YAZARIN KİTAPLARI : Andrew Solomon

Bu yazarımız genellikle : Aile (Kadın, Erkek ve Çocuk) | Aile İçi Eğitim | İnsan ve Toplum | Psikiyatri - Psikanaliz kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
%10

ACIKLAMABazıları birkaç bahçe öteye, bazıları dünyanın öbür ucuna düşen çocukların ve anne babalarının hikayesi“Armut dibine düşer” yaygın bir özdeyiştir. Peki ama ya düşmezse? Bize ben­zemelerini umarak dünyaya getirdiğimiz çocuklarımız, bazen bizden kök­lü biçimde farklı olurlar. Kendisi de farklı bir çocuk olarak dünyaya gelen Andrew Solomon, on yıl boyunca üç yüzden fazla aileyle yaptığı görüşmelere dayanarak insanların birey ve ebeveyn olmak konusunda nasıl cesur tercih­lerde bulunduklarını..

41,67TL 37,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMATam 21 ülkede yayımlandı. Hepsinde bestseller oldu. Bu kitap çok okundu... Neden? Çünkü hepimizin bir yerde ve bir zaman karşılaştığı, kendisinde, çevresinde ya da bir yakınında tanık olduğu, en asından duyduğu bir sorunu ele alıyor: Depresyon. Üstelik depresyona “içeriden“ bakıyor. Depresyonu bütün ağırlığıyla ve defalarca yaşamış ve onunla başa çıkmış bir kişinin ağzından tanımlıyor. Ayrıca bu kitap bir otobiyografi; Gerçek bir yaşam öyküsünü, gazeteci ve yazar Andrew Bolomon’un ke..

41,00TL 36,90TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo