Sertifika ve Eğitim

Sertifika ve Eğitim

Bu kategoride Sertifika ve Eğitim ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%10

ACIKLAMABu kitap, ilköğretim öğrencilerine öğretmenleri tarafından ders dışı zamanlarda hazırlamaları için verilen ; bazen hazırlık, çoğu kez de derste öğrenilenleri pekiştirme, genişletme ve tamamlamayı amaçlayan ve ' öğretmen, öğrenci, veli ' üçgeninde önemli bir sorun olarak karşımıza çıkan ödev konusunda rehberlik etmek amacıyla yazılmıştır.Kitapta öncelikle öğrenme ve öğretme süreci, çoklu zekâ ve ders çalışma becerileri üzerinde durulmuştur. Ödev ve ödev türleri açıklandıktan sonra ödevler..

41,00TL 36,90TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%15

ACIKLAMA..

20,00TL 17,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%5

Bu kitap, değişik kesimlerin, bilgisayar konusundaki bilgi gereksinimlerinin karşılanmasında yardımcı olmak amacıyla hazırlanmıştır. Gönül isterdi ki, bütün bilgi gereksinimlerini karşılıyabilecek bir eser ortaya konulabilsin. Fakat bu idealin yakalanabilmesinde güçlükler belirlidir... Bilgisayarın daha iyi irdelenebilmesi amacıyla, Donanım konusu şu üç ana bölüme ayrılmıştır. Genel Yapı Elektronik Devre Yapısı. Teknolojik Yapı. IDeEFIXE’in Notu: Milli Eğitim Bakanlığı, Talim ve Terbiye Kur..

18,52TL 17,59TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

İçindekiler: Bilgisayara Giriş Dos Windows 98 Word 97 Excel 97 PowerPoint 97 Bilgisayar Ağları İnternet Web Sayfası Tasarımı Sorular..

15,00TL 13,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

Enine Boyuna Microsoft Windows Server 2003, Windows Server 2003’ü planlamak, yönetmek ve gündelik yönetim işlerini yürütmek için gerekli tüm ayrıntıları sizlere sunuyor. Windows Server 2003’ü etkileşimli olarak veya uzaktan planlayarak hazırlayacak ve yükleyebileceksiniz. Bu kapsamlı eserde zaman kazandıran yüzlerce çözüm, sorun giderme ipucu ve örnek bulacaksınız! Enine Boyuna Microsoft Windows Server 2003 ile sunucuları ve iş istasyonlarını yönetmeyi; Active Directory etki alanlarını ve orman..

43,52TL 39,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

- Yeni Excel işlevleri sunmak için eklentileri geliştirin. - Excel’in güçlü veri çözümleme özelliklerini öğrenin. - Komplike ve özgün grafikler oluşturun. - Hata yönetimi , hata ayıklama ve performans optimizasyonu. - Özel nesneler oluşturmak için sınıf modülleri ve arabirimler kullanın. - Windows API çağrılarını doğru yerde ve şekilde kullanın. - C tabanlı XLL ’ler ile çalışma sayfası işlevleri ekleyin. - Veritabanı programlamayı öğrenin. - Excel içinden harici uygulamaları yönetin. - Visual Ba..

36,11TL 32,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%5
GELİNCE BİLDİR!

Üç Kitap Bir Arada Bilgisayar Kullanımı Tekdüzen Muhasebe Sistemi Bilgisayarlı Muhasebe (Ön Kapak) Tekdüzen Hesap Planına uygun olarak hazırlanan “Bilgisayarlı Muhasebe Uygulamaları“ adlı bu eser, yıllardır ülke genelinde ve üniversitelerde yapılan eğitin ve kurs çalışmalarında yüzlerce kişinin fikirlerinden destek alan bir ürünüdür. Kitap, hiç bilgisayar bilmeyenler dikkate alınarak hazırlanmıştır. Bu amaçla ilk bölüm hem DOS hem de WINDOWS ortamında bilgisayar kullanmayı sağlamaya yöneliktir..

13,89TL 13,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim