Yeni Ekonomi (E-Ticaret)

Yeni Ekonomi (E-Ticaret)

Bu kategoride Yeni Ekonomi (E-Ticaret) ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%10

ACIKLAMABirinci Bölümde, ekonominin değişen yönlerine dikkat çekilerek, bilgi çağı ve yeni ekonomi hakkında bilgiler verilmiştir.İkinci bölümde, elektronik ticaret kavramı hakkında bilgilere yer verilerek yeni ortaya çıkan terimlere ve elektronik ticaret araçlarına değinilmiştir. Üçüncü bölümde, elektronik, ticaretin gelişmesinde önemli bir rol oynayan internet hakkında bilgilere yer verilerek, internetin dünyada ve Türkiye'deki gelişimi hakkındaki bilgilere değinilmiştir.Dördüncü bölümde, işle..

23,15TL 20,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

E-mail kullanarak gelirinizi patlatabilirsiniz. Hemen! 33 İnternet Süper Starı Neredeyse Anında, Sadece E-mail Kullanarak Online Para Kazanmak için 43 Yolu Açıklıyor Bu Süper kitap herkesin başucu kitabı olacak Muhteşem bir rehber Eğer satmak istediğiniz bir ürün ya da hizmetiniz varsa, bu kitaptaki internet guruları size satmak istediğiniz şey ne olursa olsun, onu nasıl satabileceğinizi göstermektedir. Ve hatta eğer yaratıcı bir ürün fikrine sahip olmasanız bile, kaygılanmayın. Kitabın içind..

35,65TL 32,08TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

“Jeff Bezos’un Amazon.com’u yeryüzündeki en büyük kitap mağazası yapmak için yola çıktığı günlerde, web tasarımının öncülerinden David Siegel sanal alemi şöyle tanımlıyordu: Şişirilmiş karşı-kültür. Bir oyuncaktı, eğlenceliydi, fizikti. Üniversitelerdi, öğrencilerdi. Gençti. Canlıydı. Kuralları yıkmaktı. Akıntıya karşı gitmekti. Aslında satışla ilgisi yoktu. Amazon, insanlara kitap eleştirileri yazma fırsatı vererek, tüm bunları gerçekten besledi.“- Robert Spector- “Bu kitabı okumadan önce, Amaz..

36,11TL 32,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMABilişim Konusunda İnsanların Sıkılmadan Okuyacağı Bir Kitap Yazılabilir mi? Yol, bu sorunun yanıtının ’evet’ olduğunu kanıtlıyor. Yazar Fuat Alican, “Yazılım nedir? Bilişim sektorunun, ülkelerin ve toplumların sürdürülebilir kalkınmasına katkısı nedir? Küresel gelişmeler, sektördeki son eğilimler, bulut bilişimi, dış ve iç kaynak kullanımı, indirme, yükleme, nanoteknoloji, geniş bant...“dedikten sonra, “Bunların bireylere ve şirketlere ne yararı var? İnternetle web’in farkı ne?“ diye s..

16,67TL 15,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

Önemli Bir Açıklama Kitabın yazarı olan Sayın Artemiz GÜLER, Türkiye’nin en büyük İnsan Kaynakları e-topluluğu olan www.RecruitmenTurkey.com’un kurucusu ve yönetenidir. Bu site sadece Türkiye’nin en büyük sitesi olmayıp “Yahoo“ da ki en büyük (7300 üye) ve en etkin (Temmuz 2004’te 1202 ileti) site olma özelliğini de taşımaktadır. Kitabın yayınlanma ve piyasaya çıkış tarihi yazarın sitesine uzantılı olan tüm üyelere ulaşacaktır. Hedef kitlesi iş arayan tüm insanlar olan, kitap “Gerçek Bir İş..

6,48TL 5,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMADünya’da dijital eksen gelişip öğrenme M-Öğrenme ve U-Öğrenme gibi farklı boyutlara taşınırken, biz de akademisyenler olarak bundan bağımsız kalamayız. Çünkü eğitimdeki gelişmeler, eğitimde karar verici yöneticiler, eğitim teknologları, eğitim yöneticileri açısından çok daha hızlı bir şekilde gerçekleşmekte ve adaptasyon gerektirmektedir. Bir kitap çalışması kolay bir iş değil, sancılı olabiliyor. Kitabımızın birinci baskısında bazı ciddi hatalar bulunuyordu, bu yüzden düzeltilmiş gözden..

23,15TL 20,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAMarksist iktisatta "tekelci kapitalizm" terimi, kapitalizmde büyük şirketlerin egemen olduğu aşamaya atıfta bulunmak için yaygın olarak kullanılmıştır. Kapitalist gelişmenin bu aşaması 19. Yüzyıl’ın son çeyreğinde ortaya çıktı ve İkinci Dünya Savaşı sıralarında olgunlaştı. Diğer klasik ekonomi politikçilerin eserleri gibi Marx’ın Kapital’i de piyasa sisteminin -kapitalist girişimlerin çoğunlukla ailelerin işlettiği küçük şirketlerden oluştuğu- serbest rekabet koşulları tarafından nitelen..

32,41TL 29,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Dünya nüfusunun giderek artması, yeni geliştirilen teknolojilerin sorumluluk içerisinde kullanılmasının artan önemi, küreselleşme sonucunda değişik etnik köken, dil ve kültürlerden gelen bireylerin bir arada çalışmaya başlaması, çevreye ve sosyal sorumluluğa duyarlı bir iş dünyasının oluşturulmak istenmesi, iş ahlakını gerekli kılmaktadır. Kişisel ve kurumsal alanda bir çok değişime neden olan teknolojik yenilikler acaba iş ahlakı açısından da bir etkiye sahip olabilir miydi? E-iş ve e-devlet u..

16,20TL 14,58TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA..

23,15TL 20,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%5

ACIKLAMABu kitap küreselleşme olgusunu ve onunla birlikte hızla gelişen teknolojik değişimin özellikle finansal çevrede yarattığı sistemi tanımanızı, elektronik ortamda yapılan alışverişlerde hem bankalar hem tüketiciler hem de satıcılar açısından oluşan risk unsurlarını açığa kavuşturmak, onları biçimlendirerek uyarmak ve elektronik sistemleri kullanım esnasında karşı karşıya kullanabilmek için yazılmıştır. Elektronik bankacılık kavramı altında bu kitapta finans yönetimi, e-ticaret ve e-finans..

25,46TL 24,19TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAElinizde bulunan kitap, Türkiye’de Elektronik Sigortacılık faaliyetlerini teorik ve pratik kapsamda inceleyen bir çalışmadır. Bu çalışmanın teorik bölümünde, internet üzerinden gerçekleştirilen sigorta satış süreci, hukuki esasları da kapsayan değişik boyutlarıyla detaylandırılmıştır. Araştırma bölümünde ise, sektörde faaliyet gösteren tüm sigorta şirketleri kapsama alınarak, elektronik sigortacılığa bakış açıları, mevcut faaliyetleri dikkate alınarak incelenmiş ve konuya ilişkin olarak ..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Günümüz rekabet ortamında müşteriye odaklı olmak, işletmelerin en önemli amaçlarından birisi olmuştur. Bu amaç etrafında üretimde ve tüketimde dikkat çeken araçlar maliyet, kalite, zaman ve hızdır. İşte lojistik bu amaç ve araçları bir noktada birleştirerek, işletmeler ile müşterileri arasında ulaşımı ve iletişimi sağlamaktadır. Teknolojideki gelişmelerle birlikte iletişimin sürekli hızlanması rekabet ortamındaki süreçleri her geçen gün biraz daha kısaltmaktadır. Teknolojide meydana gelen değişi..

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA1970li yılların ortalarında bütün dünyada ve özellikle Avrupada meydana gelen petrol krizi tüketici taleplerinde büyük daralmalar oluşturmuştu. Yükselen maliyetler nedeniyle satışlarda azalmalar söz konusu olmuş, bu da şirketleri yeni arayışlara yöneltmişti. Bu arayışların başında maliyetleri en aza indirmenin yollarını bulabilmek geliyordu. Bu bağlamda A.B.D.de, Japonyada ve Avrupada AR-GE çalışmaları ile yeni ürünler üretmek de ayrı bir çıkış yolu olmuştu. Buna ilaveten Japonlar, ihrac..

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Neden Web Sitesi Yaptırmalıyız? Yasal zorunluluk ile değil, ticari mantık ile yaptırın! Ticari hayatınıza yeni soluk katın! Web Sitesi yaptırmanın öncesi ve sonrası A’dan Z’ye 12 yıllık bütün tecrübemi bu kitabımda okuyucular ile paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.Ahmet Ataner Şapçı- Web Siteniz yoksa... Devletin yeni Türk Ticaret Kanunu ile birlikte getirdiği Web Tasarım zorunluluğunu daha iyi anlayabilmek, bu mecburiyeti bir fırsat olarak değerlendirip avantaja çevirmek isteyenler için. Web ..

19,44TL 17,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Amerika’nın, insan beyni üzerine incelemeler yapan sayılı bilim adamlarından Dr. Gary Small ve ekibi, ileri teknolojinin genç beyinleri nasıl etkilediğini araştırıyor. Modern Beynin Evrimi, ileri teknolojinin ortaya çıkardığı evrimi ve onun gelecekteki etkilerini ortaya koyuyor: Bu etkiler evrim zincirinde nereye yerleşiyor? Bu yeni beyin evriminin sosyolojik ve politik etkileri nelerdir? Bunlara nasıl uyum sağlayabiliriz ve bunun bedeli nedir? ileri teknoloji, bir yandan öğrenmeyi hızlandırıp y..

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

Enformasyon teknolojilerinin gelişim sürecine paralel olarak, ekonomik faaliyetlerin doğası da köklü bir biçimde değişmektedir. Geçmişin genellikle yüz yüze, yazılı kayıt/form sistemine dayanan iş yapma şekli, giderek artan bir biçimde, elektronik/web tabanlı hale gelmektedir. Bu çalışmada ele alındığı biçimiyle elektronik ticaret, 1990’lı yılların ikinci yarısından itibaren, İnternet’in aynı zamanda bir iş yapma yeri haline gelmesiyle birlikte yaygınlık kazanmıştır. Günümüzde olağanüstü bir hı..

10,19TL 8,44TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Dijitoloji, pazarlama ve satışın online çağın etkileriyle yaşadığı evrimi konu alıyor. Yazarlar Emre Açıkel ve Mehmet Çelikol, Dijitoloji ile pazarlama ve satışın en temel bileşenlerinin nasıl da geri dönülmez bir biçimde değiştiğini markalar ekseninde ele alırken, yeni nesil tüketici davranışlarını tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyorlar. Sosyal medyadan e-mail pazarlamasına, elektronik ticaretten mobil ticarete en güncel konularda stratejik tavsiyeler dolu olan bu kitabın benzerlerinden far..

23,15TL 20,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA“Zengin olmakla ilgili okuduğum  en gerçekçi kitap.”MEHTAP GÖKAY “Hazırlanın, zengin oluyorsunuz!” SERHAT TEZCAN “98 gün çalışıp ömür boyu tatil yapmak istiyorsanız bu kitabı okuyun.” HASAN UYSAL Emre AYGÜN, 1997 yılında liseyi bitirdikten sonra İstanbul, Mecidiyeköy'de bir bilgisayar teknik servisinde çalışmaya başladı. Yüksek öğrenimini tamamlarken bir yandan teknik serviste çalışmaya devam etti, bir yandan da çeşitli kurslara katılarak bilgisayar, bilişim ve internet teknolojileri üze..

32,41TL 29,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA"Bir Japon atasözü şöyle der: 'Eğer yolu bilmek istiyorsanız, o yoldan geçmiş olanlara sorun." Kathy dövizi çok iyi bilir. Bu muhteşem kitabı, yılların ticaret deneyimini, konuyu anlaşılması kolay (ve eğlenceli!) hale getirme yeteneğiyle birleştirmiş. Bu kitap, ne kadar deneyimli olurlarsa olsunlar her traderın başucunda bulunmalıdır." -Steve Nison, CMT, Başkan, www.nisonfx.com, Japon Şamdan Grafiği Teknikleri'nin yazarı.-Döviz uzmanı Kathy Lien tarafından yazılan Forex Hakkında Her Şey..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%17

Mağazanızı Web’e Taşımadan Önce Bu Kitabı Mutlaka Okumalısınız? Web mağazası kurmakla ilgili temel bilgiler ve birinci elden işletme bilgileri. Web üzerinde satış konusunda yapılması ve yapılmaması gereken kritik yüzlerce şey. Mağazanın reklam, pazarlama ve tanıtımının nasıl yapılacağı. Ödemelerin nasıl işleneceği, kredi kartı sahteciliğinin nasıl engelleneceği ve etkin biçimde teslimat yapılacağı. Stok yönetim sanatı. Kullanılacak en iyi yazılım paketleri. Dikkat edilmesi gereken hukuki konula..

16,67TL 13,80TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo