Aşk Roman ve Öyküleri

Aşk Roman ve Öyküleri

Bu kategoride Aşk Roman ve Öyküleri ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%20

ACIKLAMA“Zaman herkese göre farklı geçer. Kimilerine günler hiç geçmez hele ki kavuşmak istediğin biri varsa ya da olmasını beklediğin bir olay… O zaman sanki yerinde çakılı kalır. Benim için de öyleydi. Kavuşmak istediğim iki kişi vardı hayatımda: Biri benim yüzümden toprağın altında yatıyordu. Ona kavuşmam için ölmem gerekiyordu. Diğeri de her gece hasretiyle küçücük giysilerine sarıldığım oğlum Haluk’tu. Onun için hayatta kalmam gerekiyordu. Bense Araf’ta kalmıştım. Ne ölebiliyordum ne de yaş..

41,67TL 33,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMALenore, kırsalda babasına bakarak geçirdiği sessiz sakin hayatından son derece memnundur ve evlenmek gibi bir niyeti yoktur. Göz önünde olmamayı tercih ederek çevresine karşı ilgisiz kalmaya çalışır. Ama boşuna! Her ne kadar Lenore kendini garip gözlüklerinin ve umursamadan topladığı saçlarının arkasına saklasa da muhteşem güzelliğini kapatamaz. Kadınlar konusunda kötü bir şöhrete sahip olan karşı konulmaz Eversleigh Dükü Jason onu fark eder.  Lenore’un gizlediği gerçek benliğini gören..

25,46TL 22,91TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAAhmet, zengin bir iş adamının oğludur, fakat hayatı berbat bir şekilde devam eder.  Eğlenceler, kadınlar ve içkili ortamlarda süren yaşamı bataklığa sürüklenirken yaptığı kaza sonucu tanıştığı Behice ile düzene girmeye başlar ve Behice'ye deliler gibi âşık olur.  Muhteşem bir şekilde gitmekte olan aşkı geçmişinde yaptığı acımasız davranışlarından dolayı sendeler,  Behice'yi bir anda kaybeder ve onu aramakla uğraşır.Hayatın acımasızlığı peşini bırakmayacaktır. Gururu yerlerde sürünürken B..

36,11TL 32,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAİpek, birlikte büyüdüğü Çiçek için bunu yapabilecek kalbe sahipti. Lakin kendisine bırakılan emanet öyle kıymetli ve büyüktü ki bunun için Cemal’le savaşması gerekiyordu.  Savaştıkça dengeler değişecek, aşk büyüyüp hem Cemal’i hem İpek’i tüm gücüyle örseleyecekti. Farklı yönlere savrulmak çözüm olsa da insan tüm kalbini dolduran bir özleme ne kadar dayanabilirdi? Gurur, aşktan daha mı kuvvetliydi? O aslında çoğu zaman, mutsuzluğun kapılarını kuvvetle aralayan bir duygudan başka b..

23,15TL 20,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%25

ACIKLAMAHazreti Mevlâna diyor ki: Anam aşk, babam aşk, Peygamberim aşk, Allah’ım aşk; Ben bir aşk çocuğuyum. Bu âleme aşkı ve sevgiyi söylemeye geldim.Aşk, insanın duygusal alanı içinde en karşı konulmaz olanlarından biri. Çağlar boyunca insanın insana ya da dünyaya ve hatta kendine karşı duyduğu sevgi, karşı konulmaz seviyelere gelince bu isimle anılmış. Ümitsiz âşıklar, efsaneler, aşkı için ölenler, öldürenler, bir prensesin aşkı için savaşan toplumlar, işgaller, yazılan şiirler, platonik aşkl..

11,11TL 8,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%15

ACIKLAMADuygu, yaşadığı büyük ihanetin ardından tüm hayatını değiştirecek radikal bir karar alır. Her şeyi arkasında bırakıp Büyükada’ya taşınır ve hep yazmayı hayal ettiği romanı için çalışmaya başlar.Ada her ne kadar şehre yakın olsa da, ada hayatı bambaşkadır. Herkesin birbirini tanıdığı, ada yerlileriyle sınırlı bu yeni yaşamında, karşısına tek bir gizem çıkar: tepedeki malikânede yaşayan ve bugüne kadar kimsenin doğru düzgün görmediği Karahanlı.Duygu bu gizemi çözme isteğine karşı koyamaz.K..

32,41TL 27,55TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

ACIKLAMABazen geçmişin hikâyeleri hayatlarına nesnelerde devam ederler. Dedenin anısı cep saatinde yaşar. Vefat eden bir eşin askerlik mektupları gençlik aşkının rüzgârını tekrar estirir.   Aslında hayat hiçbir zaman geçmişten kopmaz, yalnızca insanlar dünle olan bağlarını unuturlar. Figen Şahin tarihe eski kitapların, mektupların sayfalarından bakarak sürükleyici, dokunaklı ve şaşırtıcı bir hikâye kuruyor. Okurken hem gülecek, hem hüzünlenecek hem de büyük keyif alacaksınız. Kendi geçmişini b..

20,37TL 18,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMA“Dünyaya bir melek bıraktık ama kanatları olmayı beceremedik.” Geçmişinin gölgesinden sıyrılmak hiç de kolay değildi. Ayşe, babasının mektubundan sonra yüz yüze geldiği gerçekle o sancılı günleri resmen yeniden yaşamaya başlamıştı. Hayat onun için her zaman zor olmuştu. Fakat bu sefer daha da zordu.  Ali, bir erkeğin kâbus tutsaklığından kurtulup aşka tutsak olmanın adıydı Ayşe için. Bu sefer sevdiği adam vardı. Kanatsız meleği…  Endişesi onunla boyut değiştirmiş, korkuları onun için g..

29,63TL 23,82TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%15

ACIKLAMAHenüz on yedi yaşındaki Hazal, ailesinin İngiltere’den Türkiye’ye dönme kararı alması üzerine arkadaşlarını geride bırakarak yeni bir hayata atılmak zorunda kalır. Güzelliğine dair hikâyeler duyduğu ancak daha önce hiç görmediği İstanbul’da ilk aşkını ve ailesinin kendisinden sakladığı büyük sırrı bulacağını henüz bilmemektedir. Ama hayat karşısına ne engel çıkarırsa çıkarsın bunu müzikle aşabileceğine inanır. Sonra bir gün aniden onunla tanışır: Aras, Küçük Adam... Hayalindeki müzik dol..

25,93TL 22,04TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMAYeminler, intikamlar, acılar, sırlar, fedakârlıklar ve aşk…  Bilmediklerinin acısını çeken Karaca yürekler.  Kimisi kinine üzülecek, kimisi sakladığına. Sonra kaybolan zaman ile birleşecek yürekler.*** Arkın, intikamın pençesine düşmüş yaralı bir aslan; kim iyileştirebilirdi ki onu bir ceylandan başka?  Maral, bilinmezliğin ve keşkelerin içinde kaybolmuş bir ceylan; kim kurtarabilirdi ki onu bir aslandan başka?  Onlar; kocaman, gür, yeşil yapraklı bir ormanda rastladılar birbirlerin..

44,44TL 35,72TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMAİçinde intikamdan başka bir duygu yeşermeyen, yirmi iki yıl boyunca acısını intikamla sarmış, alacağı intikamın hayaliyle büyümüş, yüzü ve ruhu yaralı bir adam ve intikamın ateş hattında kaldığından habersiz, o yaralı ruha âşık genç bir kız…Ege ile Aslı…Ege, ailesinin intikamını almak için son adımı atıp Amerika’dan İstanbul’a geldiğinde, tek amacı hayatını ondan alan baba ve kıza, ona ve ailesine yaşattıklarının bedelini ödetmekti. Hesaba katmadığı şey ise aşkın her zaman o kusursuz san..

40,74TL 32,76TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMASusannah Nelson on sekiz yaşına bastığında erkek arkadaşı Jake’e veda etmiş ve onu bir daha hiç görmemişti. Aynı şekilde kardeşi Doug’u da bir daha görmedi. Zira Doug aynı yıl geçirdiği bir kazada ölecekti. Artık elli yaşında olan Susannah, hayatta yapmadığı şeyler yüzünden acı çekmektedir. Uzun süredir evli bir anne ve öğretmen olarak aslında mutlu olması gerektiği düşünülebilir, ancak nedense hayatında bir şeylerin eksikliğini duymaktadır.  Sadece o da değil, aynı zamanda yaşlanmakta ..

32,41TL 29,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMA"Kötülük Tohumları'yla Redmerski, okurlarını yeniden tadına doyulmaz, karanlık bir maceraya çağırıyor."-The New York Times"Redmerski, Katiller Çetesi'nin bu yeni kitabında da hedefi on ikiden vuruyor."-USA Today"Kötülük Tohumları'nda karanlık sırlar tek tek ortaya dökülürken, çoktan bağımlılık yapmış bu seriye okurlar bir kez daha hayran kalacak."-Wall Street Journal Victor Faust'un yeni Birlik'i hızla büyümektedir. Fakat çete üyeleri arasındaki ilişki, beklenmedik bir düşmanın, örgüttek..

25,46TL 22,91TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMA..

11,94TL 10,75TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMALisede canlandırmak istediğim rolü biliyordum. Tüm zorlukların üstesinden gelen kız olacaktım.Herkes bir zamanlar “Amerika’nın En Şişman Genci” olarak bilinen Libby Strout’u tanıdığını sanmaktadır. Ama kimse onun kilolarının ötesine bakmamış, gerçekte nasıl biri olduğunu öğrenmek için uğraşmamıştır. Libby, annesinin ölümünden sonra bir yandan dağılan hayatının parçalarını birleştirmeye, bir yandan da kalbi kırılan babası ve kendi hüznüyle başa çıkmaya çalışır. Ancak artık hazırdır: Lise..

46,30TL 41,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAMuhtemelen eşimin beni terk ettiğinden haberiniz var. Tam ikinci baharı yaşıyorum derken Rachel, ergenliğin zirvesindeki kızım Jolene’le başa çıkamayacağına, bunun karnındaki bebeğimize iyi gelmeyeceğine karar verdi. Suçlunun ben olduğunun elbette farkındayım ama işlerin bu aşamaya geleceğini nereden bilebilirdim?Şu an çözmem gereken en önemli sorun şu: Eşimi nasıl geri getirebilirim? Giderken ne bir adres ne bir telefon bıraktı. Bir diğer soru da kızım Jolene’le nasıl başa çıkacağım. Ta..

27,78TL 25,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

ACIKLAMA‘Aşk çarpsın ki’ sözü dua da sayılabilir beddua da. Her ikisi de tutarsa hayatın merkezine yerleşmeye dünden hazırdır.  Kurgusal bir anlatımda yakalanmaya çalışılan gündelik hayatın bize getirdikleri, olur mu olur dedirten türden gülümseme sebepleri doğuruyor.Duygusal olmasına rağmen uçarı tavırlarıyla bunu gizlemekte usta, lafını esirgemeyen, cahil cesaretinin nirvanasında acemi çaylak bir yazar… Diğer tarafta “Sen benim emirlerime karşı gelme cesaretini nerden buluyorsun?” diye kükre..

44,44TL 40,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%15

ACIKLAMAİki genç insanı bir araya getiren, baş etmesi zor bir duygu üzerine etkileyici bir hikaye...Reşit olmasına bir yıl kalan Alvie Fitz bildiğiniz hiçbir kalıba uymuyor, ama bu umurunda değil. Yıllarını ilaç içmekle ve doktorların, sosyal görevlilerin verdiği kötü tavsiyelerle geçirmiştir: “İtaat et, topluma adapte ol ve normalmiş gibi davran.” Kulağa çok kolay gelen bu tavsiyeler Alvie için gerçekliliğini yitirmiştir. Onun kulağına fısıldanan tek bir gerçek vardır: “On sekizine kadar dayan,..

23,15TL 19,68TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMADüşman (isim):  1) Bir insanın yenemediği ya da üstesinden gelemediği bir rakip  2) Bir insanın felaketi  3) Joshua TemplemanLucy Hutton ve Joshua Templeman birbirlerinden nefret ediyordu. Bu sadece hoşlanmamak ve birbirlerine katlanmak zorunda kalmak da değildi. Gerçekten nefret ediyorlardı. Ortak iki CEO’nun asistanları olarak karşılıklı çalışırken, duygularını pasif agresif yollarla birbirlerine göstermekten de hiç çekinmiyorlardı. Lucy, Joshua’nın işine neşesiz, sıkıntılı ve titiz..

27,78TL 22,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMAHera, arkadaşının ısrarıyla sadece birkaç dakika bulunması gereken bir basket maçına gittiğinde hayatının altüst olacağından habersizdi.  10 Numara Çağlar Ataman, tam da o an düşüverdi hayatının orta yerine. Aslına bakarsanız Hera'nın arkasına bakmadan kaçması gerekirdi. Çünkü 10 Numara, Hera'nın unutmak istediği her şeydi! Gelecek görüşleri, onların eseri morluklar, morlukları gizlemek için vermesi gereken bir arka planda kalma çabası ve çözmesi gereken bir gizem! Artık Hera'nın mera..

25,93TL 20,84TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo