Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT)

Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT)

Bu kategoride Öğretmenlik Alan Bilgisi (ÖABT) ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%15

ACIKLAMAKonu Anlatımlı - Konu Testler - Konu Kaynakçası Öğretm ..

48,90TL 41,57TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Gün ÜCRETSİZ Kargo
%10

ACIKLAMAYDS Diyalog Tamamlama bölümünde son dönemdeki sınavlarda toplam 5 soru sorulmaktadır. Bu bölümde iki konuşmacı arasında belli bir konuda geçen diyaloğa yer verilmekte ve konuşmacılardan birisine ait bir konuşmanın yeri boş bırakılmaktadır. Adaylardan ise, bu boşluğa gelmesi gereken doğru ifadeyi bulmaları istenmektedir. Bu bölümdeki soruları verimli ve başarılı bir şekilde yanıtlayabilmek için, adayların konuşma dili özelliklerine, konuşma dilinde kullanılan ifade ve kalıplara, deyimsel ..

13,50TL 12,15TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%15
%15

ACIKLAMAElinizdeki kitap ÖSYM ve MEB müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır. Konular uzun uzun anlatım metodu yerine kısaltılarak ve maddeleştirilerek verilmiştir. Böylece zamandan kazanmanız hedeflenmiştir. Akrostiş yöntemi ve anahtar kelimeler verilerek hatırlatma aktivitesi kuvvetlendirilmiştir. Tablolar ve “Bakmadan Geçmeyin“ uygulamaları ile konuların önemi vurgulanmış ve öğrenmenin sürekliliği sağlanmıştır. ÖSYM tarafından yapılacak sınavın tüm konularını kapsaması için geniş bir tarih sü..

54,00TL 45,90TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%15

ACIKLAMA..

20,00TL 17,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

ACIKLAMAÖSYM, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Usul ve Esasları Hakkında 4 Ocak 2013 tarihli ve 28518 sayılı Resmi Gazetede yayınladığı yönetmeliği ile KPDS, ÜDS ile KPSS, TUS ve DUS’ta yer alan yabancı dil sınavlarının kaldırıldığını duyurdu. Bu sınavlar yerine ilki 7 Nisan 2013 tarihinde olmak üzere yılda iki defa YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Belirleme Sınavı) yapılacağını açıkladı ve bu sınavlardan ilki belirtilen tarihte, ikincisi ise 1 Eylül 2013 tarihinde yapıldı. Yapılan YDS sı..

16,50TL 14,85TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%-2

ACIKLAMAÖğretmenlik alan bilgisi sınavına hazırlandığınız bu zorlu süreçte size eksiksiz bir şekilde destek olabilmek için itinayla hazırlamış olan bu kitap: Analiz, Diferansiyel denklemler, Soyut cebir, Lineer cebir, Olasılık istatistik, Analitik geometri derslerinin her birini akıcı ve akademik bir şekilde anlatmaya çalışılmıştır.. Kitabın tüm konularla ilgili karsınıza çıkabilecek ÖSYM tarzı soru çeşitlerini analiz ederek konuların pekiştirilebilmesi için tamamı çözümlü 1237 soruya yer veri..

49,50TL 50,49TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%15

ACIKLAMAMillî Eğitim Bakanlığı 2013 yılından itibaren öğretmen adayları için KPSS'ye genel yetenek, genel kültür ve eğitim bilimleri sorularının yanı sıra alan bilgisi ve alan eğitimi sorularını da eklemeyi planlamıştır. MEB böylece alanında uzman kişileri atamak yolunda bir adım atmıştır. Bu çalışmamızın amacı, yenilenen sınav sistemiyle KPSS'de yer alacak olan alan bilgisi ve alan eğitimi sınavlarına Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni adaylarını hazırlamaktır. Kitabımızın yazarları ve alan edit..

63,00TL 53,55TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%15

ACIKLAMAMilli Eğitim Bakanlığı 2013 yılından itibaren öğretmen adayları için KPSS'ye genel yetenek, genel kültür ve eğitim bilimleri sınavlarının yanı sıra alan bilgisi ve alan eğitimi sorularını içeren sınavı da eklemiştir. MEB böylece alanında uzman kişileri atamak yolunda bir adım atmıştır. Bu, öğretmen adaylarımız için yeni ve sıkıcı sorular olarak görülebilir. Ancak, bu durumun uzmanlaşma yolunda iyi bir gelişme olduğu inancındayız.Bu çalışmamızın amacı, yenilenen sınav sistemiyle KPSS'de y..

67,00TL 56,95TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%15

ACIKLAMA Öğretmenlik Alan Bilgisi - Sosyal Bilgiler..

65,01TL 55,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%15

Milli Eğitim Bakanlığı 2013 yılından itibaren öğretmen adayları için KPSS'ye genel yetenek, genel kültür ve eğitim bilimleri sorularının yanı sıra alan bilgisi ve alan eğitimi sorularını da eklemiştir. MEB böylece alanında uzman kişileri atamak yolunda bir adım atmıştır. Bu, öğretmen adaylarımız için yeni ve sıkıcı sorular olarak görülebilir. Ancak, bu durumun uzmanlaşma yolunda iyi bir gelişme olduğu inancındayız. Bu çalışmamızın amacı, yenilenen sınav sistemiyle KPSS'de yer alacak olan al..

65,01TL 55,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%10

ACIKLAMAYDS serisinin bu kitabında cümle bazlı soruların sorulduğu Restatement (Eş Anlamlı Cümleyi Bulma) ve Translation (Çeviri) sorularının daha kolay nasıl çözüleceğine ilişkin taktik ve stratejilerin yanı sıra, bu tarz örnek soruların örnek çözümlerini ayrıntılı açıklamalarıyla bulabileceksiniz. 2011 yılından itibaren formatı değişen ve daha zor bir sınav haline gelen YDS sınavında toplam 4 Restatement ve 6 Translation sorusu sorulmaktadır. Her iki bölümde de cümle bazında sorular sorulduğun..

22,00TL 19,80TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo