Windows 2000

Windows 2000

Bu kategoride Windows 2000 ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%10

-Zaman kazandırıcı yüzlerce çözüm-bulması kolay, kullanması kolay! İpuçları, kısayollar, örnekler, ayrıca sade bir anlatım Daha bilinçli çalışın ve güvenlik deneyiminizi üst düzeye taşıyın Virüsleri, bilgisayar korsanlarını, önemsiz postaları ve diğer tehditleri enine boyuna fethedin! Windows’u artık iyice tanıdıysanız, şimdi onun derinliklerine inme ve güvenlik özelliklerini tam anlamıyla kullanma zamanı! Windows XP PRofessional, Windows XP Home Edition ve Windows 2000 PRofessional’ın üçünü b..

26,85TL 24,16TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

Enine Boyuna Microsoft Windows Server 2003, Windows Server 2003’ü planlamak, yönetmek ve gündelik yönetim işlerini yürütmek için gerekli tüm ayrıntıları sizlere sunuyor. Windows Server 2003’ü etkileşimli olarak veya uzaktan planlayarak hazırlayacak ve yükleyebileceksiniz. Bu kapsamlı eserde zaman kazandıran yüzlerce çözüm, sorun giderme ipucu ve örnek bulacaksınız! Enine Boyuna Microsoft Windows Server 2003 ile sunucuları ve iş istasyonlarını yönetmeyi; Active Directory etki alanlarını ve orman..

43,52TL 39,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

Adım Adım Microsoft Windows XP, Microsoft’un yeni kuşak işletim sistemi olan Windows XP’yi kullanmayı kendi başınıza, adım adım ve hızla öğretecek bir kaynaktır. İkinci baskısı yayınlanan bu kitapta yalnızca gerek duyduğunuz dersleri çalışabilir ya da kitabın başından sonuna kadar ilerleyebilirsiniz. Kitabın ekinde yer alan CD-ROM, alıştırmaları yaparken kullanacağınız hazır uygulama dosyalarını içermektedir. Adım Adım Microsoft Windows XP ile, bilgisayarınızın görünümünü ve çalışma biçimini ki..

14,81TL 13,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

İşletim sistemizinde sorun mu var? Soruna tanı koymak için kolay akış şemalarını kullanın ve çözümü hızla hedefleyin! Nişan alın! Adım adım yönergeler. Hızlı Çözümler ve İpuçları sizi çözüme götürür. Yararlı ekran görüntüleri doğru yolda olmanızı sağlar. Sık karşılaşılan Sorunlar ve En İyi Çözümler için, hızlı erişim şemalarıyla birlikte kapsamlı bir dizin, daha hızlı yanıtlar sağlar. (Tanıtım Yazısı’ndan)..

6,94TL 6,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

- En etkin kendini sınama ve hızlı gözden geçirme programı Kapsamlı yanıtlarıyla birlikte 200’ü aşkın alıştırma sorusu Sınavda karşılaşacağınız gibi İngilizce soru, yanıt şıkkı ve senaryo metinleri Bütün sınav konularının özetleri ve kapsamlı yanıt açıklamaları, daha hızlı çalışabilmeniz için Türkçe Dikkat edilmesi gereken hususları anlatan ve en sık hata yapılan soruların doğru yanıtlarını gösteren Sınav Gözcüleri 50 soruluk deneme sınavı ve kapsamlı yanıtları Terminoloji sözlüğü $80 değerindek..

15,74TL 14,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim