YAZARIN KİTAPLARI : Aydın Belet

Bu yazarımız genellikle : Ekonomi - Emek - İş Dünyası | İş Dünyası - Kariyer | İşletme - Muhasebe - Pazarlama | Referans | İnsan ve Toplum | Kişisel Gelişim kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
%15

Müşterinin tatmin olması artık yeterli değil. İşin doğrusu, müşteriler bizim değil. Sadece arabalarını bizim dükkanlarımızın önüne park etmişler. Daha iyi bir park yeri bulduklarında, bizden memnuniyetle ayrılıp gideceklerdir. Bundan hepimiz emin olabiliriz. Eğer müşterilerimize gerçekten sahip olmak istiyorsak; hele bugünün rekabet koşullarında işimizin gelişmesini istiyorsak, bizlere memnun müşterilerden fazlası gerek. Fanatik müşteriler yaratmamız gerekiyor. İşte kitaptan bazı başlıklar: Satı..

9,26TL 7,87TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%15

ACIKLAMAArtık dünyayı markalar yönetiyor. Markalar öyle bir küresel güç haline geldiler ki, devlet içinde devlet, kıta içinde kıta, dünya içinde dünya gibiler. Para ve güç tamamen onlarda. Bir ismin marka haline gelmesi için ödenen bedeller, verilen emekler saymakla bitmez. Aslında markayı her ne kadar bir kişi ya da birkaç kişi oluşturursa da, tüm toplumun ortak bir ürünüdür. İnsanın ihtiyaçları olmazsa, marka diye bir şey de olmaz. Dünyada her yerde duyulan, her yerde kazanan ve her yerde d..

12,00TL 10,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

İşyerindeki ve arkadaşlar arasındaki konuşmalardan eşler arasındaki davranışlara, öğretmenlerin ders anlatımlarından hatiplerin nutuklarına kadar her yerde iletişime rastlıyoruz. En az iki insanın var olduğu her yerde iletişim mutlaka vardır ve var olacaktır. Peki iletişim nedir? Sağlam temeller üzerine şekillendirilmiş bir iletişim nasıl olur? Belli başlı iletişim teknikleri nelerdir? İletişimin olmazsa olmaz kuralları var mıdır? Dünyaca ünlü iletişim üstatlarının dikkat ettikleri noktalar ne..

2,69TL 2,42TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo