YAZARIN KİTAPLARI : Ali̇ Ramazan Di̇nç

Bu yazarımız genellikle : İslam | Diğer | İbadete Dair | Dini Roman kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
%15

ACIKLAMA“Şeriat, tarikat, marifet ve hakikat” temellerinden oluşan İslam’ın manevi dinamiklerini, bir merkezi çevreleyen daireler şeklinde düşündüğümüzde, seyr u süluk, kâmil bir mürşidin önderliğinde bu merkeze doğru gerçekleştiren bir sefer olarak tanımlayabiliriz.  Birbirine “Hakk’ı ve sabrı tavsiye eden”, aynı zamanda birbirini dönüştürme işleviyle hareket eden “Hakk Yolcuları” için sarih ama özlü bir içerikle hazırlanan bu eser, vazgeçilmez bir kaynak niteliğinde… ..

9,26TL 7,87TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%15

ACIKLAMAYaratılış sırrına ererek, insanları irşad için diyar diyar dolaşan, herkesin kaldıramayacağı dert ve ızdırabla insanları irşad eden Hakk’ın sevgili kulları, hikmetli sözleriyle gönüllerde öyle bir tesir bırakır ki, onlara bakanlar; yönünü ahirete, Mevla'nın rızasına, aşkına, muhabbetine çevirirler. Onları seyre dalanların gözünde dünyanın bir toz kadar bile değeri kalmaz. Çünkü onlar Hakk'ın kendilerini sevdiği kullardır. Onlar, Hakk'ı seven âşıklardır...

2,78TL 2,36TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo