Visual Basic

Visual Basic

Bu kategoride Visual Basic ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%10

ACIKLAMAVisual Studio 2005 IDE Visual Programlamaya Giriş Konsol ve Windows Uygulamalarına Giriş Değişkenler ve Değişken Tipleri Veri Yapıları ile Çalışmak Veri Tipleri Dönüşümleri Operatörler ve Kullanım Biçimleri Program Kontrol Deyimleri Döngü Deyimleri Fonksiyonlar ve Altprogramlar Hata Yakalama Windows Formları ile Çalışma Mesaj Pencereleri ve Bilgi Giriş Kutuları Windows Ortak Diyalog Kutuları Menüler ve Araç Çubukları Toolbox Kontrol Elemanlarına Hızlı Bakış VisualBasic 20..

50,00TL 45,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

Kurulum Çalışma ortamıTemellerKontrollerKullanıcı ile iletişimFormlar FonksiyonlarActiveX bileşenleriDosyalarHata düzeltmeVeritabanı yaratmak Veri erişim yöntemleriADO veri erişim yöntemleriRaporlamaDLL ve APIDiğer uygulamlarla iletişimTerimler sözlüğüUygulamaların paketlenmesi(Tanıtım Yazısı’ndan)..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!
%10
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMAAdım Adım Visual CSharp 2010, CSharp bileşenleri ve Windows tabanlı uygulamalar yaratmak için Visual C Sharp 2010 ile ilgili temel programlama bilgilerini uygulamalı olarak öğreneceğiniz kolay anlaşılır ve kapsamlı bir kılavuzdur. Bu kitapla, Visual CSharp 2010 ve Microsoft .NET Framework 4.0’ı kullanarak uygulamalar yaratmayı kendi kendinize öğreneceksiniz. Kitabın ekinde yer alan CD, alıştırmaları yaparken kullanacağınız örnek kodları içermektedir. Kitap içindeki ekran görüntüleri ise ..

40,74TL 36,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim