Microsoft Office

Microsoft Office

Bu kategoride Microsoft Office ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%10

Kitapta, belli bir alt yapı oluşturup okuyucunun elektronik hesap tablosu hakkında bilgilendirilmesi sağlanmıştır. İlerleyen bölümlerde de okuyucunun aşama aşama bilgi dağarcığını geliştirip profesyonel kullanıcı olması amaçlanmıştır. Kitabın bölümleri belli bir düzen içerisinde hazırlanmasına rağmen, bölümler birbirinden bağımsız olarak da kullanılabilir. Yeni kullanıcıların ve bilgi düzeyi alt seviyede olan kullanıcıların kitabı,, ilk bölümden başlayarak sırayla takip etmeleri faydalı olacaktı..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAİçindekiler: Excel Programına Bakış Excel’de Veri Seçme Metotları Excel’de Otomatik İşlemler Excel’de Toplama Birden Fazla Sayfa ile Çalışma Hücrelerle Çalışma Biçimlendirilmelerle Çalışma Excel’de Yazdırma Excel’de Grafik Excel Fonksiyonlarını Kullanma Excel’de Form Makro ve Visual Basic Kullanımı Dış Veri Alma Verilerle Çalışma..

30,00TL 27,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAOffice Professional 2010’u öğrenmenin akıllı yolu Adım Adım Microsoft Office Professional 2010 Microsoft’un Office 2010 uygulamaları olan Excel, Word, Publisher, PowerPoint, Outlook, Access ve OneNote hakkında pek çok bilgiyi uygulamalı olarak öğreneceğiniz kolay anlaşılır ve kapsamlı bir kılavuzdur. Bu kitapla, Office Professional 2010’u kısa zamanda kavrayıp kullanmaya başlayacaksınız. Kitabın ekinde yer alan CD, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içerirk..

50,93TL 45,84TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

Excel XP, Microsoft firması tarafından piyasaya sunulan Office XP paketi içerisindeki elektronik hesap tablosu programıdır. Kitapta, belli bir alt yapı oluşturup okuyucunun elektronik hesap tablosu hakkında bilgilendirilmesi sağlanmıştır. İlerleyen bölümlerde de okuyucunun aşama aşama bilgi dağarcığını geliştirip profesyonel kullanıcı olması amaçlanmıştır. Kitapta Yer Alan Konular Excel XP’ye Giriş Excel XP ile Gelen Yenilikler Temel Dosya İşlemleri Hücreleri Biçimlendirme Birden Çok Çalı..

30,00TL 27,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMADeneyerek öğrenme kolaylaştı-Outlook 2003’ü kullanarak e-postalarınızı ve kişisel bilgilerinizi yönetmeyi hızla kendi kendinize öğrenin. ADIM ADIM dizisiyle, yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. İki durumda da, gerek duyduğunuz becerileri gereken anda kazanıp onlarda uygulama yaparak, dersi siz yönlendirirsiniz. E-posta, anlık iletiler, takvim, kişiler ve görevleri yönetme araçlarında ustalaşın. Gelen kutunuza ve klasörler..

16,20TL 14,58TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAWindows 7 ve MS Office 2010 ile aranızdaki tüm sorunlara uygulamalı örneklerle tam çözüm! Bilgisayar kursları, AÖF Temel Bilgi Teknolojileri ve Bilgisayar bölümleri, özel okullar ve tüm üniversitelerin müfredatına uygun!- Windows 7’nin tüm yenilikleri ve Windows uygulamaları - MS Office 2010’un getirdiği tüm yenilikler ve kolaylıklar - MS Office 2010’un kurulumu ve ortak özellikleri - MS Word 2010 dosyaları ile çalışmak, metni biçimlendirmek, sayfa yapısı ve baskı ayarları, çizimler,..

54,63TL 49,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Excel, artık bilgisayar bilen herkesin aşina olduğu, kullandığı bir yazılım. Ama Excel’i herkesin aynı oranda kullandığını, herkesin bu karmaşık programdan aynı verimi aldığını söylemek güç. Excel, yeni başlayanlar için görünmez olan pek çok kolaylıkla donatılmış durumda. Önünüzdeki çalışma sayfasında, Excel’i iyi bildiğiniz takdirde yapabileceklerinizin sınırı yok. Erkan Kilmen’in kitabı, Excel’e yeni başlayanların olduğu kadar, Excel’de bir üst düzeye çıkmak isteyenler için de ideal. Önce Ex..

30,00TL 27,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%5

ACIKLAMABu kitap ve yazılım, Yatırım Projeleri adlı kitaptaki 25 Bölüm için geliştirilmiş 100’ün üzerindeki Excel çalışma sayfasından oluşmaktadır. Yatırım projeleri pek çok disiplini ilgilendiren bir alan olduğu için; bu sayfalar, bazı finans, muhasebe, istatistik, yöneylem araştırması (yönetim bilimi), üretim yönetimi, pazarlama ve iktisat modellerini içermektedir. Bu çalışma sayfaları giriş düzeyinde Excel bilgisine sahip kişiler için yazılmıştır. Bu kitapta bu çalışma sayfalarının nasıl ge..

47,00TL 44,65TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAGünlük yaşantımızda ister amatör, isterse profesyonel bilgisayar kullanıcısı olalım mutlaka bir gün Office programlarından birine ihtiyaç duymaktayız. Bu kitapta Microsoft Office programlarının son versiyonu olan Office 2010 versiyonu anlatılmaktadır.Kitap geniş bir yelpazeye hitap etmektedir. Office programlarını yeni kullanmaya başlayanlardan, Office programlarının önceki versiyonlarını kullananlara kadar herkesin bir şey bulabileceği bir kitap. Kitapta mümkün olduğu kadar uygulama ya..

32,41TL 29,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAİçindekiler Microsoft Office Word 2003 Microsoft Office Excel 2003 Microsoft Office Access 2003 Microsoft Office PowerPoint 2003 Microsoft Office Outlook 2003..

40,00TL 36,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Bu kitapta Microsoft Office 2010 paketi içerisinde yer alan Excel 2010’u bulacaksınız. Kitapta, belli bir alt yapı oluşturup okuyucunun elektronik hesap tablosu hakkında bilgilendirilmesi sağlanmıştır. İlerleyen bölümlerde de okuyucunun aşama aşama bilgi dağarcığını geliştirip profesyonel kullanıcı olması amaçlanmıştır. Kitabın bölümleri belli bir düzen içerisinde hazırlanmasına rağmen, bölümler birbirinden bağımsız olarak da kullanılabilir. Yeni kullanıcıların ve bilgi düzeyi alt seviyede olan ..

23,15TL 20,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAExcel Gurusundan Türkiyeli Okurlara Benzersiz Bir Eğitim Seti! Excel Öğrenmeniz için gereken her şey elinizin altında! Kitap+Video (76 video, 246 dak.)+Örnek Uygulama Dosyaları.  Herkes için Excel kitabının amacı, dünyanın en popüler çalışma sayfası programı olan Excel’e yeni başlayan kullanıcıları başlangıç ve orta seviyeleri aşarak ileri düzeye kısa zamanda pratik olarak ulaştırmaktır.  Bu amaçla kitapta konular adım adım detaylı olarak anlatılmakta, örnek ve denemelerle öğrenilebi..

38,50TL 34,65TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAMicrosoft Office Word 2003’ü öğrenmenin akıllı yolu, her seferde bir adım! Deneyerek öğrenme kolaylaştı. Word 2003’ün sözcük işleme gücünü kullanmayı hızla kendi kendinize öğrenin. ADIM ADIM dizisi ile yalnızca gereksinim duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna doğru ilerleyebilirsiniz. İki durumda da, gerek duyduğunuz becerileri gereken anda kazanıp onlarda uygulama yaparak, dersi siz yönlendirirsiniz!...

17,13TL 15,42TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMABu Kitapla Excel’i Uzmanından Öğrenin Excel’i biliyorsunuz ama bildikleriniz size yeterli gelmiyor. Ya da Excel ile ilgili her şeyi öğrenip, Excel’de uzman olmak istiyorsunuz. İşte bu kitap sizin için yazıldı! Excel ile ilgili bilmek ve öğrenmek istediğiniz her şeyi bu kitapta bulabilirsiniz. Kitap ile birlikte internet sitemizden ücretsiz olarak indirebileceğiniz Excel Sayfaları üzerinde alıştırmalar yapabilecek ve yine aynı sayfalar üzerinde örnek uygulamaları inceleyebileceksiniz. Fi..

36,00TL 32,40TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAİçindekiler: Access 97 Sihirbazla Veritabanı Oluşturma İlk Veri Tabanı Access Kullanımı Alanlar Form Oluşturma İlişki Kurma Alt Formlar Hesap Yapma Sorgulama Raporlar Makrolar Örnek Veritabanı Formlara Ait Özellikler ( Properties )  ..

28,00TL 25,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Excel 2010’un yeni sürümünü öğrenmenin akıllı yolu Adım Adım Excel 2010, tüm zamanların en çok kullanılan elektronik tablo programlarından biri olan Excel’in 2010 sürümü hakkında pek çok bilgiyi uygulamalı olarak öğreneceğiniz kolay anlaşılır ve kapsamlı bir kılavuzdur. Bu kitapla, Excel 2010’u kısa zamanda kavrayıp kullanmaya başlayacaksınız. Kitabın ekinde yer alan CD, alıştırmaları yaparken kullanacağınız örnek uygulama dosyalarını içermektedir. Kitap içindeki ekran görüntüleri ise çalışmanız..

55,56TL 50,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMADeneyerek öğrenme kolaylaştı-Microsoft Office sunu hazırlama grafik programıyla PowerPoint 2003’ü hızla ve kendi kendinize öğrenin. ADIM ADIM dizisi ile yalnızca gereksinim duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna doğru ilerleyebilirsiniz. İki durumda da, gerek duyduğunuz becerileri gereken anda kazanıp onlarda uygulama yaparak dersi siz yönlendirirsiniz. Düşüncelerinizi başarılı sunulara dönüştüren araçlarda uzmanlasın Hazır tasarım şablonlarını kullanın ya da kendi..

16,67TL 15,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

Kitabımızı inceledikten sonra hem mühendisler için, hem de diğer teknik personel için istedikleri diyagramları kolayca çıkarabilceklerini düşünüyoruz. Özellikle veritabanı kayıtlarını kullanarak elde edilen diyagramlar hususunda öğrencilerimizin bilgi eksikliklerini bol örneklerle gidermeye çalıştık. Faydalı olacağını umuyoruz. Hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi dileğiyle.....

11,57TL 10,41TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

İşte Microsoft Excel 97’yi hızlı kullanmanın görsel yolu. Bir Bakışta Excel 97, belli bir göreve yoğunlaşmanızı sağlar ve bu görevi yerine getirmenin kolay yolunu anlaşılır, sıralı adımlarla gösterir. Artık, Microsoft Excel 97’yi öğrenmek Bir BAkşta ile çok kolay! (Tanıtım Yazısı’ndan)..

6,94TL 6,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim