YAZARIN KİTAPLARI : Aysel Zeynep

Bu yazarımız genellikle : Aile (Kadın, Erkek ve Çocuk) | Aile İçi Eğitim | Edebiyat (Roman - Öykü) Yerli | Roman | İslam | Araştırma-İnceleme | Kuran ve Kuran Üzerine | Makale - Deneme - Derleme | Dini Roman | İslamda Kadın ve Aile | Tasavvuf - Mezhepler - Tarikatlar kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
YENİ
%15

ACIKLAMA..

16,20TL 13,77TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

ACIKLAMA..

12,04TL 10,84TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAKur’an-ı Kerim okurken imrenerek okuduğumuz ve kendilerinden olmak istediğimiz pek çok grup var elbette. Mesela şehitler... Yüce Allah: “Allahyolunda öldürülenlere ölüler demeyin. Onlar diridirler ancak siz bunu bilemezsiniz“ (Bakara suresi, 2-154) buyurarak taltif ediyor bu değerli mü’minleri. Onlara imrenmemek mümkün mü? Mesela mukarrabun... Yani Allah’ın en samimi, en sevgili, en değerli kulları... O’nu en çok seven ve O’nun tarafından çok sevilmek bahtiyarlığına ulaşan halis kullar...

14,81TL 13,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

ACIKLAMATarih boyunca toplumların kuvveti, toplumun bireyleri arasında kurulan ailelerin kuvvetliliği ile ölçülmüştür. Dünya tarihinin şahit olduğu en kuvvetli aile Müslüman ailedir desek abartmış olmayız. Çünkü Müslüman ailede sadakat esastır. Çünkü Müslüman aile bireyleri, birbirlerine yapacakları en ufak bir iyiliğin bile kendilerine sevap kazandıracağını bilirler. Çünkü sevgi, saygı, merhamet, şefkat, anlayış, nezaket, güler yüz, tatlı söz gibi özelliklerin İslam’ın insanlara kazandırmayı am..

12,04TL 10,84TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%15

ACIKLAMAYüceler Yücesi, Güzeller Güzeli, Büyükler Büyüğü Rabbimiz'in birbirinden güzel isimlerini öğrenmek; O'nu daha yakından tanımak anlamına gelir. O'nu tanıdıkça daha çok severiz, sevdikçe daha iyi tanımak isteriz. O'nun El-Vedûd olduğunu, bizi sevdiğini bilmek; gönlümüzü mutlulukla doldurur. El Gafûr olduğunu, Günahları çokça bağışladığını bilmek; bizi günahlardan sevaplara hicrete davet eder, es- Settâr olduğunu bilmek; başkalarının ayıplarını örtmeye yönlendirir. El- Kerîm olduğunu bilmek..

20,83TL 17,71TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

Onun hayatını yazmaktan amacım, onu tanımayan ve göremeyen insanlara ondan öğrendiğim güzellikleri ulaştırmaktı. Böylece ondaki müthiş Allah aşkının, Allah yolundaki samimi gayret ve fedakarlılıklarının, hiç bitmeyen mücadele azminin, son derece kuvvetli tevekkülünün bilinmesine ve örnek alınmasına vesile olmak istiyordum. Aynı zamanda bu eser, o çok sevdiğim insanı herkese tanıtacak, onlardan da hayır dua almasına neden olacaktı. Bütün bunlarla birlikte bu eserin benim için de bir ahiret a..

8,33TL 7,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim