YAZARIN KİTAPLARI : Barış Pehlivan,Barış Terkoğlu

Bu yazarımız genellikle : Edebiyat | Araştırma - Deneme - İnceleme | Politika | Araştırma - İnceleme | Diğer | Politika İnceleme kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
YENİ
%25

- Menzilci polisler ilk kez göreceğiniz fotoğraflarında ne yapıyordu?  - AKP’li Bakan’ın tarikat şeyhinden özel ricası neydi?  - Devlette FETÖ’den boşalan koltuklara hangi tarikat nasıl yerleşti?  - Nedir bu hüsn-ü şehadet ve FETÖ borsası?   - Hangi cemaat kim için Cumhurbaşkanı’na mektup yazarak kefil oldu? - Genelkurmay Başkanı’nın “sahip çıkın” dediği isimler neden tutuklandı?&n..

27,50TL 20,56TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAGizli Belgelerde Türkiye’nin Sırları- AKP-Cemaat ortaklığı, bir kız çocuğuna tecavüz dosyasını neden ve nasıl kapattı? - Fethullah Gülen’in Pensilvanya’daki evini kimler, neden bastı? - Emniyet İstihbarat, ABD Büyükelçiliği’ne Erdoğan’a dair ne söyledi? - Cemaat’in İmamı, hakkındaki iddiaları ilk kez nasıl yanıtladı? - Hangi AKP milletvekillerinin özel hayatları Washington’a not edildi? - Erdoğan’a, hangi AKP’lilerin “cinsel kabahatleri”ne karşı harekete geçmesi için baskı uygulandı..

27,78TL 25,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

ACIKLAMAYakın tarihimizin gizlenen gerçekleriyle yüzleşmeye hazır mısınız?- Türk polisi FBI’dan Fethullah Gülen için ne istedi?  - ABD Gülen Cemaati hakkında ne düşünüyor?  - ABD’li diplomatlara Yaşar Büyükanıt’la ilgili hangi fotoğraflar gösterildi?  - Amerikalılar TSK hakkında hangi gizli yazışmaları yaptı? - Türk polisi FBI’a verdiği Ergenekon brifinginde neler anlattı?  - İsviçre’deki gizli hesaplar meselesi hakkında neler konuşuldu?  - PKK’ya af ABD tarafından nasıl planlandı?  - Erd..

30,00TL 27,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo