Oyunlar (Games)

Oyunlar (Games)

Bu kategoride Oyunlar (Games) ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%10

ACIKLAMAÇocuklar için bir oyun kitabı!Minecraft oynama tarzını tamamen değiştirebilecek modlar yaratabileceğini biliyor muydun? Modları kullanarak Minecraft’ta kendi minioyunlarını bile oluşturabilirsin. Bu kitap ve ücretsiz deneme yazılımı sana kendi modlarını ve minioyunlarını oluşturabilmen için kod bloklarını nasıl kullanacağını gösterecek.Spleef- tek oyunculu bir spor oyunuCanavar Arenası- Canavarlar çıkartabilen çok-seviyeli bir oyunBayrak Kapmaca- Beden Eğitimi derslerinde oynadığına benz..

15,00TL 13,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAMinecraft’ın öyle sınırsız ve farklı bir dünyası var ki! O muhteşem yapıları oluşturmak kadar onları inşa etmeyi hayal etmek bile bazılarının gözünü korkutur. Ama artık değil! Yaratıcılık El Kitabı sayesinde hayallerinin bile ötesinde binalar yaratabilmek için ihtiyacın olan her şeyi öğreneceksin. Oyunun içinden bilgiler ve Mojang uzmanlarından tavsiyeler içeren bu kitap, Minecraft’ta yaratıcılığını sergilemen için sana rehberlik edecek..

42,00TL 37,80TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAMinecraft dünyası keşfedilmeyi bekliyor. Ancak, tehlike her yanda! En cesur maceraperestler bile bu dünyada hayatta kalmakta zorlanabilir. Minecraft Keşif El Kitabı, tehlikelerle ve yaratıklarla dolu bu dünyada hayatta kalmana yardımcı olacak. İhtiyacın olan şeyleri nerelerde bulacağını ve kendini düşman yaratıklar karşısında nasıl koruyacağını öğren. Özel notlar ve ipuçlarıyla zenginleştirilmiş bu kitap, yeni Minecraft tutkunlarının baş ucu rehberi olacak. ..

42,00TL 37,80TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMADigital oyun sektörü bugün dünyada en hızlı büyüyen sektördür. 2016 yılına gelindiğinde, dünya çapında bu sektörün büyüklüğü 100 milyar doları aşmış durumdadır. Ülkemiz için önemli olan, bu sektörde pazardan çok pazarlayan konumuna gelebilmektir. Bu yüzden yeni oyun teknolojilerinin öğretilmesi, oyun geliştirecek düzeyde bilgi ve beceriye sahip kişilerin yetiştirilmesi büyük önem arz etmektedir. Torque 3D oyun motoru açık kaynak kodlu ve ücretsiz oluşu, güçlü ve hızlı render motoru, üstü..

33,00TL 29,70TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Bu kitap; üç boyutlu ortamda oyunların nasıl hazırlandığını merak eden, konuya başlangıç yapmak isteyen ancak nereden başlayacağını bilemeyenler için hazırlanmıştır. Kitabımızda programlama dili olarak Visual CSharp 2005 kullanacağız. Programlama bilgisi olmayanlar CSharp programlama dilinin mantığını kavramış ve en azından temel seviyeyi tamamlamış olmalıdırlar. Programlama dilini daha derinden öğrenmek isteyenler yardımcı bir kitap edinebilir veya internetten faydalanabilirler. Kitapta yöne..

30,00TL 27,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

Bilgisayarda sadece oyun oynamaktan daha fazlasını mı yapmak istiyorsunuz? Bu kitap tam size göre! Bilgisayar oyunları dünyasının mutfağıyla tanışın! Oyun geliştirmenin temelleri Windows oyun programlaması Oyun motoru oluşturmak Oyun grafikleri Oyunlarda klavye, fare ve oyun çubuğu kontrolleri Oyun animasyonları Oyunlarda ses ve müzik kullanımı Yapay zeka uygulamaları Örnek oyunlar CD-Rom’da: Borland C++ builder 5.0 derleyicisi ve komut satırı araçları Borland C++ Builder 6 Enterprise Tr..

21,30TL 19,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim