YAZARIN KİTAPLARI : Emine Azboz

Bu yazarımız genellikle : Edebiyat (Roman - Öykü) Yerli | Öykü - Anlatı - Hikaye | Edebiyat | Roman | Genel Konular | Turizm - Gezi kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
%10

ACIKLAMAKar Kırmızı, Balkan Savaşlarının acılarını yaşamış Türklerin Türkiye’ye göçü sonrasında Osmanlı’nın son yıllarındaki sıkıntılara odaklanmaktadır. Kitapta toplumun yaşanan olaylara ve gelişmelere karşı bakış açısı gerçekçi tasvirlerle Bektaşî göçmen bir aile etrafında aktarılmıştır. Çanakkale Savaşlarının nasıl fedakârlıklarla kazanıldığının ve Cumhuriyetin ayak seslerinin aktarıldığı son kısım ise yazarın başarılı anlatımıyla eşsiz bir okuma deneyimi sunuyor.Anafartalar, 15.8.1915“Ağamca..

25,00TL 22,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAOnlarca medeniyete ev sahipliği yapmış Ege ve Akdeniz Bölgemiz’in tarihini ve kültürünü ne kadar tanıyoruz? Dünyanın dört bir yanından gelen turistlerin bile çoğumuzdan iyi tanıdığı, Bodrum, Datça, Köyceğiz, Dalaman, Pamukkale, Kaş, Kemer, Didim, Olimpos, Fethiye gibi yörelerimizi Tarihin Babası Herodot’la birlikte gezmek istemez misiniz? Bu gezi sırasında Bodrum’u Halikarnas Balıkçısı’nın, Turgut Reis’in ve Homeros’un rehberliğinde gezmeye ne dersiniz? Denizli’yi ve Pamukkale’yi Özay..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMA“Anlatılanlardan tanıdım seni. Tanıdıkça da sevdim. Seni mi sevdim, dokunaklı öykünü mü, bilmiyorum: Sevdim işte! Sevgi bu, niye sevdiğini bilir mi insan? Sadece sever deli yürek, ona söz geçibilir mi akıl? Seni tanıdıkça bazen hayranlık duydum, bazen çok üzüldüm. Yöremizde kadınların yazgısı kara yazıldığından mı nedir, ne zaman senden söz edilse, can evimi bir ısırgan dalar, içim sızlar. “Keşke“ derim, “Onu böyle tanımasaydım. Ama... Kısmet... Sen, kanadı kırık kırlangıç gibi uçup git..

12,96TL 11,66TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim