Istanbul and Turkey

Istanbul and Turkey

Bu kategoride Istanbul and Turkey ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%5

Soğuk Savaş Sonrası Türk Dış Politikasının Değişen ParadigmalarıTürk Dış Politikasında Gelenek Dışı Aktörler AKP Dönemi Türk Dış Politikası(Tanıtım Bülteninden)..

49,50TL 47,02TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%5

Eflatun AristotelesPolybios Çiçeron Augustinus Aquino’lu Thomas Dante Ockham’lı Wiliam Machiavelli Bodin Bossuet Hobbes John Locke Montesquieu J. J. Rousseau Seyes Alexis de Tocqueville ve Sosyalizm Marksizm Faşizm Birinci Bölüm: Eski Yunanda Devlet Görüşü İkinci Bölüm: Roma’da Devlet Görüşü Karma Yönetimin Doğuşu Üçüncü Bölüm: Orta Çağda Devlet Görüşü Dördüncü Bölüm: Mutlakiyetçi Devlet GörüşüBeşinci Bölüm: Liberalizm Altıncı Bölüm: Toplumculuk Akımı Yedinci Bölüm: Faşizm..

14,81TL 14,07TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%5

Birinci Bölüm: Küresel Siyaset ve Kabul Görme Mücadelesi Konu 1: Küresel Siyaset Olgusu Konu 2: Küresel Kabul Görme Mücadelesi: Küresel Siyasal İlişkinin Doğası Konu 3: Küreselleşme ve Değişim Konu 4: Dış Politika Araçları İkinci Bölüm: Küresel Siyasetin Sorun Alanları ve Çözüm Arayışları Konu 1: İnsan Hakları Konu 2: İklim Değişikliği Doğal Kaynakların Tükenişi ve Küresel Çevre Sorunları Konu 3: Küresel Suç Örüntüsü Olarak İnsan TicaretiKonu 4: Etnik Milliyetçilik ve Bölgesel Anarşi Konu 5: Şi..

19,50TL 18,52TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%5

Birinci Bölüm: Yerelleşme, Yerel Yönetim ve Yerel İktidar Konu 1: Yerel Yönetim Sistemleri ve Yönetimler Arası İlişkiler Konu 2: Devlet-Piyasa-Toplum Üçgeninde Yerel İktidar İkinci Bölüm: Türkiye’ de Yerel Yönetim ve Yerel Siyaset Konu 1: Türkiye’ de Yerel Yönetimlerin Gelişimi Konu 2: Türkiye’ de Yönetimler Arası İlişkiler Konu 3: Edirne Araştırma Alanı Konu 4: Edirne Kentsel Siyaset AlanıKonu 5: Yerelİktidarın Yönetme Kapasitesi ve Sınırları..

38,00TL 36,10TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Savaş, insanlık tarihinin adeta ayrılmaz bir parçasını oluşturmakla birlikte, bu olgu üzerine bilimsel çalışmalar oldukça yeni sayılır. Savaşla ilgili araştırmaların çoğu, İkinci Dünya Savaşı sonrasında, bir daha büyük çaplı acılar yaşanmaması ümidiyle, Batılı ülkelerde başlamıştır. Ülkemizde ise savaş veya geniş ölçekli çatışmalar üzerine bilimsel çalışmalar hem nicelik itibariyle az hem de sistemsiz bir görünüm sergilemektedir. Bu eser, işte bu yöndeki açığı gidermeye yönelik bir katkı sunmayı..

33,00TL 29,70TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

Kamu yönetimi, modern devletin ve toplum hayatının en önemli unsurunu meydana getirmektedir. Vatandaş olarak, kamu kurumlarının yürüttükleri hizmetlerden her gün yoğun olarak yararlanmaktayız. Kamu yönetimi, devletin bir yürütme aracı olarak, günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldiğine göre, düşünce arka planı, yapısı, işleyişi ve sorunları hakkında daha çok sistematik araştırma ve bilgilere ihtiyaç olacaktır. 1980’den itibaren kamu yönetimi alanında hem teori hem de uygulama olarak..

15,00TL 13,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim