Korku - Gerilim

Korku - Gerilim

Bu kategoride Korku - Gerilim ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
YENİ
%10

ACIKLAMA“Nantucketlı Arthur Gordon Pym’in Öyküsü, Poe’nun yazdığı en büyük eserdir.”-Jorge Luis Borges   Nantucketlı Arthur Gordon Pym’in Öyküsü, genç ve maceraperest Arthur Gordon Pym’in arkadaşı Augustus’la kaçak olarak bindiği Grampus isimli gemiyle güney denizlerine yaptığı yolculuğu anlatır. Gemide çıkan isyandan sonra Arthur ve arkadaşları hayatta kalmak için yamyamlık, açlık ve kötü hava koşullarına karşı mücadele eder.    Edgar Allan Poe’nun yayımlanmış tek romanı ve en dikkat çeken ..

20,00TL 18,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%18

ACIKLAMASilah düşkünü, sert ve sevgisini gösteremeyen bir babanın üç çocuğundan biri olarak sorunlu bir çocukluk ve gençlik dönemi geçirmiş olan Randolph, iş ve özel yaşamında babasının tam tersi bir yol izlemeyi kendine hedef edinmiş, barışçıl, hukuk devletine güvenen ve her türlü şiddetten uzak yaşayan, başarılı bir mimar ve sevecen bir babadır. Karısı Rebecca ve iki çocuğuyla güzel bir apartman dairesinde yaşamaya başladıktan sonra tüm hayatları değişir, kâbus dolu günler başlar.Alt katında o..

19,00TL 15,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAAdam Dunne’un mükemmel hayatı, kız arkadaşı Sarah Barselona’daki iş gezisinden dönmeyi başaramadığı gün paramparça olmaya başlar. Günler sonra kadının pasaportu bir not ile birlikte Adam’ın eline ulaştığında tehlike sinyalleri çalmaya başlar. Adam, her ne pahasına olursa olsun kız arkadaşını bulmayı kafasına koyar.Adam, kız arkadaşı Sarah’ın Celebrate adında bir yolcu gemisinde yolculuk yaparken kaybolduğunu öğrenir. Neredeyse bir yıl önce de Estelle adında bir kadın aynı gemide kaybolmu..

28,00TL 25,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMA“Zekice kaleme alınmış bir gerilim romanı. Sayfaları çevirmeden duramadığım gibi, sürprizleri de aklımı başımdan aldı.” –John Green  “Son Raunt herkesin birbirine okuyup okumadığını sorduğu türden bir kitap. Çünkü okuru hiç beklemediği bir yerden vuruyor.” – New York Times  “Kıskançlığa, ihanete ve güce dair muazzam bir anlatı. Ve Tanrım, o nasıl bir son!” –Reese Witherspoon  “Çok şaşıracağınızdan ve soluk soluğa kalacağınızdan şüpheniz olmasın.” –People Yayımlandığı andan itibaren b..

27,31TL 24,58TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAEva babasının şaşırtıcı şeyler icat etmesine tanık olarak büyümektedir. Bu icatların en ilginci ise insanları ölülerle konuşturduğu iddia edilen, Edison’un mirası da sayılabilecek bir makinedir.Ama bir gece kasabada çıkan fırtına Evaların nehir kenarındaki evlerini vurur ve aile bu felaketle paramparça olur. Eva’nın o geceden hatırladığı tek şeyse, Edison’a ait makineden gelen bir sesin, “Tehlikedesiniz!” diye bağırmasıdır. Üstelik çok geçmeden Eva tehlikenin kendisine düşündüğünden de y..

31,94TL 28,75TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMADoğru sandıkların, derinlere indikçe yalanlara dönüşmek üzere… IŞİD’e bağlı bir grup Vatikan’a sızar ve Papa Franciscus’u kaçırır. Papa’nın kaçırılışından bir süre sonra internette dolaşan bir video ruhani lideri tutsak halde göstermekte ve kan dondurucu bir duyuru yapmaktadır: I. Franciscus gece yarısı canlı yayında infaz edilecektir. Böylece zamana karşı kıyasıya bir yarış başlar. Öte yandan Papa’nın kaçırılması tüm dünyada kaosa neden olmuştur. Milyonlarca insan sokaklara dökülür, bu ..

49,98TL 44,98TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMA "Edebiyattaki yaratıklar arasında beni en çok korkutan her zaman Dracula oldu. Muhtemelen de daima Dracula olacak." -Stephen King     Yayımlandığı günden beri en çok okunan romanlardan biri olan, kötülüğe karşı verilen mücadelenin gerilim dolu kayıtlarını tutan Dracula, Bram Stoker'ın eşsiz hayal gücü ve incelikli hikâye anlatıcılığının zamana meydan okuyan ürünü. Bir yandan da ölümsüz bir aşk öyküsü...   Popüler vampir mitinin temellerini oluşturan eserde hukukçu Jonathan Harker'ı..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%15

ACIKLAMAKorkularınla yüzleşmeye hazır mısın? Kimse sana inanmıyor! Anlattıklarından dolayı deli muamelesi görüyorsun. Ama sen onları misliyle yaşadın!Son çare psikoloğa gitmen olduğunu düşünüyorsun. Ama psikoloğun gizli kalmış sırları olan biri!Korku sadece bir başlangıç!Hissetmekse başlangıcın bittiği, nefeslerin tutulup, son arayışların başladığı andır!Esrarengiz bir korku serüvenine hazır mısınız?..

20,00TL 17,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAKanlı bir cinnet olayı Koblenz’de yaşayan herkesi sarsar: Bir yazılım şirketi sahibi öfkesine yenik düşüp çalışanlarının hepsini öldürmüştür. Bunu neden yaptığıysa tam bir muammadır. Bu olaydan birkaç gün sonra başarılı bankacı, mutlu aile babası Dirk Bukowski bir sosyal paylaşım sitesindeki profiline girer ve kenarda açılan bir pencerede “Bir dilek tut!” cümlesi yanıp söner. Dirk başta bunun zararsız bir reklam olduğunu düşünür ve çok da umursamadan yazının altındaki cevap kutucuğuna, “..

36,94TL 33,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%18

ACIKLAMATilda ile Callie ikiz olsalar da birbirlerine hiç benzememektedir.Tilda çok güzel ve dışadönük bir kadınken, Callie son derece sıradan görünüşlü, kendine güvensizdir. Çocukluklarından beri Tilda’ya hayran olan Callie, kardeşinin başına bir şey geleceği korkusuyla sürekli onu koruyup kollamakta ve bu nedenle onun hayatına müdahale etmektedir.Tilda’nın hayatına Felix adında zengin ve karizmatik bir erkeğin girmesinden sonra Callie için kötü günler başlar. Kız kardeşininvücudunda ufak tefek..

28,00TL 22,85TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAÇünkü Tanrı’nın işini yapmak cesaret gerektirir...Amerika’nın Katolik servetinin en büyük mirasçısı Ann Caroll, kilisenin en aziz piskoposunun öldürülmesinin ardındaki kan dondurucu komployu ortaya çıkarmak için görevlendirilir.Yunanistan’daki Athos Dağını, Paris’i, San Salvador’u, New York’u ve New Orleans’ı araştıran Caroll; Katolik hiyerarşisinin en üst statülerindeki suçları keşfediyor, kiliseyi temellerinden sarsıyor, bin yıldır süre gelen Roma-Yunan Katolikliği arasındaki bölünmeyi..

28,00TL 25,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMABoğularak öldürülmüş genç bir kadın. Çalıntı bir silahla intihar eden asosyal bir adam. Tüm ipuçları bir aşk cinayetine işaret etse de ölmeden yalnızca birkaç hafta önce tanıştıkları ve aralarındaki tek bağlantının gizemli fotoğraflarla birleştirilen ünlü şiirlerin paylaşıldığı bir Facebook grubu olduğu ortaya çıkar. Bir önceki davada neredeyse her şeyini kaybeden Beatrice Kaspary, yeniden çetrefilli bir oyuna çekildiğini bilse de hislerine güvenmekte kararlıdır. Takma isimle gruba dahi..

28,00TL 25,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAKelimelerin gücünü asla küçümseme. Bir grup amatör hayalet avcısı, sıradan bir sahil kasabasının hemen dışındaki harap bir evde unutulmaz bir gece geçirdi. Ve o günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Hayalet avcılarından ikisi, bir daha bu tecrübenin bahsini bile açmak istemedi. Üçüncüsüyse konuşacak durumda değildi zaten.  Yıllar sonra bir grup gencin yolu aynı yere düştü. Grubun lideri Jezza, diğerlerinin itirazlarına kulak asmayarak eve girdi. Döndüğünde elinde bir çocuk kitabı..

38,89TL 35,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

Kazanma ve kaybetme imkânının bize sunulduğu bu dünyada, bir kaybedişin hikâyesi Romancı...   Aşkın kaybı, dostların kaybı...  Ailenin, hayatın, inancın ve hatta ölümün kaybı...  Benliğin kaybı...    Tüm bu kayıpların karşısında duran tek bir kazanım var; yalnızlık... Kaybedilen onca şeyin diyeti olan tek kazanç, yalnızlık; belki de tüm kazançların içerisindeki en büyük kayıptı...    Yalnızlık... Saf, sade, karanlık ve soğuk...   Kazandıklarıyla kaybettiklerini b..

17,90TL 16,11TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMA“Roanoke kızlarının burada uzun süre kaldıkları görülmemiştir. Sonunda ya kaçıyoruz ya da ölüyoruz.”15 yaşındaki Lane Roanoke annesi intihar edince büyükannesi, büyükbabası ve başına buyruk kuzeni Allegra’yla yaşamak üzere Kansas taşrasındaki büyük bir malikâneye taşınmıştı. Lane annesinin gizemli ailesi hakkında pek bir şey bilmiyordu ama kendisini çabucak Roanoke kızlarının zengin ve güzel hayatına kaptırmıştı. Ancak ailenin yüreğinde yatan karanlık gerçeği öğrendiğinde arkasına bakmad..

37,00TL 29,75TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMA..

46,20TL 41,58TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMA1786, Jerusalem Üniversitesi, Cambridge Aklî dengesi yerinde olmayan Frank Oldershaw, ölü bir kadını gördüğünü iddia ediyordu. Bu iddia, bir cinayete kurban giden Sylvia Whichcote’un hayaletinin Jerusalem’de dolaştığı dedikodusunun yayılmasına neden oldu. Oğlunun itibarını geri kazanmaya çalışan Leydi Anne Oldershaw, olayı araştırması için hayaletlerin yanılsamadan başka bir şey olmadığını savunan yazar John Holdsworth’le anlaştı. Ama yazarın Cambridge’e gelişi birçok kişinin keyfini ka..

29,63TL 26,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAGöz göze gelmekten sakın. Yoksa seni nasıl öldüreceğini planlayacaktır! Adı: John Wayne Cleaver Yaşı: 15 Tanı: Antisosyal kişilik bozukluğu. Seri katillere ilgi duyuyor. Tehlikeli olabilir.  John Wayne Cleaver tehlikeli, hem de çok tehlikeli olma potansiyeli olan genç bir adamdır. Ailesinin işlettiği cenaze evindeki cesetler arasında büyümekte, annesi ve teyzesiyle beraber burada çalışmaktadır. Hayvanları öldürmeye özel bir eğilimi ve erken yaşlardan itibaren seri katillere karşı gerçek ..

32,41TL 29,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAModern Suriye'de geçen bu romanda, korku ve endişenin psikolojik derinliği verilerek titizlikle işleniyor. Diktatörlük altında günlük hayatın nasıl şekillendiğini gözler önüne seren bu roman, tamamen özgün bir üsluba sahip.Süleyma psikiyatristinin bekleme odasında tanıştığı Nesim ile yıllarca sürecek tutkulu bir ilişkiye adım atar. Fakat savaş başladığında Almanya'ya göçen Nesim'den haber alamamaya başlar. Ta ki bir gün Nesim ona son kitabının taslağını gönderene kadar. Bu metni ilgiyle ..

16,00TL 14,40TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%15

ACIKLAMADaha önceden de bildiğiniz gibi ben Fiona. Sürüsü tarafından öldürülmek istenen kurt kadın. Hatırladınız mı?Neyse ki beni o gece ölümden kurtaran ve vampir olan bir gizli hayranım var. Beni öldürmeye çalışan kurdun hakkından geldi ve beni melezleştirerek hayatımı geri verdi. Ne yazık ki bugüne kadar hiçbir kurt daha önce bir vampir tarafından dönüştürülmemişti. Dolayısıyla nasıl bir değişimin ya da sorunların bizi beklediğini bilmiyorduk. Hatta o geceden önce diğer türlerin var olduğun..

12,96TL 11,02TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo