Grafik ve Tasarım

Grafik ve Tasarım

Bu kategoride Grafik ve Tasarım ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
YENİ
%10

ACIKLAMA..

41,67TL 37,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMATasarım için Araştırma, farklı araştırma tiplerini anlamanıza yardım edecek ve bunları nasıl ve ne zaman uygulamanız gerektiği konusunda bir fikir verecektir. Kitabın en önemli kısımlarından biri, araştırma bulgularınızı, izleyici kitlenizin ilgisini çekecek kadar, hedeflenmiş ve yenilikçi çözümlere nasıl dönüştüreceğinize değinmesidir.“Her araştırmanın ihtiyacını karşılamak için arama motoruna başvurulmaya başlayan bir dünyada, bu kitap sizlere yaratıcı tasarımın kapılarını açıyor ve hi..

48,15TL 43,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%10

ACIKLAMA Adobe After Effects, tüm dünya çapında sinema ve televizyon sektöründe kullanılan bir yazılımdır. Kolay ara yüzü ve araçlarıyla adeta tüm kullanıcılara hitap eden bu program; aynı zamanda Grafik/ Hareketli Grafik, Animasyon ve Görsel Efekt Tasarımcılarının vazgeçilmez programıdır. Filmlerde karşılaştığımız tüm görsel efektler ve kompositlemeler çoğunlukla Adobe After Effects ile yapılır. Adobe After Effects’in zengin efektleriyle ve eklentileriyle birlikte çalışmalarınızı baştan oluşt..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

ACIKLAMAHerbert Schildt’in ünlü kitabının en yeni baskısı! Java konusunda, Java SE 6 için güncellenmiş yeni baskı ile en kapsamlı Türkçe kaynak... Java dilini ve temel kütüphanelerini öğrenin Nesne yönelimli programlama kavramlarını öğrenin. Taşınabilir applet’ler ve uygulamalar inşa edin. Programlarınıza AWT’nin gücünü katın. Düzen yöneticilerinin etkili bir biçimde kullanın. Çok kanallı programlama yapısı ve eşzamanlı araçlarıyla programlarınızı güçlendirin. Collections Framework’ün güc..

54,63TL 45,23TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%17

İçindekiler: Photoshop’la çalışmanın temel kuralları Yeni ve kullanışlı File Browser özelliği Yepyeni araçlar, filtreler, efektler Web sayfanız için Photoshop dünyasından sihirli öneriler Hızlı ve kolay fotoğraf rötuşlama teknikleri Katman efektleriyle harikalar yaratmanın yolları Üretkenliği artırma ipuçları Diğer Adobe programlarıyla çalışma yöntemleri Photoshop hakkında ufkunuzu genişletecek onlarca Web sitesi adresi En sık sorulan soruların açık, net ve anlaşılır cevapları Photoshop ar..

16,67TL 13,80TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

“Profesyonel animatörler gibi Maya kullanmayı öğreneceksiniz!...“ “Üç boyutlu ortamla yeni tanışacaklar kadar başka bir programdan geçenler için de mükemmel bir kaynak.“ *Son derece iyi yapılandırılmış örnekli uygulamalar. *CD-ROM’daki sahne ve film dosyaları ile açıklamalı üretim filmleri aracılığıyla desteklenen yüzlerce örnek. *Maya 4 Complete ve Maya 4 Personal Learning sürümlerine uygun araç seti tanıtımları. *Işıklandırma, malzemeler, tanecikler ve dinamik, animasyon, render ve boyama ef..

24,07TL 19,93TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Creative professionals seeking the fastest, easiest, most comprehensive way to learn InDesign CS5 choose Adobe InDesign CS5 Classroom in a Book from the Adobe Creative Team at Adobe Press. The 14 project-based lessons show readers step-by-step the key techniques for working with InDesign CS5. Readers learn what they need to know to create engaging page layouts using InDesign CS5. This completely revised CS5 edition covers the new tools for interactive documents, simplified object selection, mu..

151,76TL 136,58TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%10

Giriş ve Temel Bilgiler Temel Kavramlar Temel Düzenleme İşlemleri Seçimler İle Çalışmak Vektör Çizimler Katmanlar İle Çalışmak Metinler İle Çalışmak Rötuşlama Onarma ve Boyama Maskeler İle Çalışmak Efektleri Kullanmak Semboller Düğmeler Pop-up Menüler Etkin Noktalar ve Dilimler Optimizasyon ve Yayımlamak GIF Animasyonları Dreamweaver ve FrontPage İle Entegrasyon (Ön Kapak) Bu kitap ile Fireworks programını tanıyacaksınız. Fireworks ile neler yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Fireworks p..

16,67TL 15,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMATemel bilgi teknolojilerinde kullanılan genel kavramlar ve tanımlar İşletim sistemi kullanımı ve yönetimi Kelime işlemci programının etkin kullanımı, belge oluşturulması ve düzenlenmesi Elektronik tablo programı kullanılarak tablo ve grafik oluşturma Sunu programı kullanarak slayt gösterileri oluşturma Veri tabanı kavramı ve bir veri tabanı programının basitleştirilmiş kullanımı Bilgisayar arası veri iletişimi, ağ kavramları, internet ve web kullanımı, HTML komutları sayesinde web ..

16,20TL 14,58TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

Zengin Web sayfaları oluşturmayı hepimiz isteriz. Bu kitap, Ajax’ı sizlere anlatarak zengin içerikli web sayfaları hazırlamanızı mümkün kılacaktır. Kitap, başlangıç olarak Ajax’ı ve Ajax kontrollerini kavratıp daha sonra son bölümünde kendi Ajax kontrolünüzü nasıl oluşturacağınızı gösterecektir. Kitapta Yer Alan Konular Ajax’a Giriş Ajax Kontrolleri Kendi Ajax’ınızı Oluşturun (Tanıtım Bülteninden)..

14,81TL 13,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Kolay ve Hızlı Öğrenme Uygulamalı ve Sistematik Kavrama Kalıcı ve Etkin Bilgilenme Özgün Örnek(Kapaktan) CNC tezgahlarda, basit profilli parçaların programı elle yazılabilir. Fakat elle programlanması zor, karmaşık profilli parçalar için otomatik CNC kod türetimi MasterCAM programı ile çok daha kolay bir şekilde yapılabilir. Master CAM programı ile bilgisayar ortamında oluşturulmuş bir parça modeli sayısallaştırılarak koordinatlara dönüştürülür. Modeli oluşturulan her türlü parçanın CNC kodları..

29,63TL 26,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

ACIKLAMAAdobe ile daha da güçlenen Flash’ın en yeni sürümünü kısa sürede öğrenin! Her biri yaklaşık 1 saat süren 24 derste, adım adım uygulamalar yaparak, Flash ile harika sonuçlar elde etmek için gereken tüm becerileri öğreneceksiniz! Flash’ın temellerini öğrenin. Flash’ta çizim ve boyama yapın. Flash’a grafikleri ithal edin. Üretkenlik için Library’den yararlanın. Renk kontrolünü öğrenin. Yerleşim tekniklerini uygulamlarla öğrenin. Animasyonlar yapın. MotionTween’lerden ve Shape Tween’..

25,93TL 21,47TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Temelden başlayarak Adobe Flash yazılımını öğrenme sürecinde her düzeyden kullanıcıya kaynak olabilecek nitelikteki bu kitap, geniş bir bakış açısıyla ve konuya ilişkin hemen her şeyi kapsamak iddiasıyla hazırlanmıştır. Özellikle “yazarlık“ dilleri kullanımında uzmanlaşmayı hedefleyen kullanıcıların temel ihtiyaçlarının bütüncül bir bakış açısıyla ele alınması gerekmektedir. Yazarlık dilleri, gerek grafik tasarım özellikleri gerekse programlama altyapısı konularında çok yönlü bir öğrenme süreci..

23,15TL 20,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

Üç SolidWorks kitabı bir arada! SolidWorks ile parça ve montajların inceliklerini, sac parçalar oluşturmayı ve konstrüksiyonlarla çalışmayı öğrenin. Çok gövdeli katı oluşturma teknikleri Süpürmelerle serbest formlu şekiller Değişken yarıçaplı köşe yuvarlatmaları ve çok kalınlıklı kabuklar Sketch’lerin ve yüzeylerin analizi Yüzey oluşturma teknikleri Kalıplama öncesi değişiklikler Modelden kalıp parçaları oluşturmak Montaj modelleme teknikleri İleri düzey eşleme teknikleri ve montaj ..

42,59TL 35,27TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Vektör çizimlerle uğraşanlar için Illustrator vazgeçilmez programlardan birisidir. Hatta yeni yapısı ile tüm gereksinimlerinizi karşılayacak bir programdır. Bu kitapta Illustrator CS3 programını etkin şekilde kullanmayı öğreneceksiniz. Kitapta konular belli bir sistematik içerisinde anlatılmıştır. Mümkün olduğu kadar kitabı sırayla takip edin. Bir miktar bilgisi olanlar bölümleri bağımsız olarak kullanabilirler. Kitapta Yer Alan Konular Giriş ve Temel Bilgiler Çizim Araçlarını Kullanmak Ren..

20,37TL 18,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Bu kitap ile Adobe Flash CS5 Professional programını tanıyacaksınız. Flash ile neler yapabileceğinizi, yaptıklarınızın ne işe yaradığını öğreneceksiniz. Kitabın içerisinde sürekli vurguladığım bir olay var. Flash programını çok iyi kullanmak çok iyi animasyonlar yapacağınız anlamına gelmez. Çünkü çok iyi animasyonlar yapabilmek için ön şart sanatçı ruhuna sahip olmanızdır. Eğer böyle bir ruha sahip değilseniz mutlaka bu vasıflara sahip kişilerle ortak çalışmalar yapmanız gerekir. Kitaptaki konul..

27,78TL 25,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%5

ACIKLAMALiteratür Grafik Tasarım Temelleri Dizisi’nin dördüncü kitabı olan Sayfa Düzeni, Grafik Tasarım dalındaki temel başlıklarla ilgili kuramlara ve uygulamalara yönelik bir keşif sunuyor. Sayfa Düzeni, bir tasarımda yer alan metinsel ya da görsel öğeleri etkili bir şekilde yerleştirilmesini sağlar. Hem basılacak hem de elektronik mecrada yer alacak iyi bir sayfa düzeni, izleyiciyle kurulabilecek en önemli iletişim yollarından biridir. Kitabın amacı, biçim ve boşluk yönetimini inceleyerek bu..

50,93TL 48,38TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%17

Solidworks ile serbest formlu şekiller oluşturmayı öğrenin. Temel bilgilerinizi geliştirerek bugüne kadar hayranlıkla izlediğiniz modelleri kendiniz oluşturun. Çok gövde katı oluşturma tekniklerini inceleyin. Süpürmelerle serbest formlu şekiller oluşturun. Değişken yarıçaplı köşe yuvarlatmalarını ve çok kalınlıklı kabukları tanıyın. Sketch’leri ve yüzeyleri analiz edin. Loft tekniklerini öğrenin. Yüzey oluşturma tekniklerini öğrenin. Kalıplama öncesi modelde gereken değişiklikleri yapın. Mod..

18,52TL 15,34TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Hızla gelişen ve değişen dünyamızda bilgisayar kullanımı tüm disiplinlerde artık vazgeçilemez bir hal almıştır. Bilgisayar Destekli Tasarım sistemlerinde de gelişen teknolojiye uygun olarak yapabilirsek her geçen gün artan CAD yazılımları sürekli olarak revize edilerek güncellenmektedir. AutoCAD tasarım ve çizim programı, dünyada Bilgisayar Destekli Tasarım programlarının içerisinde en çok kullanılanı ve en köklü olanıdır. Bu kitap çalışması ile kullanıcıların AutoCAD programını uygulamalı olara..

46,30TL 41,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%17

ACIKLAMAEn Geniş Kapsamlı Adobe InDesign CS3 Kitabı! Tüm Dünyanın Tercih Ettiği InDesign CS’3 Kolayca Geçin, Yaratıcılığınızın Sınırlarını Kaldırın! Hem Mac OSX, hem Windows kullanıcıları için ayrı ayrı InDesign CS3 arabirimi, klavye kısayolları Her adımda QuarkXPress’ten InDesign CS’e geçiş karşılaştırmaları Metin ve grafik çerçeveleriyle çalışmak Metne ve grafiğe efektler uygulamak Sayfa düzeni standartlarını oluşturmak ve sayfa çiftleriyle çalışmak Ana sayfalar hazırlamak, şablon, cetve..

45,37TL 37,57TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo