Tekstil

Tekstil

Bu kategoride Tekstil ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%10

Bu kitap tekstilde yeni olgu olan tekstil ürünlerinin teknik alanda kullanımları hakkında genel bilgiler içermektedir. Teknik alanda kullanılan tekstiller günümüzde toplam tekstil ürünlerinin önemli bir bölümünü oluşturmakta ve kullanımı her geçen gün artmaktadır. Teknik tekstiller, üretim yönteminden çok kullanım alanıdır. Dolayısıyla teknik tekstiller dokuma, örme, dokusuz yüzey veya kompozit üretim yöntemleri ile üretilmiş olabilir. Bu kitapta bu ürünlerin üretiminden daha çok kullanım alanla..

50,00TL 45,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMATekstil endüstrisi insanlık tarihine bir gelişim göstermiş, bu süreç içerisinde yeni alt dallara ayrılarak daha ayrıntılı çalışma ürünleri elde edilmiştir. Genel olarak bakıldığında ham elyaftan iplik haline dönüştürülmesi, dokunarak kumaş haline getirilmesi, ipliğin veya kumaşın boyanması ve boyama sonrası bazı özellikler kazandırılması için yapılan işlemlerden oluşan tekstil endüstrisinde mühendisliğin birçok dalının bir bileşimi olduğu görülür. Bu dallardan önemli olanlarından biri de..

9,26TL 8,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Günümüz dünya ticareti içindeki payı ve rolü ile haklı bir övünce sahip olan Türk Tekstil ve Hammadde Sanayii bugün ulaştığı noktayı aşmak hedefindedir. Bin yıllık görkemli Anadolu kaynaklarından beslenen Türk Tekstil Sanayiinin bu hedefe ulaşması ancak çağdaş atılımı yaratacak nitelikli donanımlı iş gücü ile mümkündür. Teknik ve kreatif bilgi ile donanmış genç tekstilcilerin yetiştirilmesi yolunda çaba harcamak ve bu amaçlı akademik çalışmalara destek olmak İstanbul Tekstil ve Hammaddeleri İh..

20,00TL 18,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMASon 30 yılda misli görülmemiş bir atak sergileyen Türk Konfeksiyon sanayisi Türkiye ekonomisinin önemli sanayi sektörlerinden birine çevrilmiş durumdadır. Bu gün Türk Hazır Giyim Sektör’ü ülkemiz için önemli bir istihdam kaynağı olmasının yanı sıra hem de yeterince büyük ihracat payına sahiptir. Sanayicilerimizin ve bilim adamlarımızın görüşlerine göre hala uzun süre bu sanayi dalı Türkiye ekonomisi için önemini kaybetmeyecektir. Türk üreticilerinin tekstil ve hazır giyim sektöründe elde..

50,00TL 45,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Kitapta, yetiştirilmekte olan kalifiye iş gücü için anlama ve öğrenme, yetişmiş olan akademik ve teknik personeller için de tamamlayıcı olma niteliğini taşıma amacı bulunmaktadır. Bu amaç ve özelliklerin kazandırılmasının esas alındığı bir yayınolarak tamamlanmaya çalışılmıştır. Bu amaçlar eşliğinde genel hatları ile aşağıdaki konular üzerine yoğunlaşılmıştır; Çoraplarda Kullanılan İplikler, Çorap, Örgü Oluşumu, Çorap Makineleri, Çorap Bölümleri, Çorap Çeşitleri, Çorapta Hatalar ve Nedenleri, Ço..

23,00TL 20,70TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAMesleki eğitim veren orta öğretim ve yüksek öğretim kurumlarındaki ilgili derslere kaynak ders kitabı olması amacıyla hazırlanan bu kitapta; tasarım, dikim öncesi işlemler, dikim ve bitim işlemleri olarak dört grupta toplanan, hazır giyim ve sipariş giyim ürünlerinin üretim aşamalarından, dikim öncesi ve dikim işlemleri aşamaları ayrıntılı olarak verilmiştir. Birinci bölümde dikiş bileşenleri ile ilgili bölümler sunulmuştur. Sonraki bölümlerde, etek-pantolon birleştirme ve prova yapma il..

31,48TL 28,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

“Giyim Sanatı Drapaj “ adlı bu kitap, akademik yaşamım süresince farklı fakültelerde vermiş olduğum “Kalıp Teknolojisi, Giyim Teknolojisi, Kostüm Tasarımı, Moda Tasarımı“ derslerinde öğrencilerin öğrenme süre ve kalitesini arttırdığını gözlemlediğim “Drapaj“ yöntemi uygulamalarımın birikimine dayanmakta olup, ulaşılması düşünülen hedef kitle; mesleki yayın sıkıntısı içinde bulunan daha geniş bir öğrenci kitlesidir. Drapaj; Kağıt, kumaş veya benzeri materyaller kullanarak, canlı ya da cansız man..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim