Aşk Roman ve Öyküleri

Aşk Roman ve Öyküleri

Bu kategoride Aşk Roman ve Öyküleri ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
YENİ
%10

ACIKLAMABen senin suç ortağın olmak istiyorum.Adam McCarthy bir ihanetle hem New York’ta kurduğu şirketi hem de kız arkadaşını kaybetmiştir. Yaralarını sarmak için birkaç günlüğüne doğduğu yer olan Gansett Adası’na dönmeye karar verir. Kalp kırıklıklarından payına düşeni almış eski aile dostu Abby de adaya giden feribottadır. Ve en olmadık yerde umutlarını tazeleyecek bir bağ kurulur.Adam, hayatında değişim isteyen Abby’nin çılgın planlarına suç ortağı olur, çok geçmeden de bu ortaklık “acaba”la..

29,00TL 26,10TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAAşkın Leydisi...Güzel ve barışçıl Rowena, Blackmoor Kontu Stryder’ın bir şövalye olduğunu bildiğinden ondan uzak durmaya çalışır. Ama bu güçlü adamın gözlerinde, daha evvel hiçbir savaşçıda olmayan bir şey görür: sevme ve sevilme ihtiyacı. Yine de Stryder’ın dünyasına girmek, uğruna yaşadığı her prensibe aykırıdır.Savaş Adamı...Doğruluk için savaşmaya yemin etmiş olan Stryder, asla bir evin rahatını ve sıcaklığını arzulamaz... Ta ki Rowena’nın güzel yüzünü görene kadar. Sivri dilli gen..

31,48TL 28,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMADiziyi sevdiyseniz kitaba bayılacaksınız! Kim Tan; yakışıklı, popüler fakat kendisini yalnız hisseden ve abisinin gölgesinde yaşayan bir lise öğrencisidir. Abisinin kendisine duyduğu nefret nedeniyle Amerika’ya eğitim almaya gönderilir. Kim Tan, 3 yıllık sürgün hayatında tüm olanlara rağmen çok sevdiği abisini karşısına alarak Kore’ye geri dönme kararı alır. İmparatorluk Grup isimli şirketin varislerinden Kim Tan, Kore’ye fırtına gibi bir geri dönüş yapar. Cha Eun Sang; annesiyle berab..

60,00TL 54,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMABir kadının meneviş gözlerine düşen aşkla sınanacak asi yüreği... Aşkının miladını ise belirleyecek en "Kutsal'ı"... Bir adamın gece karası gözlerine düşen aşkla sınanacak cesur yüreği... Aşkının miladını ise belirleyecek onun en "Kutsal'ı"...-HAKİM- Yedi düvele sürdüm namımı. Eyvallah etmedim, baş eğmedim. Bir deli yangına tutuldum da aşka selam durdum. Ellerindeki ateşte kavurdum umudumu, tenindeki alevde doyurdum ruhumu. Gözlerindeki ay ışığı ile çizdim yolumu.-MEHVEŞ- Dimdik ay..

41,00TL 32,96TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMABazen geçmişin hikâyeleri hayatlarına nesnelerde devam ederler. Dedenin anısı cep saatinde yaşar. Vefat eden bir eşin askerlik mektupları gençlik aşkının rüzgârını tekrar estirir.   Aslında hayat hiçbir zaman geçmişten kopmaz, yalnızca insanlar dünle olan bağlarını unuturlar. Figen Şahin tarihe eski kitapların, mektupların sayfalarından bakarak sürükleyici, dokunaklı ve şaşırtıcı bir hikâye kuruyor. Okurken hem gülecek, hem hüzünlenecek hem de büyük keyif alacaksınız. Kendi geçmişini b..

20,37TL 18,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMANatalie Knight ile tanışın. Yirmi altı yaşında, sakar, obur ve bir baltaya sap olamamış.Üniversiteden mezun olmasına rağmen asla ve asla öğretmenlik yapmak istemeyen Natalie’nin, “Başlamanız İçin Hiçbir Şey Gerektirmeyen Meslekler” makalesini karıştırırken gözüne çöpçatanlık çarpar. Bu işe başlamak için bir diplomaya, sertifikaya hatta paraya bile ihtiyaç yoktur! Ancak güzelce düzenlediği odasına (bir ofisi bile yok!) ve bastırdığı ilanlara rağmen Natalie’nin iyi bir çöpçatan olabilmek i..

27,00TL 24,30TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMA"Gözlerinin derinliklerine baktım bir süre. Orada, onun kaollarında yatarken tüm dünyam sanki yeniden dengeye kavuşmuştu. Ait olduğum yerdeydim."Ne anılar bırakabilir peşini ne de kalbinin derinliklerine gödüğün o adam... Çünkü aşk yakar, kül eder; onu taşıdığın müddetçe küllerinden yeniden doğar.Dünyada oldukça büyük yankı uyandıran Nefes serisinin bu son kitabını elinizden bırakmayacak ve son sayfasına kadar soluksuz okuyacaksınız."...Uzun zamandır böylesine bir aşk hikayesi okumadığın..

13,80TL 12,42TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMASorumsuzca yapılan bir kaza, neredeyse bir aileyi tamamen yok etmişti.Geride kalan genç adamın yüreğine kazınan yaralar, vücuduna mühürlenenlerden çok daha fazlaydı.Kaybettiklerinin büyüklüğü karşılığında,  doğal olarak intikam istiyordu.Ve karşısına cesurca çıkan bu güzel sarışın, onun öfkesinin hedefi oluverdi.Genç kadın ailesine o kadar düşkündü ki hiçbir şart onu yolundan geri çeviremezdi.Korkup geri adım atmadığı gibi, fedakârca intikamın yönünü değiştirdi.Kardeşi için yapabilecekl..

31,94TL 28,75TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMAHayat bazen bitti dediğiniz yerden başlar.Deniz, hayatının tepetaklak olduğu bir dönemde çareyi hiç tanımadığı bir yere sığınmakta buldu. Kaçış sandığının yeni bir başlangıç olduğundan habersizdi üstelik.Şahin, yalnız bir baba olarak oğlu Murat’ı büyütmeye uğraşırken, Deniz’in naif anne şefkatinin sadece oğluna iyi geleceğini sanıyordu. Oysa hayatın hepsi için başka planları vardı.Göcek’in sıcacık atmosferinde, içinizi ısıtacak, umut dolu bir aile olma hikâyesi okumaya hazır mısınız? De..

41,00TL 32,96TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMASusannah Nelson on sekiz yaşına bastığında erkek arkadaşı Jake’e veda etmiş ve onu bir daha hiç görmemişti. Aynı şekilde kardeşi Doug’u da bir daha görmedi. Zira Doug aynı yıl geçirdiği bir kazada ölecekti. Artık elli yaşında olan Susannah, hayatta yapmadığı şeyler yüzünden acı çekmektedir. Uzun süredir evli bir anne ve öğretmen olarak aslında mutlu olması gerektiği düşünülebilir, ancak nedense hayatında bir şeylerin eksikliğini duymaktadır.  Sadece o da değil, aynı zamanda yaşlanmakta ..

32,41TL 29,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAGerçek ile hayalin birbirinin içinde eridiği, tüm renklerin çarkıfelekte döndükçe beyaz renge büründüğü bir görsellik içinde yaşıyoruz. Hatırladıklarımızı gerçekten yaşadık sanırız bazen. Hatırladıklarımızın önemli bir kısmı hayal ettiklerimizdir aslında. Hüzün dolu duygular ve yaşananlar daha fazla yer tutar anılarda. Zamanla siyah renkli anılar eskiyip griye dönse bile kalıcıdır mutsuzluk anıları. Teninin üstüne giyilen ikinci bir ten olur, yapışır bırakmaz insanı. Yüzüne derin çizgi..

17,59TL 15,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMA“Sayfaları çevirmekten kendimi alamadım. Muhteşem!” - Kelly Mcbride“Izabel’i ilk kitap gibi çok sevdim. Biraz kan, biraz gözyaşı ve tabii ki bolca aksiyon.” -  Devan Fox“Izabel’de karakterler öyle güçlü ve canlı ki onlarla vakit geçirmek insana tarifsiz bir zevk veriyor.” - Jennifer KyleOnu esaretten kurtaran katiller çetesiyle karanlık bir hayat sürmeye kararlı olan Sarai, acımasız bir sadistten intikam almaya karar verir. Ama Sarai'ın pervasız halleri onu asla geri dönemeyeceği bir yol..

27,31TL 24,58TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%24

ACIKLAMAKore dizilerinde ve aşkta her şey mübahtır.Tek ihtiyacınız olan bir plan ve eyleme geçmek. Babamı arka bahçemizde kaz yetiştirmeye böyle ikna ettim, ortaokuldaki kütüphanemizi bütçe yetersizliğinden kapanmaktan böyle kurtardım, on altıncı yaşgünümde bungee jumping yaparak (çişimi biraz kaçırmış olabilirim) yükseklik korkumu böyle yendim ve her sene böyle sınıf birincisi oldum. İnsan azmetti mi her şeyi başarabilir. Âşık olmayı bile.Desi Lee, iyi bir planla her şeyi halledebileceğini düşü..

23,15TL 17,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMA‘Aşk çarpsın ki’ sözü dua da sayılabilir beddua da. Her ikisi de tutarsa hayatın merkezine yerleşmeye dünden hazırdır.  Kurgusal bir anlatımda yakalanmaya çalışılan gündelik hayatın bize getirdikleri, olur mu olur dedirten türden gülümseme sebepleri doğuruyor.Duygusal olmasına rağmen uçarı tavırlarıyla bunu gizlemekte usta, lafını esirgemeyen, cahil cesaretinin nirvanasında acemi çaylak bir yazar… Diğer tarafta “Sen benim emirlerime karşı gelme cesaretini nerden buluyorsun?” diye kükre..

48,00TL 43,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMA“Zaman herkese göre farklı geçer. Kimilerine günler hiç geçmez hele ki kavuşmak istediğin biri varsa ya da olmasını beklediğin bir olay… O zaman sanki yerinde çakılı kalır. Benim için de öyleydi. Kavuşmak istediğim iki kişi vardı hayatımda: Biri benim yüzümden toprağın altında yatıyordu. Ona kavuşmam için ölmem gerekiyordu. Diğeri de her gece hasretiyle küçücük giysilerine sarıldığım oğlum Haluk’tu. Onun için hayatta kalmam gerekiyordu. Bense Araf’ta kalmıştım. Ne ölebiliyordum ne de yaş..

45,00TL 36,18TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMALenore, kırsalda babasına bakarak geçirdiği sessiz sakin hayatından son derece memnundur ve evlenmek gibi bir niyeti yoktur. Göz önünde olmamayı tercih ederek çevresine karşı ilgisiz kalmaya çalışır. Ama boşuna! Her ne kadar Lenore kendini garip gözlüklerinin ve umursamadan topladığı saçlarının arkasına saklasa da muhteşem güzelliğini kapatamaz. Kadınlar konusunda kötü bir şöhrete sahip olan karşı konulmaz Eversleigh Dükü Jason onu fark eder.  Lenore’un gizlediği gerçek benliğini gören..

25,46TL 22,91TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAAhmet, zengin bir iş adamının oğludur, fakat hayatı berbat bir şekilde devam eder.  Eğlenceler, kadınlar ve içkili ortamlarda süren yaşamı bataklığa sürüklenirken yaptığı kaza sonucu tanıştığı Behice ile düzene girmeye başlar ve Behice'ye deliler gibi âşık olur.  Muhteşem bir şekilde gitmekte olan aşkı geçmişinde yaptığı acımasız davranışlarından dolayı sendeler,  Behice'yi bir anda kaybeder ve onu aramakla uğraşır.Hayatın acımasızlığı peşini bırakmayacaktır. Gururu yerlerde sürünürken B..

39,00TL 35,10TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAİpek, birlikte büyüdüğü Çiçek için bunu yapabilecek kalbe sahipti. Lakin kendisine bırakılan emanet öyle kıymetli ve büyüktü ki bunun için Cemal’le savaşması gerekiyordu.  Savaştıkça dengeler değişecek, aşk büyüyüp hem Cemal’i hem İpek’i tüm gücüyle örseleyecekti. Farklı yönlere savrulmak çözüm olsa da insan tüm kalbini dolduran bir özleme ne kadar dayanabilirdi? Gurur, aşktan daha mı kuvvetliydi? O aslında çoğu zaman, mutsuzluğun kapılarını kuvvetle aralayan bir duygudan başka b..

27,31TL 24,58TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%25

ACIKLAMAHazreti Mevlâna diyor ki: Anam aşk, babam aşk, Peygamberim aşk, Allah’ım aşk; Ben bir aşk çocuğuyum. Bu âleme aşkı ve sevgiyi söylemeye geldim.Aşk, insanın duygusal alanı içinde en karşı konulmaz olanlarından biri. Çağlar boyunca insanın insana ya da dünyaya ve hatta kendine karşı duyduğu sevgi, karşı konulmaz seviyelere gelince bu isimle anılmış. Ümitsiz âşıklar, efsaneler, aşkı için ölenler, öldürenler, bir prensesin aşkı için savaşan toplumlar, işgaller, yazılan şiirler, platonik aşkl..

11,11TL 8,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%15

ACIKLAMADuygu, yaşadığı büyük ihanetin ardından tüm hayatını değiştirecek radikal bir karar alır. Her şeyi arkasında bırakıp Büyükada’ya taşınır ve hep yazmayı hayal ettiği romanı için çalışmaya başlar.Ada her ne kadar şehre yakın olsa da, ada hayatı bambaşkadır. Herkesin birbirini tanıdığı, ada yerlileriyle sınırlı bu yeni yaşamında, karşısına tek bir gizem çıkar: tepedeki malikânede yaşayan ve bugüne kadar kimsenin doğru düzgün görmediği Karahanlı.Duygu bu gizemi çözme isteğine karşı koyamaz.K..

32,50TL 27,62TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo