Internet ve Intranet

Internet ve Intranet

Bu kategoride Internet ve Intranet ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%10

İnternet Cinlikleri adını taktığımız Duygu İkonları, bilgisayar klavyesi yardımıyla, hemen bütün duygularımızı, davranışlarımızı ve o andaki her yaptığımızı, internet aracılığıyla karşımızda canlı olarak sohbet ettiğimiz ya da elektronik mektubumuzu daha sonra görecek birine aktarmamıza yarayan hoş bir buluştur. Duygu ikonlarının en geniş kullanımı yüz ifadeleri biçimindedir. Ama anlamları kişiseldir. Ne anlam taşımasını istiyorsanız o anlama gelirler. Karşınızdakinin anlayacağına güveniyorsanı..

8,33TL 7,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMATemel bilgi teknolojilerinde kullanılan genel kavramlar ve tanımlar İşletim sistemi kullanımı ve yönetimi Kelime işlemci programının etkin kullanımı, belge oluşturulması ve düzenlenmesi Elektronik tablo programı kullanılarak tablo ve grafik oluşturma Sunu programı kullanarak slayt gösterileri oluşturma Veri tabanı kavramı ve bir veri tabanı programının basitleştirilmiş kullanımı Bilgisayar arası veri iletişimi, ağ kavramları, internet ve web kullanımı, HTML komutları sayesinde web ..

17,50TL 15,75TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Web sitenizi tasarlayıp bitirdiniz. Peki ya bundan sonrası? Web sitenizi internete taşıyıp dünyaya açmanın yollarını bu kitaptan öğrenebilirsiniz. Bu kitap sayesinde internet dünyasında duyduğunuz birçok temel kavramı derinlemesine öğreneceksiniz: Hosting, alan adı, DNS, bulut, portal ve blog gibi birçok konuda kurulum ve kullanım bilgisine sahip olacak, kendi web sayfanızı yayınlayacak kadar uzmanlaşacaksınız. Ayrıca blog, forum ve portal v.b siteleri kurma ve yönetme becerileri de kazanacaksın..

36,00TL 32,40TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Piyasadaki birçok SEO kitabının, Arama Motorlarının şahsi görevleri olan işleri sizlere yaptırması ve %100 başarı vaat etmesi, Arama Motorlarının iş yükünü hafifletmekten öteye gitmemektedir. Çünkü Arama Motorları web sayfalarını sıralarken web sayfanızın yapısına göre değil, %90 oranında “Link“ yapınıza göre sıralamaktadır. Sıralamada ilk konumlara oturan ve içeriği beş para etmez sitelere tanık olmuşsunuzdur veya sizden istenilen bir sürü SEO tekniğini uygulamış fakat sıralamadaki yerinizde hi..

23,15TL 20,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

Web 2.0 mimarisi esnek Web tasarımı, yeniden kullanım ve kolay güncellemeler için sayısız seçenek sunar. Bu kitap, Web 2.0’ı meydana getiren temel dilleri ve teknikleri profesyonel düzeyde anlatan benzersiz bir kaynaktır. Bölümler boyunca, popüler platformlarda kullanabileceğiniz uygulama örneklerinin kodlarını bulacaksınız. İlk önce, Web 2.0 uygulamalarını oluşturmak için kullanılan teknolojileri keşfedeceksiniz. Bu konular, XHTML’in, Basamaklı Stil Sayfalarının, JavaScript’in ve Ajax’ın ayrınt..

26,85TL 22,24TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA“Onu biliyorum da, bu nedir?“ Neredeyse her gün yenilenmekte olan internet dünyasında bu cümleyi çok sık duyar olduk bu aralar. WHMCS, hosting, domain satışı ve ticareti ile ilgilenmek isteyenlerin işini epey kolaylaştıran, müşteri ve firmanın iş yükünü azaltan bir yazılımdır. Piyasaya sürüldüğü 2005 yılından itibaren büyük ilgi gören WHMCS, gücünü aldığı PHP ve MySQL ikilisinin de süratle büyümesi ile bilişim şirketleri için eşsiz bir otomasyon haline geldi. WHMCS, yukarıda bahsettiği..

28,00TL 25,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Animasyon dünyasının harika programı Flash. Artık sizde bu kitap sayesinde Flash ile animasyon yapabileceksiniz. Bu kitabın amacı bir miktar Flash bilgisi olanların uygulamalar yaparak kendilerini geliştirmeleri, animasyon yetenekleri geliştirmeleri ve neler yapabileceklerini görmeleridir. Flash hakkında hiç bilgisi olmayanlar bu kitabı kullanamazlar ya da çok zorlanırlar. Bu kitabı Flash hakkında temel bir bilgiye sahip olduktan sonra kullanmalarını tavsiye ederim. Flash hakkında temel bilgi al..

16,67TL 15,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Joomlanın Doğuşu Joomla Nedir? Joomlaya Özel Tanımlar Joomlanın Bazı Özellikleri Yerel Sunucu Kullanılması MYSQL Veritabanı Oluşturmak Joomlanın Yerel Sunucuya Kurulması Joomla Admin Paneli Joomlada Kullanılan İkonlar Sık Sorulan Sorular Sitenizin Arama Motoruna kaydedilmesi Arama Motorları Hakkında Temel bilgiler Çok bilinen yabancı arama motorları Uzak Sunuculara Dosya Transferi Domain (Alan Adı) Uzak Sunucu Kiralamak Cpanel Kullanımı Uzak Sunucuya Joomla Kurulumu (Tanıtım Yazısından)..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

Güçlü Web geliştirme teknolojilerini öğrenmek artık çok kolay! Sorunsuz şekilde profesyonel Web siteleri geliştirmek isteyenler için çözüm, Visual Web Developer 2005 Expree Edition’dır. Bu kitap, web sitesi oluşturma görevlerini hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. İStyer yeni başlayan biri, ister henüz:NET’le çalışmmaış deneyimli bir Web geliştiricisi olun, bu kitapla birlikte günümüzün en son Web geliştirme tekniklerini ayrıntılara boğulmadan öğreneceksiniz. Tekrarlanan içerik için ana sayfal..

38,89TL 32,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA* Web server Uygulamaları  * CGI  * ASAPI  * 56 Internet Komponenti  * Internet  * Fast Net  * Indy Server  * Indy Client  * Indy Misc  * Network Uygulamaları  * RAS Apileri  * Yardım Dosyası Tasarlama ve  * Kurulum Programları Hazırlama Ekleri..

60,00TL 54,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAİnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte TCP/IP kısaltması giderek daha fazla kullanılır oldu. İnternetin üzerinde kurulu olduğu bu bilgisayar ağı protokolü, onun nasıl işlediğini anlamanın vazgeçilmez anahtarı… Eğer internette sıradan bir sörfçü olmanın ötesine geçmeye niyetiniz varsa, TCP/IP hakkında olabildiğince çok şey öğrenmelisiniz...

32,00TL 28,80TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAErişilirlik (accessibility) bir uygulamanın içeriğinin ve vermiş olduğu hizmetin “herkes“ tarafından eksiksiz ulaşılabilir olmasıdır. Kolayca algılanabilir, değerlendirilebilir ve kullaınılabilir olması, duruma, ihtiyaçlara ve tercihlere cevap verebilecek esneklikte olması demektir. Öncelikle engelliler, daha sonra bütün kullanıcılar açısından erişilirlik özelliğine sahip web sayfaları ve uygulamalar tasarlamak büyük önem taşımaktadır. Numan Pekgöz’ün kaleminden Web’de Erişilirlik, XTML..

20,00TL 18,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMABu kitap ile Flash 8.0 programını tanıyacaksınız. Flash ile neler yapabileceğinizi, yaptıklarınızın ne işe yaradığını öğreneceksiniz. Kitabın içerisinde sürekli vurguladığım bir olay var. Flash programını çok iyi kullanmak çok iyi animasyonlar yapacağınız anlamına gelmez. Çünkü çok iyi animasyonlar yapabilmek için ön şart sanatçı ruhuna sahip olmanızdır. Eğer böyle bir ruha sahip değilseniz mutlaka bu vasıflara sahip kişilerle ortak çalışmalar yapmanız gerekir. Kitapta Yer Alan Bazı Kon..

16,00TL 14,40TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

JavaScript dili, dinamik web sayfaları hazırlanmasında halen en yaygın olarak kullanılan skript dillerinden biridir. Bu kitapta, JavaScripte yeni başlayan ve kısa süre içersinde, başarılı dinamik web sayfaları oluşturmayı hedefleyen hırslı ve çalışkan kitleyi hedef olarak seçtik. JavaScriptin en temel özellikleri, tüm komut ve fonksiyonları örneklerle verilmiş ayrıca kitabımıza,33 adet uygulamaya yönelik proje kodları ile birlikte eklenmiştir. Kitabımızdaki tüm programlar test edilmiştir. Kita..

30,00TL 27,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA- ASP.Net’e Giriş ASP.Net Sayfa Yapısı ASP.Net Programlama Temelleri ASP.Net İle Hata Yakalama ASP.Net İle XML Web Servisleri Geliştirme ASP.Net İle Kimlik Denetleme Web Formları ve Web Kontrolleri Sayfalar Arasında Dolaşma Visual Studio. Net İle Web Servisleri Geliştirme..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Web dünyasının harika programı Fireworks. Artık sizde bu kitap sayesinde Fireworks ile web için çalışmalar yapabilecek ve animasyonlar hazırlayabileceksiniz. Bu kitabın amacı bir miktar Fireworks bilgisi olanların uygulamalar yaparak kendilerini geliştirmeleri, web için grafikler, sayfalar ve animasyonlar hazırlama yeteneklerini geliştirmeleri ve neler yapabileceklerini görmeleridir. Fireworks hakkında hiç bilgisi olmayanlar bu kitabı kullanamazlar ya da çok zorlanırlar. Bu kitabı Fireworks hak..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAGerçek ticari ihtiyaçlara uygun, gelişmiş ve güvenli Web uygulamaları oluşturun!  ..

12,96TL 11,66TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

ACIKLAMAİnternet günümüzde vazgeçilmeyen bir teknoloji olarak hayatımıza girmiştir. Geçmiş yıllardan beri bu teknoloji sürekli olarak geliştirilmektedir. Dünya’da toplam internet kullanıcılarının sayısı 2 milyarı geçiyor. Aynı zamanda internete yüklenen toplam verilerin boyutları da her saniyede bir artıyor. İnsanlar işlerini internete taşıyor, aynı zamanda gelişmekte olan ülkelerde internete milyarlarca dolar yatırım yapıyor. Bu sanal dünyaya her gün yeni kullanıcılar ekleniyor. Peki hiç düşü..

30,00TL 27,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

Internet’e nasıl bağlanacağınızdan Web’de gezinmeye, Internet’in tüm hizmetlerinin ve yaygın kullanımdaki tüm Internet uygulamalarının anlatıldığı bu kitap, hem Internet’e yeni başlayanlar ve hem de halen kullanmakta olanlar için, hızlı ve kolay öğrenim ve kullanım amacıyla hazırlandı. Güvenilir bir yayınevi, bir başucu kaynağı. (Ön Kapak) Internet son beş yıl içinde kullanıcı sayısındaki ve sunduğu bilgi miktarındaki patlamanın yanı sıra, kullanabileceğiniz tarama programlarındaki artış yönünd..

10,19TL 8,44TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo