Internet ve Intranet

Internet ve Intranet

Bu kategoride Internet ve Intranet ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%10

İnternet Cinlikleri adını taktığımız Duygu İkonları, bilgisayar klavyesi yardımıyla, hemen bütün duygularımızı, davranışlarımızı ve o andaki her yaptığımızı, internet aracılığıyla karşımızda canlı olarak sohbet ettiğimiz ya da elektronik mektubumuzu daha sonra görecek birine aktarmamıza yarayan hoş bir buluştur. Duygu ikonlarının en geniş kullanımı yüz ifadeleri biçimindedir. Ama anlamları kişiseldir. Ne anlam taşımasını istiyorsanız o anlama gelirler. Karşınızdakinin anlayacağına güveniyorsanı..

9,00TL 8,10TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

HTML & XHTML Üzerine En Kapsamlı Kaynak! Bu kitap HTML, XHTML, XML, CSS1 ve CSS2’yi kapsar. Adım adım derslerle Web sayfaları inşa edin. HTML 4 ve XHTML ile standartları temel alan işaretleme dilini öğrenin. Basamaklı Stil Sayfaları (CSS) ile tasarımınızı geliştirin. Web sitelerini yönetin ve bakımını sağlayın. Formlar, JavaScript ve sunucu taraflı teknolojilerle etkileşimli sayfalar oluşturun. Sunucu ve host seçimini nasıl yapacağınızı öğrenin. İşlevsel Web sayfaları geliştirin. Sayf..

37,00TL 30,64TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMATemel bilgi teknolojilerinde kullanılan genel kavramlar ve tanımlar İşletim sistemi kullanımı ve yönetimi Kelime işlemci programının etkin kullanımı, belge oluşturulması ve düzenlenmesi Elektronik tablo programı kullanılarak tablo ve grafik oluşturma Sunu programı kullanarak slayt gösterileri oluşturma Veri tabanı kavramı ve bir veri tabanı programının basitleştirilmiş kullanımı Bilgisayar arası veri iletişimi, ağ kavramları, internet ve web kullanımı, HTML komutları sayesinde web ..

17,50TL 15,75TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%17

Bu kitabın amacı, programlama açısından, web’in arkasında neler olup bitiyor, bunları tanıtmak. “Web tabanlı programlama“ diye bilinen konuya ışık tutmak... Türkçe kaynak arayıp da bulamayanlara bu kitabın faydalı olacağına inanıyorum. En azından konuya “nereden“ ve “nasıl“ başlayacağını bilemeyenler rehberlik edecektir. (Önsöz’den) CGI nedir? Perl’de CGI betikleri CGI ortam değişkenleri Formların işlenmesi İleri düzey form işleme Veri dosyaları ile çalışmak Çok betikli formlar Arama ve sırala..

7,00TL 5,79TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Üyelik sisteminden ziyaretçi defterine, XML uygulamalarından en çok merak edilen Flash uygulamalarının nasıl yapıldığını adım adım bu kitapla öğrenin. Teoriden pratiğe geçiş için olmazsa olmaz bir kaynak. Tek kaynakta toplanmış onlarca Flash uygulaması... Flash arabirimi Fare işaretçisi ile ilgil uygulamalar Zaman ile ilgili uygulamalar Ses uygulamaları Tarayıcı penceresi uygulamaları Resimlerle ve harici SWF dosyalarla çalışmak ASP/PHP ve veritabanı uygulamaları XML uygulamaları XML Socket ..

22,00TL 19,80TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Web sitenizi tasarlayıp bitirdiniz. Peki ya bundan sonrası? Web sitenizi internete taşıyıp dünyaya açmanın yollarını bu kitaptan öğrenebilirsiniz. Bu kitap sayesinde internet dünyasında duyduğunuz birçok temel kavramı derinlemesine öğreneceksiniz: Hosting, alan adı, DNS, bulut, portal ve blog gibi birçok konuda kurulum ve kullanım bilgisine sahip olacak, kendi web sayfanızı yayınlayacak kadar uzmanlaşacaksınız. Ayrıca blog, forum ve portal v.b siteleri kurma ve yönetme becerileri de kazanacaksın..

36,00TL 32,40TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Piyasadaki birçok SEO kitabının, Arama Motorlarının şahsi görevleri olan işleri sizlere yaptırması ve %100 başarı vaat etmesi, Arama Motorlarının iş yükünü hafifletmekten öteye gitmemektedir. Çünkü Arama Motorları web sayfalarını sıralarken web sayfanızın yapısına göre değil, %90 oranında “Link“ yapınıza göre sıralamaktadır. Sıralamada ilk konumlara oturan ve içeriği beş para etmez sitelere tanık olmuşsunuzdur veya sizden istenilen bir sürü SEO tekniğini uygulamış fakat sıralamadaki yerinizde hi..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Microsoft En Değerli Profesyonel unvanına sahip Jim Buyens, amatör Web sitesi geliştiricilere yol gösteriyor. Şu ana kadar birkaç Web sitesi oluşturmuş, ama kullandığınız araçları yetersiz bulmuşsanız, bu kitap tam size göre! Microsoft Visual Web Developer 2005 Express Edition, Microsoft’un en güçlü teknolojilerinden ikisini, ASP.NET 2.0 ve Visual Studio 2005’i, Web sitesi oluşturmak isteyen herkesin erişimine sunuyor. Bu heyecan verici yazılım, yeniliklere meraklı, Web sitesi hazırlamakla ilgi..

19,00TL 17,10TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

Web 2.0 mimarisi esnek Web tasarımı, yeniden kullanım ve kolay güncellemeler için sayısız seçenek sunar. Bu kitap, Web 2.0’ı meydana getiren temel dilleri ve teknikleri profesyonel düzeyde anlatan benzersiz bir kaynaktır. Bölümler boyunca, popüler platformlarda kullanabileceğiniz uygulama örneklerinin kodlarını bulacaksınız. İlk önce, Web 2.0 uygulamalarını oluşturmak için kullanılan teknolojileri keşfedeceksiniz. Bu konular, XHTML’in, Basamaklı Stil Sayfalarının, JavaScript’in ve Ajax’ın ayrınt..

29,00TL 24,02TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA“Onu biliyorum da, bu nedir?“ Neredeyse her gün yenilenmekte olan internet dünyasında bu cümleyi çok sık duyar olduk bu aralar. WHMCS, hosting, domain satışı ve ticareti ile ilgilenmek isteyenlerin işini epey kolaylaştıran, müşteri ve firmanın iş yükünü azaltan bir yazılımdır. Piyasaya sürüldüğü 2005 yılından itibaren büyük ilgi gören WHMCS, gücünü aldığı PHP ve MySQL ikilisinin de süratle büyümesi ile bilişim şirketleri için eşsiz bir otomasyon haline geldi. WHMCS, yukarıda bahsettiği..

28,00TL 25,21TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Animasyon dünyasının harika programı Flash. Artık sizde bu kitap sayesinde Flash ile animasyon yapabileceksiniz. Bu kitabın amacı bir miktar Flash bilgisi olanların uygulamalar yaparak kendilerini geliştirmeleri, animasyon yetenekleri geliştirmeleri ve neler yapabileceklerini görmeleridir. Flash hakkında hiç bilgisi olmayanlar bu kitabı kullanamazlar ya da çok zorlanırlar. Bu kitabı Flash hakkında temel bir bilgiye sahip olduktan sonra kullanmalarını tavsiye ederim. Flash hakkında temel bilgi al..

18,00TL 16,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Joomlanın Doğuşu Joomla Nedir? Joomlaya Özel Tanımlar Joomlanın Bazı Özellikleri Yerel Sunucu Kullanılması MYSQL Veritabanı Oluşturmak Joomlanın Yerel Sunucuya Kurulması Joomla Admin Paneli Joomlada Kullanılan İkonlar Sık Sorulan Sorular Sitenizin Arama Motoruna kaydedilmesi Arama Motorları Hakkında Temel bilgiler Çok bilinen yabancı arama motorları Uzak Sunuculara Dosya Transferi Domain (Alan Adı) Uzak Sunucu Kiralamak Cpanel Kullanımı Uzak Sunucuya Joomla Kurulumu (Tanıtım Yazısından)..

20,00TL 18,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

Güçlü Web geliştirme teknolojilerini öğrenmek artık çok kolay! Sorunsuz şekilde profesyonel Web siteleri geliştirmek isteyenler için çözüm, Visual Web Developer 2005 Expree Edition’dır. Bu kitap, web sitesi oluşturma görevlerini hiç olmadığı kadar kolaylaştırıyor. İStyer yeni başlayan biri, ister henüz:NET’le çalışmmaış deneyimli bir Web geliştiricisi olun, bu kitapla birlikte günümüzün en son Web geliştirme tekniklerini ayrıntılara boğulmadan öğreneceksiniz. Tekrarlanan içerik için ana sayfal..

42,00TL 34,78TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

-Veritabanı destekli web sitelerini kolayca oluşturunEtkili dreamweaver web sitesi yapılandırma teknolojilerinde faydalanın Kitabın ekindeki CD üzerinde yer alan uygulamalı alıştırmalarla, gereksinimlerinizi en iyi karşılayan siteyi oluşturun Sitenizi nesneler aracılığı ile grafik ortamda yapılandırırken, ikinci bir pencerede kodu görerek düzenleyin Tüm amaçlara uygun Web sitelerini tasarlayın, planlayın ve oluşturun Popüler tasarım arabiriminde Web uygulamalarını oluştururken özgünleştirin Clea..

33,00TL 27,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Size yazılımda rehberlik etmek ve yapmanız gerekenleri göstermek için kolay ve görsel bir yaklaşım kullanılıyor. Bir referans kitabı - gereksinim duyduğunuz şeyi bulduğunuz an uygulayabilirsiniz. Sayfalar boyu anlatım yok - kapsamlı ama kısa anlatımlar, sadece bilmeniz gereken şeyleri açıklıyor. Perl programlama dilinin temellerine hakim olun. Form verilerini işleme standardı CGI.pm ile tanışın. Kendi bilgisayarınıza bir sunucu kurarak ISS’e gerek kalmadan script’lerinizi yerel olarak test ..

17,00TL 15,30TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%5

ACIKLAMAİçindekiler PHP Nedir? İstemci-Sunucu Mimarisi, PHP Editörleri Apache Web Server Kurulumu, PHP Kurulumu, PHPEd Kurulumu PHP’ye Giriş, Sabitler, Değişkenler, Diziler, Fonksiyonlar, Veri Tipleri Fonksiyonlar PHP’de Konrol Yapıları -1 PHP’de Kontrol Yapıları -2 Metin ve Karakter Türü Veriler Üzerinde İşlemler Düzenli İfadeler (Regular Expressions) PHP’de Dosya (File) Yönetimi PHP ile Grafik Çizimi -1 PHP ile Grafik Çizimi -2 Veri Tabanı ve Web Veri Tabanı Kavramları MySQL Kurul..

27,00TL 25,65TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

- Güncellenmiş 2.Basım : Java konusunda J2SE 1.4 için güncellenmiş yeni baskı ile en kapsamlı Türkçe kaynak- Java dilini ve kütüphanelerini tanıyın- Nesne yönelimli programlama kavramlarını öğrenin- Taşınabilir applet’ ler ve uygulamalar inşa edin- AWT’den tam olarak yararlanın - Düzen yöneticilerini etkili bir şekilde kullanın - Çok kanallı programlama yapısını kullanarak programlarınızı güçlendirin- Koleksiyonlar çatısının gücünü hissedin- Java’nın ağ oluşturma ve görüntüleme sınıflarını uygul..

48,00TL 39,73TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

ACIKLAMAASP.NET VE C# kullanarak sunucu taraflı Web programlamayı her yönüyle öğrenin...· ASP.NET’e özgü nesnelerin kullanımı · ASP.NET Server kontrollerini çalıştırmak · HTML kontrollerini kullanım · Durum verisini çerezler sayesinde kaydetmek · Dosyaları yüklemek · E-posta göndermek · Veritabanından veri okuyup görüntülemek · User ve Composite kontrollerini kurmak · Özel kontroller inşa etmek · Birden fazla ASP.NET yapılandırma dosyasının yönetimi · Özel yapılandırma bölüm yöneticisi..

35,00TL 28,98TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAİnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte TCP/IP kısaltması giderek daha fazla kullanılır oldu. İnternetin üzerinde kurulu olduğu bu bilgisayar ağı protokolü, onun nasıl işlediğini anlamanın vazgeçilmez anahtarı… Eğer internette sıradan bir sörfçü olmanın ötesine geçmeye niyetiniz varsa, TCP/IP hakkında olabildiğince çok şey öğrenmelisiniz...

34,00TL 30,60TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

- Java ve JavaScript HTML Saat Renkler Tarihler Takvim Sayıcı ve Zamanlayıcılar Oyunlar Eğlencelik Örnekler Web Sayfalar Web Formları Hesaplamalar Yazılar Menü Hazırlamak Sesli Uygulamalar Ziyaretçiler Hakkında Bilgi Web Sayfalarına Şifre Koymak Tarama Motorları Ve Diğerleri... (Ön Kapak)..

17,00TL 14,07TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo