Multimedia

Multimedia

Bu kategoride Multimedia ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%10

ACIKLAMABu kitap ile Flash 8.0 programını tanıyacaksınız. Flash ile neler yapabileceğinizi, yaptıklarınızın ne işe yaradığını öğreneceksiniz. Kitabın içerisinde sürekli vurguladığım bir olay var. Flash programını çok iyi kullanmak çok iyi animasyonlar yapacağınız anlamına gelmez. Çünkü çok iyi animasyonlar yapabilmek için ön şart sanatçı ruhuna sahip olmanızdır. Eğer böyle bir ruha sahip değilseniz mutlaka bu vasıflara sahip kişilerle ortak çalışmalar yapmanız gerekir. Kitapta Yer Alan Bazı Kon..

16,00TL 14,40TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Adobe Director( Eski adıyla Macromedia Director) ile multimedya dünyasının kapılarını açın. İnteraktif tanıtım CD’leri, ınternet uygulamaları ve oyunlar, multimedya devi Adobe ile yapabileceklerinizden sadece bazıları. Bu kitap, multimedya’nın temellerinden başlıyor ve sizi uzmanlık konularına götürüyor. Eğitici örneklerle desteklenen ve ayrıntıyı kaçırmayan basit anlatımı ile bir “Multimedya Yazarı“ olmak yolunda size yön gösteriyor. Bu kitap ile resimler,vektörler, metinler, sesler, videolarv..

32,40TL 29,16TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMADirector MX’e Hayat Veren Lingo’yu Öğrenmek İsteyenler İçin İleri Düzey Daha önce çok başarılı olan adobe Premiere ile Dijital Video ve macromedia Director 8 ve bu kitabın temelini oluşturan Macromedia Director ve Multimedyanın Temelleri kitaplarını hazırlayan Murat Satır, şimdi de Multimedya Yazarları için Macromedia Director ve Lingo adlı kitabı ile karşınızda. Bu kitap Lingo’yu kolayca öğrenebilecek, Lingo’yu kullanarak Director’la kolayca harikalar yaratabileceksiniz.....

32,00TL 28,80TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Artık gündelik hayatımızın bir parçası haline gelen, görsel-işitsel materyallerin; resimler, grafikler, animasyonlar, videoların nasıl hazırlandığını hiç düşündünüz mü? İşte Macromedia Director kitabı bu soruya yanıt veriyor. Tasarımdan hazırlanış aşamasına kadar tüm bu süreçler en ince detaylarına kadar, Murat Satır’ın akıcı dili ve bol örnekle desteklediği bu kitapta anlatılıyor. Macromedia nedir? sorusundan yola çıkarak, neler yapabileceğiniz konusunda size önemli açılımlar sağlıyor. Macromed..

32,00TL 28,80TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAFlash yeni nesil iletişim araçlarının en önemli uygulamalarından biridir. Özellikle web geliştiricileri için oldukça yetenekli özelliklerle donatılmıştır. Flash’ın küçük boyutlu ve yetenekli filmleri web sayfalarının yükleme zamanlarını da asgariye indirgemiştir. Klasik web sayfalarının hızlı bir biçimde dinamik içeriklerle yenilenmesi ihtiyacı, Flash’a olan gereksinimi artırmıştır. Flash’ın özellikle 5. versiyonuyla ActionScript kısmında yaptığı atak, kendisini ön plana çıkarmıştır. Bu ..

30,00TL 27,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMATemel fotoğrafçılık bilgi ve teknikleri ile, Photoshop Elements 3 kullanarak sayısal görüntü işlemenin temelleri ilk kez bir arada!.. Dijital fotoğraf makineleri rehberi, sayısal fotoğraf paylaşımı ve yaratıcı teknikler... -Dijital fotoğraf makinesi satın alma rehberi -Doğru fotoğraf kompozisyonları ve çekim teknikleri -Fotoğraflarınızda istediğiniz duyguyu vermek için renk tonları kullanma -İç ve dış mekan çekim ayarları ve flaş kullanımı -Fotoğrafların makineden bilgisayara aktar..

29,63TL 26,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

Bu kitap, temel bir Flash filmini oluşturabilen ve elde etmek istediklerini bilen okuyucular için hazırlanmıştır. Bu kitapla, hedeflerinizi daha sonradan ActionScript’e çevrilebilen ayrı ayrı görevlere bölmeyi öğreneceksiniz. Elbette buna “programlama“ yapmayı (ve hatta programcı gibi düşünmeyi) öğrenmek de dahildir. Yine de, bu kitap genil bir programlama kitabı değildir. Tüm konular Flash ile ilgilidir ve Flash ile uygulanır. Doğal olarak, deneyimli bir programcıysanız, bu kitabın bazı bölümle..

22,22TL 20,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

- İstediğiniz nesnenin boyut, renk, ölçek, dönme ve eğilme özelliklerini değiştirin. Düğmeler, menüler, animasyonlar ve arka planlar gibi etkileşimli ve çabuk yüklenen öğeler yaratın. Filmlerinize resimler, videolar ve sesler ekleyin. Kaydırılabilen metinler, grafikler gibi öğeleri ve diğer etkileşim özelliklerini hızlı bir şekilde yaratmak için bileşenleri kullanın. Normal ve expert modlarla programlamayı öğrenin. Arabirimdeki ve araç kutusundaki öğeleri tanıyın. (Yayın Duyurusu’ndan Alıntı..

22,22TL 20,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

- 3D ile ilgili tam kavramlar Max’te kullanılan temel kavramlar Max arabirimi Ma’te yer alan temel modelleme araçları Organik modelleme Animasyonun Anahtarı Animasyon becerisini geliştirmek Temel Malzemeler Gelişmiş malzemeler Renk ve ışığın eklenmesi Rendering ve ortam efektleri Post-production ve kompozitleme Maxscript’in temelleri Maxscript’le sahne yönetimi Kullanıcı arabiriminin oluşturulması Maxscript ile animasyon İleri düzeyde script yazma Plug-in script’leri Kısayol tuşları referansı Bü..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

Dinle-Dinlet, Anlat-Öğren, Hayal Gücünü Paylaş Podcasting. Popüler MP3 çalar “iPod“ ile “Broadcasting“ (yayım) kelimelerinin birleştirilmesiyle oluşmuş 2005 yılının en popüler sözcüğü. İnternet üzerinden müzik/yazı/görüntü dosyalarını almayı ve dağıtmayı sağlayan teknolojinin adı ve webde herkesin herkese ulaşabilmesini sağlayan bir araç. Harika, değil mi? Türkiye’de podcasting yeni yeni tanınıyor. Çekinecek bir şey yok, çünkü muazzam yatırımlar gerektirmiyor. Masa veya dizüstü bilgisayarınız ..

6,94TL 6,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

“İlk önce Web’i, tasarım için ikinci sınıf bir ortam olarak görmüştüm. Ancak Web için Flash ile tasarım yapmaya başladıktan sonra bana bir şey oldu. Bütün o kısıtlamalar ve şikayet ettiğim şeyler beni bugün olduğum tasarımcı haline getirdiler. Web için tasarım yapmayı sevmeyi öğrendim. Bu kısıtlamalar dahilinde çözümler bulmak, görsel iletişim için temel olan unsurlar üzerinde odaklanmama yardımcı oldu. Ben ilk önce bir tasarımcıyım; bu benim tutkum.“ Hillman Curtis- (Ön Kapak)..

11,11TL 10,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%20
GELİNCE BİLDİR!

-Uzman yazar, yetkin yayınevi, akıcı çeviri: Adobe Photoshop CS hakkında en temel kaynak!Photoshop CS’deki yenilikleri öğrenin!Boyama araçları ve filtreleri kullanın!Fotoraflarınızı tamir edin ve montajlayın!Katmanları, kanalları,maskeleri, path’leri ve seçimleri kullanın! (Ön Kapak)..

21,30TL 17,12TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMAGelişen teknolojiyle beraber, müziğin bilindik anlamıyla enstrümantal yapısında da değişiklikler oluyor. Dijital teknoloji, müziğin üretim sürecini hem araçsal hem de niteliksel olarak değiştiriyor. Dijital Müzik kitabı bu değişime dahil olmak isteyen, bilgisayar ortamında müzik yapmaya yabancı olan, dijital müzik ile uğraşmak için bilinmesi gereken kavramsal ve teknik bilgiyi, kullanılan donanımları öğrenmek isteyen müzisyenlere yönelik. Kitapta en temel terimlerden, bilgisayar donanımı..

24,07TL 21,66TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

Üyelik sisteminden ziyaretçi defterine, XML uygulamalarından en çok merak edilen Flash uygulamalarının nasıl yapıldığını adım adım bu kitapla öğrenin. Teoriden pratiğe geçiş için olmazsa olmaz bir kaynak. Tek kaynakta toplanmış onlarca Flash uygulaması... Flash arabirimi Fare işaretçisi ile ilgil uygulamalar Zaman ile ilgili uygulamalar Ses uygulamaları Tarayıcı penceresi uygulamaları Resimlerle ve harici SWF dosyalarla çalışmak ASP/PHP ve veritabanı uygulamaları XML uygulamaları XML Socket ..

20,37TL 18,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

Dijital kameraları keşfetmenin en kolay ve eğlenceli yolu Dijital kamerayla görüntüleri çekip düzeltmeniz için ilk yardım çantanız Dijital fotoğraf için doğru ekipman nasıl seçilir? -basit bir dille açıklandı (Ön Kapak) Piyasaya süreceğiniz en son ürünün dijital kameranızla resmini çekin ve e-posta ile tüm dünyadaki satış noktalarına iletin. Satışa çıkardığınız evinizin fotoğrafını Web sayfanızda yayınlayın. Veya japon balığının bıyıklı halinin nasıl olabileceğine bir göz atın. Tüm bunları yapa..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%5
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMA- Flash 5 ve Kullanımı Çizim Araçlarının Kullanımı Sembol, Movie Clip, Buton Oluşturma Tweening İşlemleri Sayfaya Ses Ekleme Sayfaya MP3 ve Wav Ekleme Bitmap Resimlerle Boyama ve Dolgu İşlemleri Kodlarla Yapılan Kontrol İşlemleri Yeni Bir İmleç Oluşturma Farenin Pozisyonunu Elde Etme Basılan Tuşu Elde Etme Kodlarla Ses Kontrolü Nesnelerin Birbirine Temas Edip Etmediğini Kontrol etme Flash’ı Web Uygulamalarına Entegre Etme Uzaktaki Bir Dosyaya Bilgi Gönderme ve Alma Yüklene..

23,15TL 21,99TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim