İşletim Sistemleri - MS

İşletim Sistemleri - MS

Bu kategoride İşletim Sistemleri - MS ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%10

ACIKLAMAPUSULA YAYINCILIK VE İLETİŞİM SAN.TİC. LTD.ŞTİ.Bilgisayar destekli eğitim alanında ülkemizde ne yazık ki büyük bir boşluk bulunuyor. CD ve DVD tabanlı çoklu ortam eğitim uygulamalarında son yıllarda bir artış olsa da derinlikli çalışmaya ne yazık ki rastlayamıyoruz. Yetişmekte olan genç kuşakların çağa ayak uydurması açısından ve tabi erişkinlerin eğitiminde bu tür uygulamalar büyük önem taşıyor. Bu uygulamaların içerik olarak zenginleştirilmesi, bu alanda yeni eğitim olanaklarının ve yö..

16,67TL 15,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Uzman Bir Yazar Güvenilir Bir Kaynak! Windows 2000 Professional Windows 2000 Server Ailesi Kuruluş ve Yapılandırma DNS Yapısının Kurulması Active Directory Kurulması Windows NT Yapısından Terfi Active Directory Yönetimi Grup İlkeleri Yönetimi Dosya ve Disk Kaynaklarının Yönetimi Ağ Yönetimi Yönetim İşlerinin Otomasyonu Sorun Giderme Internet Information Server Terimler ve Kısaltmalar (Ön Kapak)..

21,30TL 19,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

Windows Vista ile aranızdaki tüm sorunlara uygulamalı örneklerle tam çözüm!Bilgisayar kursları, AÖF Temel Bilgi Teknolojileri ve Bilgisayar bölümleri, özel okullar ve tüm üniversitelerin müfredatına uygun! Bilgisayara giriş, donanım ve yazılım bileşenleri ve çevre donanımları Windows Vista’nın tüm yenilikleri ve Windows uygulamaları. Office 2007 kurulumu ve temel özellikleri Word 2007 dosyaları ile çalışmak, metni biçimlendirmek, sayfa yapısı ve baskı ayarları, çizimler, resimler ve dosya dönüş..

50,93TL 42,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMATop 10 Windows 7 Tips 1 - Get to know Windows 7 2 - Personalise Windows 7 3 - Work with programs 4 - Install hardware and software 5 - Windows Live Photo Gallery 6 - Windows Media Player 7 - Windows Media Center 8 - Getting online 9 - Working with email 10 - Stay secure 11 - Working with files and folders 12 - Change system defaults 13 - Create a HomeGroup, and share data and printers 14 - Fix problems Top 10 Windows 7 Problems Solved..

70,00TL 63,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Uzman Bir Yazar Güvenilir Bir Kaynak! Temel İşlemler Kuruluş ve Yapılandırma Klasör ve Dosya İşlemleri Donatılar Sistem Araçları Yazıcıların Kullanımı Multimedya Özellikleri MS-DOS programlarının kullanımı ve yönetimi Internet’e bağlanmak ve online servisler Internet Explorer MSN Messenger Outlook Express FrontPage Express Personal Web Server Network Yönetimi Sistem Yönetimi FAT32 Dosya Sistemi Sorun Giderme Terimler Sözlüğü (Ön Kapak)..

20,37TL 18,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMADebug / Memmaker / Interlnk / Msbackup / Defrag / Doublespace / Msav / Mscdex Anti-Virus for Windows Backup for Windows Undelete for Windows (Ön Kapak) ... Daha önce hazırlanan kitaplarda; kullanıcının konuya yeterince konsantre olamayışı ve önemli sayılabilecek ayrıntılara girilemeyişi gibi eksiklikleri elden geldiğince göz önünde bulundurarak size eksiksiz bir kaynak sunmayı hedefledik. Ayrıca işletim sistemleri konusuna ilk kez başlayanlara yönelik olarak ilk bölümlerde geniş bi..

30,00TL 27,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Artık 7’den 70’e herkesin bir sebeple bilgisayar teknolojisi ile karşılaştığı bir gerçektir. Bilgisayarı öğrenmek zor değil. Sadece biraz sabır ve istek gerek. İşletim sisteminin en son sürümü olan Windows 7 ve Office programlarının en son sürümü olan Office 2010 bu kitabın temelini oluşturmaktadır. Bu kitabı hazırlarken bilgisayarı hiç bilmeyenleri dikkate alarak en ufak ayrıntısına kadar konuları derinlemesine anlatmaya çalıştım. Mümkün olduğu kadar çok uygulama yaparak konuların daha iyi al..

32,41TL 29,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Windows sistemleriniz ele geçirilmeden onları kurşun geçirmez hale getirin!.. Windows 95, 98, NT 4.0, 2000, XP ve >Windows Server 2003için güvenli sistem standartları. Güvenliği sağlamak için hemen atılması gereken acil adlımlar ve sistem güvenliğinin sürdürülmesi için gereken eylem planlarını okuyun. İster bir tek, ister yüzlerce Windows sunucunuz olsun, ağınızı temellerinden itibaren sağlamlaştırma stratejilerini öğrenin. Kimlik denetimi, erişim kontrolleri, sınırlar, kullanıcı hakları, ay..

21,30TL 19,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA- 91 Visual Component Standart Additional Win 32 System Dialogs Win 31 Samples Win32 / XP Kontrolleri ve Modern Windows Uygulamaları Delphi Fonksiyonları Thread Kullanımı DLL Dosyası Yazma Ekran Koruyucu Yazma Denetim Masası Uygulamaları Yazma Assembly Kullanımı Seri ve Paralel İletişim System Tray Uygulamaları Windows API OLE, Drag&Drop, Darg&Dock Registry DDE&Link Çizim, Resim İşleme Yazdırma Help Dosyası Hazırlama İnstall Shield Express ile Kurulum Programı Hazı..

80,00TL 72,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%5

- Grafik Hazırlama Bilgisayara Modem Takmak TCP / IP Protokolü (Ön Kapak)..

27,78TL 26,39TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMASon yıllarda sektör fark etmeden ülkemizde kullanımı hızla yaygınlaşan ve iş süreci konusunda yenilikler ve çözümler getiren Microsoft Project; uzun uzunca proje dokümanları yazılı metin ve takip çizelgeleri gibi insan boyuna ulaşan eski zamanlardaki kağıt yığınaklarını kaldırarak, kurumsal firmaların tek tercihi haline gelmiştir. Nedeni ise çok basittir. Kullanıcıların daha doğrusu şirket yöneticilerinin, proje yöneticilerinin ya da en basitinden planlamacıların; çok küçük planlardan ço..

35,00TL 31,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
%10
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMATop 10 Laptop Tips 1. Change the background 2. Use Flip 3D 3. Turn on and off WiFi 4. Upload digital photos and view a slideshow 5. Join a network 6. Listen to a music CD or watch a DVD 7. Watch, pause and rewind live TV 8. View and reply to an email 9. Change AutoPlay settings 10. Back up data to an external drive (Tanıtım Bülteninden)..

48,61TL 43,75TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%17
GELİNCE BİLDİR!

MCSE Kendinizi Sınayın: Windows 2000 Professional (Exam 70-210). -En etkin kendini sınama ve hızlı gözden geçirme programı. -Kapsamlı yanıtlarıyla birlikte, 225’i aşkın alıştırma sorusu. -Sınavda karşılaşacağınız gibi İngilizce soru, yanıt şıkkı ve senaryo metinleri. -Bütün sınav konularının özetleri ve kapsamlı yanıt açıklamaları, daha hızlı çalışabilmeniz için Türkçe!... -Dikkat edilmesi gereken hususları anlatan ve en sık hata yapılan soruların doğru yanıtlarını gösteren Sınav Gözcüleri. -50 ..

15,74TL 13,03TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

Enine Boyuna Windows Server 2008 ile Windows Server 2008’deki yeni özellikleri keşfedin. Bu olağanüstü düzenli kaynak kitap, zaman kazandırıcı yüzlerce çözümü, sorun giderme ipucunu ve kullanışlı püf noktalarını en öz biçimde ve kolay yanıtlarla işlemektedir. Tamamı yararlı ve hiç kof bilgi yok! Windows Server 2008 uzmanlarının sorunlarla nasıl başa çıktığını öğrenin ve kendinizi Windows Server’da yeni uzmanlık düzeylerine hazırlayın! Enine Boyuna Windows Server 2008 ile Windows Server 2008’i k..

54,63TL 49,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMATek Hatta Birden Fazla Bilgisayarı Internet`e Bağlama Microsoft Messenger TCP/IP ve IPX/SPX Protokelleri Sistem Araçları Registry E-Mail ve Haber Grupları Ağa Bağlanma ve Ağ Kurma Sıkıştırma ve Açma Özürlüler İçin Ayarlar Dos ve.....

11,11TL 10,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMAAdım Adım Windows 95’e Geçiş, Windows 3.1 ve Çalışma Grupları için Windows bilgilerinizi kullanarak Windows 95’e kısa ve etkili bir biçimde geçiş yapmanıza yardımcı olacak. Kitaptaki dersler, iş dünyasında karşılaşılan türden örnekler veriyor ve hedefler koyuyor. Böylece, gerek duyduğunuz bilgileri, kendi çalışma hızınızda elde edebileceksiniz. Adım Adım Windows 95’e Geçiş ile şunları öğreneceksiniz: Windows 95’i öğrenbilmek için Windows 3.1 bilgilerinizi kullanmak Windows 95’i Window..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%5
GELİNCE BİLDİR!

Bilgisayar, program çalıştırmaya yarayan elektronik bir alettir. Program çalıştırmaya yarayan elektronik bir alet olan bilgisayar, ayrı işlevleri olan çok sayıda parçadan meydana gelmektedir. Bilgisayardan yararlanabilmek veya bilgisayarın program çalıştırmasını sağlayabilmek için her şeyden önce bilgisayarın kendi çalışıyor olması gerekir. Bilgisayar, program çalıştırmaya yarayan bir araç olmanın yanında, bilgisayarın kendisi ancak bir Bilgisayar Programı ile çalışabilmektedir. Tabii ki bilgisa..

32,41TL 30,79TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim