Roman

Roman

Bu kategoride Roman ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%30

John Steinbeck ve Harper Lee eserlerinden en çok satan 5 kitaba sizler için kampanya yapıyoruz:1) Fareler ve İnsanlar - John Steinbeck2) Bülbülü Öldürmek - Harper Lee3) Gazap Üzümleri - John Steinbeck4) İnci - John Steinbeck5) Tesbih Ağacının Gölgesinde - Harper Lee..

113,33TL 79,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Gün ÜCRETSİZ Kargo
YENİ
%35

ACIKLAMAMezopotamya üzerinde oynanan ne ilk ne de son oyundu. Ama bu seferki oyunda ipucu, sınır dışı bir operasyonda öldürülen teröristin bileğindeki sıra dışı dövmede gizliydi.Özel Kuvvetler askeri Aras, bu dövmenin ardındaki gizemin peşine düştüğünde, Mezopotamya üzerinde oynanan oyunların en tehlikelisine çomak soktuğunun farkında değildi.Bu oyunda yetenek ve tecrübe her şeyken, başarısızlık bir seçenek bile değildi…*“Bazen şeytanı bulup yenmek için onun evine girmek gerekir.”..

36,11TL 23,47TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%22

ACIKLAMAMİT’i kibrit kutusu ile kimler dinledi?  ¬ MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın özel kalem müdürü hangi operasyonla tutuklandı? ¬ Teşkilata sızan köstebeklere hangi siyasiler referans oldu?  ¬ İstihbaratçı karı kocanın sırrı neydi? ¬ Uluslararası konferansta Türkiye’yi temsil eden hangi Türk diplomat İsviçre’ye sığınma talep etti? ¬ 17-25 Aralık krizinde Pensilvanya-Ankara hattında kimler kuryelik yaptı?  ¬ O iş insanı Zaman gazetesinin hisselerini neden aldı?  ¬ Soruş..

27,50TL 21,45TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%16

ACIKLAMAAdı Leyla’ydı. İstanbul’un en eski genelevlerini barındıran o meşum sokakta yer alan gülkurusu renkli evde bilinen adıyla Tekila Leyla. Öyle derdi ona arkadaşları, ahbapları ve müşterileri. Öyle derdi ona beş kadim dostu. Hiç istemezdi Leyla kendisinden geçmiş zaman diliminde söz edilmesini. Ama işte kalbi daha az evvel susmuş, soluk alış verişi ise hepten kesilmişti. Şehrin kenarlarında bir çöp kutusuna bırakılmıştı cansız bedeni. Gene de henüz durmamıştı beyni. Çalışıyordu hâlâ. Tastam..

36,50TL 30,66TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%34

ACIKLAMA“Söz konusu ben olunca sustum, razi oldum. Ama simdi söz konusu sensin, ve ben bütün dünyayi karsima alacagim.” Duyuyor musunuz? Sehirler ötesinden, denizler kadar uzaklardan gelen o bagiris seslerini... Kiliç, kesik, çiglik seslerini. Belki de yalnizca ben duyuyorum içimdeki savasin seslerini... Bir tarafin savasi kazandigini sandigi an, pes ettigi andir. Biz kazandigimizi sandik, kiliçlarimizi biraktik. Oysa pes etmisiz yalnizca. Simdi ..

39,00TL 25,74TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%25

ACIKLAMAAdı bilinmeyen bir ülkenin adı bilinmeyen bir kentinde, arabasının direksiyonunda trafik ışığının yeşile dönmesini bekleyen bir adam ansızın kör olur. Ancak karanlıklara değil, bembeyaz bir boşluğa gömülür. Arkasından, körlük salgını bütün kente, hatta bütün ülkeye yayılır. Ne yönetim kalır ülkede, ne de düzen; bütün körler karantinaya alınır. Hayal bile edilemeyecek bir kaos, pislik, açlık ve zorbalık hüküm sürmektedir artık. Yaşam durmuştur, insanların tek çabası, ne pahasına olursa ol..

35,00TL 26,16TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%25

ACIKLAMA“Neşeli, hüzünlü, yalın, parlak ve doğal. En üstün niteliğiyse şaşırtıcı derecede dolaysız oluşu, tıpkı güpegündüz çekilmiş bir dizi fotoğraf gibi.“ -Time- Parlak bir üniversite öğrencisi olan Esther Greenwood, 1950’lerde yayın dünyasında acımasız bir rekabetin sürdüğü New York’a büyük hayallerle gelir ve önemli bir moda dergisinde iş bulur. Kapıldığı beklentilerle karşısına çıkan fırsatların yoğunluğu, masumluğunu yitiren genç kızın zamanla kaldıramayacağı bir boyuta ulaşır ve Esther ..

28,00TL 20,93TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%22

ACIKLAMA“Albert Camus“nün ( 1913-1960) en tanınmış, en çok yabancı dile çevrilmiş, en çok incelenmiş ve hala en çok satan kitaplar arasında yer alan “Yabancı“, aynı zamanda yazarın en gizemli yapıtı. Ölümün egemen olduğu bir “varlık“ın en anlamsız olgularını saçma bir düzensizlik içinde yaşayan bu romanın başkişisi “Meursault“, bir simge kahraman değildir, “adı“ olmayan bir “Yabancı“dır; bu eksik kimlik, gerçeklikten algıladığı şeyi yapılandıramayan, yeniden örgütleyemeyen, ama gerçekliğin yankı..

16,00TL 12,48TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%29

ACIKLAMA“Hala Knausgaard okumayı denemediyseniz ya da onun New York Times’daki sıradan seyahat yazılarından tatmin olmadıysanız, İlkbahar’ı deneyin mutlaka. Hayli dokunaklı ve güzel. Knausgaard’ı sevmeyeceğinizi ya da sevmediğinizi düşünüyorsanız bile İlkbahar’ı bir okuyun ve bizim gibilerinin neden onun için çıldırdığını anlayın.”- Los Angeles Review of Books“Knausgaard mevsimler ansiklopedisiyle yeni doğan kızı için vahşi ve sert türden bir sevgi çemberi oluşturdu. Aile geleneğindeki yabancıla..

44,00TL 31,46TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%15

Destan Devam Ediyor…Merlin, Fincayra’ya, gökyüzü ve yeryüzü arasında uzanan bu büyülü adaya umut getirdi. Ancak Fincayra hâlâ büyük bir tehlike altında. Üstelik bu tehlikenin ilk kurbanı da Merlin’in annesi!  Annesini kurtarmak için Merlin’in tek umudu Bilgeliğin Yedi Ezgisi’ni harfiyen öğrenmektir. Ama bunun için yenilgiye uğratması gereken dev bir engel vardır: En ufak bir bakışı bile ölüme yol açan insan yiyen bir canavar…..

14,90TL 12,66TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%15

Destan Başlıyor…“Dizinin hayranlarını peşinden sürükleyecek bir eser.”   -Booklist “Merlin hakkında kimse Barron ile boy ölçüşemez.Bu kitabıyla yedi diyara renk, derinlik ve sevgi katmış.Hayranları bu kitaba bayılacak.”           -School Library Journal “Akılda kalan parlak karakterleriyle destansı, harika bir öykü. Tam hediyelik.”  -Isabel Allende “Büyüyle dolu.”   -New York Times Book Review “Okuyucular bu öyküye b..

14,90TL 12,66TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%15

Anıta Sılvey Tarafından “Genç-Yetişkin Okurlar İçin En İyi 500 Kitap” Arasında Gösterilmiştir.Ödüller:Georgia Kitap Ödülü Colorado Kitap Ödülü South Carolina Kitap Ödülü Massachusetts Kitap ÖdülüFincayra, her yeri yakıp kül eden bir kötülüğün etkisi altında.Ve bu şeytani gücün tek isteği Merlin’in yok olması.Genç büyücünün yurdunu ve kaderini kurtarmak için yapması gereken yolculuk ise bu gücün kendisinden de tehlikeli.Sırlarla dolu bir aynanın içindeki sislerde yolculuk edip, görmeyi en son ..

16,90TL 14,36TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%15

Havanın suya, suyun ateşe dönüştüğü bu macerada Fincayra’nın en soylu ve ürkütücü ejderhası Valdearg, yüzyıllık uykusundan uyanıyor.Kızgın ve intikam istiyor.Ateşten Kanatlar’ın bitmeyen öfkesi tüm diyarı tehdit ederken onu durdurabilecek tek kişi, henüz büyülü çalgısını bile çalamamış olan genç büyücü Merlin.Üstelik sadece yedi günü var.Her şey ateşler içinde kalmadan önce son yedi gün...

14,90TL 12,66TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%30

ACIKLAMAHer şey, zamansız bir ölüm yüzünden başladı. Bu ölüm beraberinde, körpe bir yüreğe öfke ve kin getirdi. Aradan uzun, çok uzun yıllar geçti. Genç bir adamın kalbi ve ruhu birbirinden harap duygularla, acımasızca perçinlendi. Öyle ki, bu hissiyatlar onu uçurumun kenarına sürükleyebilecek kadar tehlikeli hale gelmişti. Yaralı bir mazinin ona bıraktığı en acı hatıra, yüreğinden tüm merhameti söküp atmasına neden oldu. Kara bir kilit vurup derin dehlizlere kapattı vicdanının çığlık çığlığa ha..

32,50TL 22,75TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%30

ACIKLAMAWattpad Fenomeni Sümeyye Koç’tan yıkık dökük bir mazinin ortada bıraktığı yaralı bir adamla  en az kendisi kadar yaralı olan bir kadının paramparça sevda hikâyesi bu. Hayallerini asmış bir kadının, yeniden düşlere tutunuş hikâyesi bu. Hercai bir adamın, meftuna dönüş hikâyesi…Ne bir veda sözcüğü ne de haklı bir isyan. Hiçbir şey, onu sevmemeye yemin ettiği adamın karşısında güçlü tutamamıştı.Dudaklardan dökülen her serzeniş karşısında ördüğü duvarları biraz daha yıksa da, onu bir da..

32,50TL 22,75TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%47

ACIKLAMA“İyi şeyler unutulmaz, seni unutmayacağım.”Stefan Zweig, 1920’lerde yazdığı Bilinmeyen Bir Kadının Mektubu’nda karşılıksız bir aşkın sahibi kimliksiz bir kadının yaşadıklarını anlatır. İsimsiz bu genç kadın, kendisinden habersiz olan sevgilisine bu uzun mektupta, tanıştıkları ilk günden itibaren yaşadıklarını anlatır. Ömür boyu süren suskunluğun ve saklanmanın sabrını takdir ederken, okur olarak bu kadını tanımadığımız gibi, mektubu okuyan sevgilisi de onun hiç farkına varmamıştır.Hiçbir..

10,00TL 5,30TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%47

ACIKLAMA“Sen benim için her şeyin ölçütüydün.”Modern edebiyatın en önemli isimlerinden biri olan Franz Kafka’nın 1919 yılında Julie Wohryzek ile nişanlanması üzerine, bu nişana karşı çıkan babası Hermann Kafka’ya yazdığı bu uzun mektup ona bu olay nezdinde söyleyemediği her şeyi içeren bir tür ‘itiraf’ metnidir. Baba-oğul arasındaki çatışmayı gözler önüne seren mektup aynı zamanda Kafka’nın kişiliğini aydınlatmaya yardımcı olur.Hiç gönderilmeyen ve yayımlanması amacıyla da yazılmayan bu mektup, ..

10,00TL 5,30TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%47

ACIKLAMA“Bir insan kendisini ne kadar sınırlarsa o kadar yakınlaşır sonsuzluğa.”Stefan Zweig’in ölmeden önce yazdığı son eseri olan Satranç, tesadüfen satrançla tanışan Dr. B’nin zamanla hastalıklı bir tutkuya dönen satranç sevdasını anlatır. New York’dan Buenos Aires’e giden bir gemide olaylar, satranç şampiyonu Mirko Czentovic ile Dr. B’nin satranç müsabakalarından hareketle gelişir. Zweig bu uzun öyküsünü her zaman yaptığı şekilde titiz bir insan işçisi gibi işlemiş, Avrupa’nın da içinde bulu..

10,00TL 5,30TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%47

ACIKLAMA“Biraz daha uyusam bütün bu olanlardan kurtulabilir miyim?”Özgün ve yaratıcı diliyle edebiyat dünyasının en büyük isimlerinden biri olan Kafka’nın en tanınmış eseri Dönüşüm, ilk olarak 1915 yılında yayımlandı. Kahraman Gregor Samsa’nın bir sabah kendini dev bir böceğe dönüşmüş olarak bulmasıyla başlayan anlatı, Kafka’nın edebi başarısının doruklarda olduğu bir eseridir.Alegorik anlatımı başarılı bir şekilde kullanan Kafka, bu eserinde de yoğun bir şekilde modern insana eleştirel yaklaşım..

10,00TL 5,30TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMA..

16,20TL 14,58TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo