Arama - merlin parodi

Arama kriterlerine uygun ürünler (8 Sonuç Bulundu)


Göster:
Sırala:
YENİ
%15

ANITA SILVEY TARAFINDAN“GENÇ-YETİŞKİN OKURLAR İÇİN EN İYİ 500 KİTAP”ARASINDA GÖSTERİLMİŞTİR. Ödüller:Georgia Kitap ÖdülüColorado Kitap ÖdülüSouth Carolina Kitap ÖdülüMassachusetts Kitap Ödülü Her şey sonsuza dek yok olmak üzere!Fincayra ve üzerinde yaşayan herkesin kaderi tehlike altında.Rita Gawr ve ordusu Öbürdünya’dan geri dönüyor!Merlin bu tehdit karşısında imkânsız olanı başarıptüm Fincayra’yı birleştirmeli ve aniden ortaya çıkanesrarengiz bir düşmanın zarar vermeye başladığı Finc..

17,50TL 14,87TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%15

Anıta Sılvey Tarafından “Genç-Yetişkin Okurlar İçin En İyi 500 Kitap” Arasında Gösterilmiştir.Ödüller:Georgia Kitap Ödülü Colorado Kitap Ödülü South Carolina Kitap Ödülü Massachusetts Kitap ÖdülüFincayra, her yeri yakıp kül eden bir kötülüğün etkisi altında.Ve bu şeytani gücün tek isteği Merlin’in yok olması.Genç büyücünün yurdunu ve kaderini kurtarmak için yapması gereken yolculuk ise bu gücün kendisinden de tehlikeli.Sırlarla dolu bir aynanın içindeki sislerde yolculuk edip, görmeyi en son ..

16,90TL 14,36TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%15

ACIKLAMAÖdüller: Georgia Kitap Ödülü Colorado Kitap Ödülü South Carolina Kitap Ödülü Massachusetts Kitap ÖdülüHavanın suya, suyun ateşe dönüştüğü bu macerada Fincayra’nın en soylu ve ürkütücü ejderhası Valdearg, yüzyıllık uykusundan uyanıyor. Kızgın ve intikam istiyor. Ateşten Kanatlar’ın bitmeyen öfkesi tüm diyarı tehdit ederken onu durdurabilecek tek kişi, henüz büyülü çalgısını bile çalamamış olan genç büyücü Merlin. Üstelik sadece yedi günü var. Her şey ateşler içinde kalmadan önce son..

24,00TL 20,40TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%15

Havanın suya, suyun ateşe dönüştüğü bu macerada Fincayra’nın en soylu ve ürkütücü ejderhası Valdearg, yüzyıllık uykusundan uyanıyor.Kızgın ve intikam istiyor.Ateşten Kanatlar’ın bitmeyen öfkesi tüm diyarı tehdit ederken onu durdurabilecek tek kişi, henüz büyülü çalgısını bile çalamamış olan genç büyücü Merlin.Üstelik sadece yedi günü var.Her şey ateşler içinde kalmadan önce son yedi gün...

14,90TL 12,66TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%15

Destan Devam Ediyor…Merlin, Fincayra’ya, gökyüzü ve yeryüzü arasında uzanan bu büyülü adaya umut getirdi. Ancak Fincayra hâlâ büyük bir tehlike altında. Üstelik bu tehlikenin ilk kurbanı da Merlin’in annesi!  Annesini kurtarmak için Merlin’in tek umudu Bilgeliğin Yedi Ezgisi’ni harfiyen öğrenmektir. Ama bunun için yenilgiye uğratması gereken dev bir engel vardır: En ufak bir bakışı bile ölüme yol açan insan yiyen bir canavar…..

14,90TL 12,66TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%15

Destan Başlıyor…“Dizinin hayranlarını peşinden sürükleyecek bir eser.”   -Booklist “Merlin hakkında kimse Barron ile boy ölçüşemez.Bu kitabıyla yedi diyara renk, derinlik ve sevgi katmış.Hayranları bu kitaba bayılacak.”           -School Library Journal “Akılda kalan parlak karakterleriyle destansı, harika bir öykü. Tam hediyelik.”  -Isabel Allende “Büyüyle dolu.”   -New York Times Book Review “Okuyucular bu öyküye b..

14,90TL 12,66TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%15

ACIKLAMAAnita Silvey tarafından ’’Genç Yetişkin okurlar için en iyi 500 Kitap’’ arasında gösterilmiştir.Merlin dizisinin senaryo danışmanı T. A. Barrondan sürükleyici bir eser.’’Dizinin hayranlarını peşinden sürükleyecek bir eser.’’ Booklist’’Merlin hakkında kimse Barron ile boy ölçüşemez. Bu kitabıyla yedi diyara renk derinlik ve sevgi katmış. Hayranları bu kitaba bayılacak.’’ School Library Journal ’’Akılda kalan parlak karakterleriyle destansı harika bir öykü. tam hediyelik.’’ Isabel Allende’..

24,00TL 20,40TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%15

ACIKLAMAMerlin, Fincayra’ya, gökyüzü ve yeryüzü arasında uzanan  bu büyülü adaya umut getirdi.  Ancak Fincayra hâlâ büyük bir tehlike altında.  Üstelik bu tehlikenin ilk kurbanı da Merlin’in annesi! Annesini kurtarmak için Merlin’in tek umudu  Bilgeliğin Yedi Ezgisi’ni harfiyen öğrenmektir.  Ama bunun için yenilgiye uğratması gereken dev bir engel vardır:  En ufak bir bakışı bile ölüme yol açan insan yiyen bir canavar…  “Merlin hakkında kimse Barron ile boy ölçüşemez.  Bu kitabıyla yedi ..

24,00TL 20,40TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo