Ekonomi İmparatorluğu

%10
Ekonomi İmparatorluğu
  • 13,00TL
  • 11,70TL
  • Havale / EFT
    %5 İNDİRİMLİ FİYATI :

    11,70TL
    11,12TL
  • KAZANCINIZ : 1,89TL
Sertaç Hekimoğlu 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Çocukluk ve gençlik yılları Silivri’de geçti. Üniversite eğitimini almak için Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesini kazanmasıyla Eskişehir hayatı başladı.
İstanbul’u o kadar çok özlüyordu ki hemen hemen her hafta sonu Eskişehir-İstanbul otobüs yolculuğu yaptı. Üniversite hayatı boyunca çeşitli panel, konferans ve sempozyumlara katıldı. Birçok katılım belgesi aldı. Ankara Üniversitesi, Anadolu Üniversitesi ve Konrad Adenauer Vakfı’nın ortaklaşa düzenlediği Avrupa Birliği Eğitim programını başarı ile tamamladı.
Sertaç Hekimoğlu bir dönem Wing Tsun sporuyla uğraştı ve dünyaca ünlü Ebmas sifusu Emin Boztepe’nin elinden 1.derecesini aldı. Üniversite yıllarında Erasmus değişim programına katıldı ve Yunanistan’da yaklaşık 6 ay eğitim gördü. Bu dönemde Yunanlılardan gördüğü ilgi ve alaka kafasında insanlığın kardeş olduğu fikrini güçlendirdi.
Üniversite son sınıfta bir siyaset kitabı yazmaya karar verdi ve ’Dünyanın Gözündeki Ülke Türkiye’ adıyla kitabını yayınlattı. İlk göz ağrısı olduğu için bu kitabının kendisinde ayrı bir yeri olduğunu her fırsatta dile getirdi. Hayatı boyunca gerçek adaletin safında olmaya çalıştı. Her zaman “Kaybeden değil vazgeçen yenilmiştir“ sözünü ilke edinerek insanlığın elele olması gerektiğini vurguladı.
(Tanıtım Bülteninden)

Ürün Detay Özellikleri
Basım Dili : Türkçe
Basım Tarihi : Haziran 2013
Basım Yeri : İstanbul
En / Boy : 13,00 / 20,00 cm.
Kağıt Türü : 2. Hamur
Kapak Türü : Karton Kapak
Sayfa Sayısı : 79
YAZAR : Sertaç Hekimoğlu