Grafik ve Tasarım

Grafik ve Tasarım

Bu kategoride Grafik ve Tasarım ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
YENİ
%10

ACIKLAMA..

41,67TL 37,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMATasarım için Araştırma, farklı araştırma tiplerini anlamanıza yardım edecek ve bunları nasıl ve ne zaman uygulamanız gerektiği konusunda bir fikir verecektir. Kitabın en önemli kısımlarından biri, araştırma bulgularınızı, izleyici kitlenizin ilgisini çekecek kadar, hedeflenmiş ve yenilikçi çözümlere nasıl dönüştüreceğinize değinmesidir.“Her araştırmanın ihtiyacını karşılamak için arama motoruna başvurulmaya başlayan bir dünyada, bu kitap sizlere yaratıcı tasarımın kapılarını açıyor ve hi..

55,00TL 49,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Bilgisayar programcılığının artık nerede ise tamamen Web tasarımı ve programcılığına dönüşmesi ile, internet programcılığı ile ilişkili programlama dillerinin öğrenimine olan talep hızla artıyor. Elinizdeki kitap, WEB Server üzerinde çalışarak dinamik web sayfası tasarımına olanak sağlayan PHP dilinin en son sürümü olan 5.4 sürümü çerçevesinde (6 sürümü henüz stabil değil) dinamik web sayfası tasarımını anlatıyor. PHP dili, ASP’nin en önemli rakibi. Literatürdeki bilgilere göre performansı ASP’d..

35,00TL 31,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Bu çalışma beş bölümden oluşmaktadır. Birinci bölümde sayfa tasarımı ile ilgili bilgiler, İkinci Bölüm’de yazıya ait bilgiler; harf, font, okunabilirlik ve okunaklılık vb. Üçüncü Bölüm’de renk bilgisi ve tasarım içinde renk kullanımı, Dördüncü Bölüm’de haber fotoğrafı ve sayfa tasarımı içindeki yeri, son bölümde de gazete tasarımı ile ilgili yapılan araştırmanın bulguları yer almaktadır. (Tanıtım Bülteninden)..

15,00TL 13,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Creative professionals seeking the fastest, easiest, most comprehensive way to learn InDesign CS5 choose Adobe InDesign CS5 Classroom in a Book from the Adobe Creative Team at Adobe Press. The 14 project-based lessons show readers step-by-step the key techniques for working with InDesign CS5. Readers learn what they need to know to create engaging page layouts using InDesign CS5. This completely revised CS5 edition covers the new tools for interactive documents, simplified object selection, mu..

151,76TL 136,58TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%10

Giriş ve Temel Bilgiler Temel Kavramlar Temel Düzenleme İşlemleri Seçimler İle Çalışmak Vektör Çizimler Katmanlar İle Çalışmak Metinler İle Çalışmak Rötuşlama Onarma ve Boyama Maskeler İle Çalışmak Efektleri Kullanmak Semboller Düğmeler Pop-up Menüler Etkin Noktalar ve Dilimler Optimizasyon ve Yayımlamak GIF Animasyonları Dreamweaver ve FrontPage İle Entegrasyon (Ön Kapak) Bu kitap ile Fireworks programını tanıyacaksınız. Fireworks ile neler yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Fireworks p..

16,67TL 15,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMATemel bilgi teknolojilerinde kullanılan genel kavramlar ve tanımlar İşletim sistemi kullanımı ve yönetimi Kelime işlemci programının etkin kullanımı, belge oluşturulması ve düzenlenmesi Elektronik tablo programı kullanılarak tablo ve grafik oluşturma Sunu programı kullanarak slayt gösterileri oluşturma Veri tabanı kavramı ve bir veri tabanı programının basitleştirilmiş kullanımı Bilgisayar arası veri iletişimi, ağ kavramları, internet ve web kullanımı, HTML komutları sayesinde web ..

17,50TL 15,75TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Zengin Web sayfaları oluşturmayı hepimiz isteriz. Bu kitap, Ajax’ı sizlere anlatarak zengin içerikli web sayfaları hazırlamanızı mümkün kılacaktır. Kitap, başlangıç olarak Ajax’ı ve Ajax kontrollerini kavratıp daha sonra son bölümünde kendi Ajax kontrolünüzü nasıl oluşturacağınızı gösterecektir. Kitapta Yer Alan Konular Ajax’a Giriş Ajax Kontrolleri Kendi Ajax’ınızı Oluşturun (Tanıtım Bülteninden)..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

- Belgeleri PDF formatına dönüştürüp e-posta yolu ile gönderin Web sayfalarından, tarayıcılardan ve dijital kameralardan PDF belgelerini yakalayın Teknik ya da eğitel bir e-kitap yayımlayın ve güncelleyin Multimedya sunumu oluşturmak için ses ve film dosyalarını PDF belgelerine entegre edin Kullanıcılardan PDF formları ile veri toplayın PDF belgenize özel bir navigasyon menüsü oluşturun Baskı, Web ya da CD-ROM uygulamaları için belgeleri optimize etmeyi öğrenin PDF belgelerinden aranabilir bir k..

21,30TL 17,64TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Temelden başlayarak Adobe Flash yazılımını öğrenme sürecinde her düzeyden kullanıcıya kaynak olabilecek nitelikteki bu kitap, geniş bir bakış açısıyla ve konuya ilişkin hemen her şeyi kapsamak iddiasıyla hazırlanmıştır. Özellikle “yazarlık“ dilleri kullanımında uzmanlaşmayı hedefleyen kullanıcıların temel ihtiyaçlarının bütüncül bir bakış açısıyla ele alınması gerekmektedir. Yazarlık dilleri, gerek grafik tasarım özellikleri gerekse programlama altyapısı konularında çok yönlü bir öğrenme süreci..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Vektör çizimlerle uğraşanlar için Illustrator vazgeçilmez programlardan birisidir. Hatta yeni yapısı ile tüm gereksinimlerinizi karşılayacak bir programdır. Bu kitapta Illustrator CS3 programını etkin şekilde kullanmayı öğreneceksiniz. Kitapta konular belli bir sistematik içerisinde anlatılmıştır. Mümkün olduğu kadar kitabı sırayla takip edin. Bir miktar bilgisi olanlar bölümleri bağımsız olarak kullanabilirler. Kitapta Yer Alan Konular Giriş ve Temel Bilgiler Çizim Araçlarını Kullanmak Ren..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Bu kitap ile Adobe Flash CS5 Professional programını tanıyacaksınız. Flash ile neler yapabileceğinizi, yaptıklarınızın ne işe yaradığını öğreneceksiniz. Kitabın içerisinde sürekli vurguladığım bir olay var. Flash programını çok iyi kullanmak çok iyi animasyonlar yapacağınız anlamına gelmez. Çünkü çok iyi animasyonlar yapabilmek için ön şart sanatçı ruhuna sahip olmanızdır. Eğer böyle bir ruha sahip değilseniz mutlaka bu vasıflara sahip kişilerle ortak çalışmalar yapmanız gerekir. Kitaptaki konul..

33,00TL 29,70TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%5

ACIKLAMALiteratür Grafik Tasarım Temelleri Dizisi’nin dördüncü kitabı olan Sayfa Düzeni, Grafik Tasarım dalındaki temel başlıklarla ilgili kuramlara ve uygulamalara yönelik bir keşif sunuyor. Sayfa Düzeni, bir tasarımda yer alan metinsel ya da görsel öğeleri etkili bir şekilde yerleştirilmesini sağlar. Hem basılacak hem de elektronik mecrada yer alacak iyi bir sayfa düzeni, izleyiciyle kurulabilecek en önemli iletişim yollarından biridir. Kitabın amacı, biçim ve boşluk yönetimini inceleyerek bu..

55,00TL 52,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%17

Solidworks ile serbest formlu şekiller oluşturmayı öğrenin. Temel bilgilerinizi geliştirerek bugüne kadar hayranlıkla izlediğiniz modelleri kendiniz oluşturun. Çok gövde katı oluşturma tekniklerini inceleyin. Süpürmelerle serbest formlu şekiller oluşturun. Değişken yarıçaplı köşe yuvarlatmalarını ve çok kalınlıklı kabukları tanıyın. Sketch’leri ve yüzeyleri analiz edin. Loft tekniklerini öğrenin. Yüzey oluşturma tekniklerini öğrenin. Kalıplama öncesi modelde gereken değişiklikleri yapın. Mod..

18,52TL 15,34TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Hızla gelişen ve değişen dünyamızda bilgisayar kullanımı tüm disiplinlerde artık vazgeçilemez bir hal almıştır. Bilgisayar Destekli Tasarım sistemlerinde de gelişen teknolojiye uygun olarak yapabilirsek her geçen gün artan CAD yazılımları sürekli olarak revize edilerek güncellenmektedir. AutoCAD tasarım ve çizim programı, dünyada Bilgisayar Destekli Tasarım programlarının içerisinde en çok kullanılanı ve en köklü olanıdır. Bu kitap çalışması ile kullanıcıların AutoCAD programını uygulamalı olara..

50,00TL 45,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

- Canlandırma Tarzı Seçimi Canlandırmada Bilgisayar Teknolojisi Senaryo Obje Tasarımı Geri Planlar Mekan Tasarımı Canlandırmada Üç Resimleme Çizim Planlaması Montaj ve Sunuş 610 MB’lık CD-ROM’da tam 183 örnek film ve resim! Okuduklarınızı seyredin! (Arka Kapak)..

20,00TL 18,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA..

15,28TL 13,75TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Bilgisayar destekli tasarım (Computer Aided Design CAD) klasik yöntemlerle oluşturulan tasarım ve çizimin bilgisayar ortamında gerçekleştirilmesi anlamını taşımaktadır. Klasik yöntemler döneminin kapandığı bu teknoloji çağında çağa ayak uydurmanın yolu değişik yazılımlardan en az birinin çok iyi öğrenilmesi ve kullanılmasını gerektiriyor. Bu çerçevede hazırlanan kitabın amacı, öğrencilere ve kullanıcılara sade, basit ve anlaşılır bir dilde konuları ve yazılımı izah etmektir. Bu kitap teknik eğit..

18,00TL 16,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMATop 10 Photoshop CS4 Tips Chapter 1 - Getting Started with Photoshop CS4 Preferences: set Photoshop history states Preferences: set Photoshop cursors Set and save Photoshop colour settings Arrange panels in the Photoshop workspace Save your custom Photoshop workspace Launch Adobe Bridge from Photoshop Arrange panels in Adobe Bridge Save a new workspace in Adobe Bridge Browse files in Adobe Bridge Open a JPEG file in Photoshop Open a JPEG file in Camera Raw Open a raw file B..

79,00TL 71,10TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%10

Web İçin Temel Bilgiler Web Sitesini Planlamak PhotoShop ile Web İçin Grafikleri Hazırlamak Fireworks ile Web İçin Grafikleri Hazırlamak Materyali Bir Araya Toplamak FrontPage Kullanarak Sayfaları Oluşturmak Dreamweaver Kullanarak Sayfaları Oluşturmak Siteyi Arama Motorlarına Kaydetmek..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo