Ağ (Networking)

Ağ (Networking)

Bu kategoride Ağ (Networking) ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%10

ACIKLAMAAndroid veya IOS işletim sistemine sahip bir mobil cihaz için Google Play Store’da veya AppStore’da yer alan standart bir uygulama ile mobil cihaz üzerinden elektronik aygıt kontrolü yapmak mümkündür. Ancak, bu çoğu kez kullanıcıyı yapısı değiştirilemeyen bir program kullanmaya zorlamaktadır. Bu durum şöyle bir soruyu akla getirmektedir. “Peki, neden kendi amacımıza uygun bir kontrol ara yüzü tasarlamayalım ki!” Ne yazık ki mobil cihazlar üzerinde kontrol ara yüzü tasarlamak pek de kolay..

27,78TL 25,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMABilgi ve iletişim, bilgi paylaşımının giderek önem kazandığı dijital dünyanın önemli kavramları arasındadır. Bilginin farklı kaynaklar arasında transferi, kaynakların çok sayıda kişi tarafından paylaşılması ve yer-zaman sorunu olmaksızın insanların birbirleriyle haberleşebilmesi yaşadığımız çağda bilgisayar ağları kavramını bir kez daha önemli kılmaktadır. Kitap içerisinde bilgisayar ağları konusunda karşılaşılabilecek pek çok konu, bölümler halinde ele alınmıştır. Bilgisayar ağları kon..

35,00TL 31,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%-2

ACIKLAMA... Kitap aşağıdaki konuları açıklığa kavuşturmaya çalışacaktır: Genişband’ın kabiliyetleri nelerdir ve onlara nerelerde ihtiyaç duyulur. ’Tümleşik Genişband Ağları’: Genişband kanallarını 64Kbitlik ISDN’e ekleme fikri ve B-ISDN’de gerçekten neler olmaktadır. B-ISDN’nin temel bileşenleri: Asenkron İletim Modu (ATM, Asynchronous Transfer Mode) ve optik iletim (senkron sayısal hiyerarşi). ATM ağ yapısı (sanal yollar ve kanallar; kaynak tahsisi; trafik yönetimi: ağ performansı vb.) Kul..

13,89TL 14,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMACCNA 200-125 Sınavı Hazırlık Rehberi + Eğitim VideolarıEskiden ağ (network) deyince birkaç bilgisayar, yazıcı ve sunucudan oluşan bir yapı aklımıza gelirdi. Bugün ise IoT (Internet of Things); yani Nesnelerin İnternet’i kavramı karşımıza çıkıyor. Nedir IoT? Evimizdeki kombiden kahve makinesine kadar birçok şeyin ağın bir parçası olduğunu, birbirleri ile haberleştiklerini ve İnternet’e bağlandıklarını görüyoruz. Önceden, evimizde sadece masa üstü bir bilgisayar, çevirmeli bağlantı ile İnt..

46,50TL 41,85TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

NT ülkemizde de hızla yaygınlaşıyor. Yaygınlaşıyor, ama NT halen bilinmiyor. Bu konuda büyük bir bilgi eksikliği var. Bu kitap, NT konusundaki bilgi boşluğunu bir ölçüde olsun azaltmayı planlıyor. Kitabın adından da anlaşıldığı gibi, NT hakkındaki giriş düzeyi bilgilerini anlatmıyorum. Bu bilgileri başka kaynaklardan edinebilirsiniz. Bu kitapta daha çok yönetim açısından sorun yaratan, bilinmeyen, anlaşılmayan kısımlara değiniyorum. Bölüm 1, kitabın en uzun bölümü ve kullanıcılarla ilgili olar..

8,33TL 6,90TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMABilgisayar Ağları ve İnternet kitabı, oldukça geniş bir okuyucu hedef kitlesine sahiptir. Bu kitle içerisinde Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Elektrik-Elektronik Mühendisliği gibi bölümlerde önlisans - lisans - lisansüstü düzeyde eğitim gören öğrenciler, sektörde bilgisayar bilimi alanında çalışan profesyoneller, ağ ve telekomünikasyon teknolojileri konusunda kendisini geliştirmeye çalışan, bu sektörde çalışmak isteyen ve bu amaçla CCNA (Cisco Cer..

55,00TL 49,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMABir Hacker’ın Gözüyle, Saldırı Senaryoları, Sistem Açıkları ve Korunma Yöntemleri.. Okuyacağınız bu kitapta; bir saldırganın hedeflediği sisteme sızma, göçertme, çıkar elde etme yolunda kullanacağı yöntemler ve bunlara karşı alabileceğiniz güvenlik önlemleri, titiz bir şekilde, belirli bir sıra ve düzen dahilinde konu olarak ele alınmıştır. Belirtmek isterim ki bu metotlar saldırgan adaylarına ışık tutmak için değil, düşmanı düşmanın silahıyla vurmanızı sağlamak için yazılmıştır... Kit..

30,00TL 27,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%-20

ACIKLAMABu kitap Dr. Rifat Çölkesen´in Bilgisayar Haberleşmesi ve Bilgisayar Ağları üzerine yazdıkları kitaplarından yararlanarak Dr. Osman Aliefendioğlu editörlüğünde "Bilgisayar Ağları" ve ilgili derslerde birebir işlenecek bir ders kitabı uyarlamasıdır.Konular Dr. Çölkesen, Dr. Aliefendioğlu ve bu dersi veren birçok akademisyenin anlatım senaryosuna göre yeniden düzenlenmiş olup bir dönemlik ders boyunca öğrencilere kazandırılması gereken, olmazsa olmaz standart bilgileri kapsamaktadır. Bilgi..

42,00TL 50,40TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAİnternet günümüzde vazgeçilmeyen bir teknoloji olarak hayatımıza girmiştir. Geçmiş yıllardan beri bu teknoloji sürekli olarak geliştirilmektedir. Dünya’da toplam internet kullanıcılarının sayısı 2 milyarı geçiyor. Aynı zamanda internete yüklenen toplam verilerin boyutları da her saniyede bir artıyor. İnsanlar işlerini internete taşıyor, aynı zamanda gelişmekte olan ülkelerde internete milyarlarca dolar yatırım yapıyor. Bu sanal dünyaya her gün yeni kullanıcılar ekleniyor. Peki hiç düşü..

30,00TL 27,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA“Rahat koltuğunuzda otururken, bilgisayar suçlarının engel tanımaz dünyasına gireceksiniz. Mitnick bize, her biri gerçek bir bilgisayar korsanıyla gerçek bir saldırı hakkında yapılmış on çarpıcı bölüm sunuyor. Bilgi güvenliğine ilgi duyan herkesin okuması gereken bir kitap.“ -Tom Parker-Global InterSec LLC “Bilgisayar Güvenlik Analisti ve kurucusu “Bu yasadışı eylemlere harcanan olağanüstü zekâyı düşününce hayrete düşmemek elde değil. Bir de bu dahiler becerilerini iyi işler için kulla..

32,00TL 28,80TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%20

ACIKLAMAGünümüzde mobil ve kablosuz iletişim teknolojileri içindeki önemi giderek artan Radyo Frekanslı Tanıma Sistemi (RFID) kavramını sıkça duymaktayız. Aslında RFID teknolojisinin geçmişi eski olmakla birlikte, yarı iletken teknolojisindeki gelişmeler ve maliyetlerin azalması, bu teknolojinin kitlesel uygulamalar için hazır hale gelmeye başladığını göstermektedir. Dünya genelinde hızla artan uygulamaların, Türkiye’deki sanayi ve hizmet sektörünü de etkileyeceği açıktır. RFID teknolojisi, teda..

18,52TL 14,89TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Ağ pazarının dünyadaki gerçek hakimi Linux Ağları sunduğu esnek, stabil çözümlerle her zamanki gibi yine gözde ve bu uzun süre devam edeceğe benziyor. Anahtar teslimi bir Linux Server kurmak için hazırlanan, küçük-orta ölçekli işletmelerin ve ev ağlarının her türlü sunucu ihtiyacını karşılayabilecek güç ve yeteneğe sahip ücretsiz olarak temin edilebilen bir Linux sürümün işlendiği bu kitapla sunucunuzu hızlı bir şekilde kurabilir, web temelli kolay kullanım ile yönetebilir, yüzlerce kullanıcıyı ..

26,00TL 23,40TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

... Kısımların içinde yer alan bölümlerin herbirinin başlarında kapsamları ve amaçları yer almaktadır. Konular teknik detay ve uygulama olarak anlatılmaktadır. Bölümlerin sonunda özetler yer almaktadır. Özetler genelde bölümün bir kısa tekrarı olmakla birlikte bazen bölümündeki temel işlem adımları bir kez daha anlatmaktadır... (Önsöz’den)..

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMAAğ Teknolojileri ve Telekomünikasyon kitabı, Üniversitelerin; Elektrik, Elektronik, Haberleşme ve Telekomünikasyon bölümlerinde kaynak kitap olarak okutulabilir. Aynı zamanda, telekomünikasyon sektöründe çalışmaya yeni başlayan veya çalışan teknisyenler ve mühendisler için faydalı olabilecek bir başvuru kitabı olarak temin edilebilir.Bunların yanı sıra, Üniversite Öğretim Görevlileri, Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Öğretmenlerinin verecekleri Bilgisayar Ağları, Haberleşme ve Telek..

38,89TL 35,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

Bilişim güvenlik profesyonelleri, ağ ve sistemlere gelebilecek saldırılar ve bu saldırıların engellenmesi konusunda derin bilgi ve birikim sahibi olan uzmanlardır. Hackerların kullandığı tüm saldırı yöntemlerini ve bu saldırıların nasıl bertaraf edileceğini çok iyi bilirler. Tüm bunlar için belirli bir bilgi ve becerinin olması yanında, kullanabilecekleri çeşitli materyallerin de olması gerekmektedir. İşte bu materyallerden en önemlilerinden bir tanesi, belki de en önemlisi, Linux’un güvenlik pr..

23,15TL 20,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%17
GELİNCE BİLDİR!

Mevcut ağınızı nasıl yükselteceğiniz veya yeni bir ağı nasıl kuracağınız bilgilerini, ağ protokollerini kurmayı, güvenli bir Internet sunucusu oluşturmayı, depolama ve yazdırma servislerini yönetmeyi adım adım göreceksiniz. Bu kitap, ağınızı tasarlamak, yönetmek ve güçlü üçüncü parti ilaveleri ayarlamak için tek NetWare 5 kılavuzu... Uzman yazarlar, güvenilir bir yayınevi, bir başucu kaynağı... (Ön Kapak) Bu kitapla, Saf IP desteğinden, Z.E.N.works’e Novell Directory Services’a (NDS) kadar. Mev..

17,59TL 14,57TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

Bundan en fazla 10 yıl önce, bilgisayarlar aynı anda sadece bir tek kişi tarafından basit bazı işlemleri yapmak veya programları çalıştırmak amacıyla kullanılıyordu. Çok da uzun olmayan bir süreçte insanların bilgiyi kullanma ihtiyaçları ile orantılı olarak, bilgisayarların kullanım şekli ve bilgisayarların belkemiği olan işletim sistemleri çok değişti ve gelişti. Günümüzde, bilgisayarların birbirine bağlanması ile bilgisayar ağları tüm dünyayı sardı. Bilgisayar ağlarının gelişimi, bilgisayarlar..

6,94TL 6,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

Microsoft’un web uygulama platformu SharePoint’in yeni sürümü hakkında bilgi sahibi olmak ve hemen uygulama geliştirmeye başlamak istiyorsanız, elinizdeki kitap tam size göre.Bu kitap; SharePoint üzerinde çalışacak uygulamalar geliştirmek için öğrenmeniz gereken konularla beraber SharePoint terminolojisi hakkında bilgi sahibi olmanızı da sağlayacak. Her uygulama geliştiricisinin sahip olması gereken SharePoint Administration konularında lazım olacak bilgileri aktaracak. İçerdiği kod ve video örn..

18,00TL 16,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%17
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMABilgisayar Ağları ve Internet hakkında aradığınız her şey bu kitapta! Her türlü ağ teknolojisini pratik uygulamalarla keşfedin! Bilgisayar ağları ve Internet’in temellerini öğrenin (Tanıtım Yazısından)..

35,19TL 29,14TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

- Master the CCNP® ROUTE 642-902 exam with this official study guide Assess your knowledge with chapter-opening quizzes Review key concepts with Exam Preparation Tasks Practice with realistic exam questions on the CD-ROM CCNP ROUTE 642-902 Official Certification Guide is a best of breed Cisco exam study guide that focuses specifically on the objectives for the CCNP ROUTE exam. Senior instructor and best-selling author Wendell Odom shares preparation hints and test-taking tips, helping you ide..

147,78TL 133,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim