Film / Eğlence

Film / Eğlence

Bu kategoride Film / Eğlence ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%10

ACIKLAMA“Aşk bir şımarma, birbirini şımartma hali... Sonsuza kadar sürer mi?” “Sürmez mi?” “Sürse güzel olmaz mı?” “Güzel olan her şey sürer mi?” “Sürmez mi?” “Sürmesin mi?” “Sürsün demeyle… Sürer mi?” “Sürmez mi?” “Bu konuşma böyle sürüp gider mi?” Bir partide tanışan dört çift… Hem birbirine benzeyen hem birbirinden çok ayrı şekilde sürüp giden ilişkiler… Ve bu ilişkilerin hepimize çok tanıdık gelecek evreleri…  Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği Tatlım Tatlım, usta işi bir komedi ör..

19,00TL 17,10TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%20

ACIKLAMAS. Ruken Öztürk’ün Sunuşu Azınlık Filmleri: Tarihin Yeniden İnşası ve Kolektif Bellek Serhan Mersin- Sinema ya da İlahi Aşk: İslami Sinemada Tasavvufi Yolculuklar Hilmi Maktav- The Hurt Locker: Male Intimacy, Violence and the lraq War -Movie Yvonne Tasker & Eylem Atakav- Silent Representations of Women in the New Cinema of Turkey -Özlem Güçlü- Turkish Films Co- Produced vvithin Europe: The Story after Twenty Years’ Experience in Eurimages Levent Yılmazok- Marksizm ve Film Chu..

9,26TL 7,44TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo