

37,50TL 33,75TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAGün geçtikçe daralan ve küçülen bir dünyada yaşıyoruz. Hızlı ve etkili iletişim sayesinde mesafeler her gün daha da kısalıyor. İnsanlar birbirine her gün olduğundan biraz daha çok yakınlaşıyor. Bu da tabi ki aralarında iletişimi sağlamalarına imkan verecek ortak bir aracı gerekli kılıyor. İşte bu durumda, hızla küreselleşen ve küçülen dünyada bu imkanı sağlayacak tek araç ortak bir dil olup çıkıyor. Günümüzde, bilimden tutunda iletişime kadar her alanda ortak olan dil, kimsenin inkar ed..

55,00TL 49,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA5 Deneme Fasikülü Cevap Anahtarı Fasikülü (Ön Kapak)..

15,00TL 13,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%15

- İngilizce Öğretiminde Yepyeni Bir Metod Türkçe Altyapıya Uygun Yeni Konu Sıralaması KPDS ve ÜDS Sınav Teknikleri Sınavlarda Kullanılacak Pratik Bilgiler Tümüyle Sınavlarda Çıkmış Sorular ve Çözümleri Sınava Dair Bilmeniz Gereken Herşey Phrasel Verb Eki Sınav Stratejisi ile İlgili İpuçları Ve Yeni Dil Felsefesi (Ön Kapak’tan)..

16,67TL 14,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA4 100-item Structure Tests 4 100-item Vocabulary Tests Glossary of 2500 High-frequency Vocabulary Items 1997-2011 KPDS Vocabulary Questions 2002-2011 Cloze Tests 2009-2011 KPDS Tests 10 Full-Length KPDS Tests Glossary of Functions and Notions Glossary of Phrasal Verbs Key Modules Explantory Answer (Ön Kapak)..

30,00TL 27,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAGünümüzde büyük bir önem kazanan İngilizce, bir çok iş dalında gerekli başlıca vasıflardan biridir. Bunun ölçüsü olarak da KPDS, ÜDS, TOEFL veya IELTS gibi sınavlar kabul görmektedir. Bu kitap hazırlanırken bu tür sınavlarda dil öğrencilerinin başarılı olması için gerekli beceriler göz önüne alınmıştır. Bu amaçla KPDS ve ÜDS sınavlarından çıkmış sorular kullanılarak okuyucunun bu sınavları ve içeriklerini tanıması amaçlanmıştır. Kitabın içeriğinde çıkmış sorular soru tipine göre guruplan..

28,00TL 25,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAKPDS Sınavı ilk olarak 1990 yılında 100 soru olarak uygulanmaya başlamış ve 2011 yılında 80 soru olarak sadece sayı ve soru dağılımı açısından değişikliğe uğramıştır. Profesyonel alanı İngilizce olan ya da olmayan tüm sınav adaylarını aşılması zor bir engel olma gerçeği ile karşı karşıya bırakan KPDS Sınavı hazırlıkta kur sistemi İngilizce bilgisi ve günümüzde bilinen test teknikleri başarıyı yakalamakta yetersiz kalmaktadır. KPDS Şifersi Teknikleri noterden onaylı olması ile tescilli t..

43,20TL 38,88TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Üniversitelerde akademik kariyerlerine devam eden, ancak KPDS ve ÜDS sınavlarında yeterli başarıyı ekk edemedikleri için beklemek zorunda kalan öğretim görevlileri ve üyelerine;Üniversite sonrasında akademik kariyer isteyen ve ÜDS, KPDS, TOEFL gibi dil sınavlarına hazırlanması gereken üniversite öğrencilerine; Üniversitelerde Hazırlık Sınıfıyla ilgili muafiyet sınavlarına hazırlanan ve sonrasında mesleki dersleriniİngilizce olarak alan Öğrencilere; Üniversitelerin İngilizce bölümlerinde öğrenim ..

27,78TL 25,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAThis comprehensive course provides intermediate students with the skills, strategies, practice and confidence they need to improve their scorse on all sections of the paper TOEFL test, including the Test of Written English. (Arka Kapak)..

393,50TL 354,15TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%10

İngilizce öğretiminin giderek yaygınlık kazanmasının bir sonucu olarak sınav ve değerlendirme çalışmaları da yeni boyutlar kazanmıştır. Sınava girenlerin sürekli artışı yanında değişik amaçlı sınavlar nedeniyle nitelik de önemli bir sorun olmuştur. İngilizce Test Kılavuzu, İngilizce’nin en önemli yanlarını kapsayan örnekler, güvenilirliği kanıtlanmış test ve alıştırmalar yanında, öğretmenler için yeni testlerin hazırlanmasında da temel bir başvuru kitabı niteliğindedir. Yeni basımda, gelen uyar..

41,67TL 37,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo