Kampanya Setleri

Kampanya Setleri

Bu kategoride Kampanya Setleri ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%15

Gölgenin Gözleri                                       3 Adet Neden Olmasın                                         3 Adet  Aşka Düşünce                                           3 Adet  Ayşem                                                       3 Adet  Avcının Soğuk Nefesi                                3 Adet   Sana Söyleyemediğim Herşey                  3 Adet Perslerin Kayıp Ordusu                             3 Adet  Seyyah 2                                             ..

687,50TL 584,37TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%20

Setin İçindeki Kitaplar ArafIşığın olduğu yerde, karanlık da vardır. Nina, babasının ölümüyle kendisini Providence’ta varlığından hiç haberdar olmadığı bambaşka bir dünyanın içinde bulur. Babasının cenazesinin olduğu gün otobüs durağında tesadüfen karşılaştığına inandığı çekici, karşı konulamaz Jared ile yakınlaşmasıysa Nina’nın hayatını tamamen altüst eder. Jared ile Nina’nın birbirlerine âşık olmaları işleri tamamen zora sokar. Jared, Nina’yı sadece babasının düşmanları olan insanlardan değil,..

57,41TL 46,15TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Setin İçindeki Kitaplar Aşk Kuantumu Rumi dedi ki “BEN OL Kİ, AŞKI ANLAYASIN!!!“Hadi siz sizde olun ki ’aşkı anlayın’!!!Kapınız çalınıyor olabilir ama hala niye kapınızı açmakta tereddüt ediyorsunuz?Korkuyor musunuz?“Eyy cümle atlasın sultanı, sen beni duydun mu ki!“Ben bende değilim ki duyayım!!! 2013 Astroloji ve Burçlar2013... Altın Çağ Başlıyor2013 yılı Altın Çağ’ın başlangıcı olan bir yıl!2012 ile birlikte başlayan ruhsal uyanış dönemi bu sene farkındalıkla birleşip “Birlik Bilinci“ni oluşt..

94,44TL 85,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%10

Yaşamını Kontrol Et Çünkü Tekrarı Yok Yaşamını Kontrol Et Çünkü Tekrarı Yok, 13 yılı aşkın bir süreden beri klinik araştırmalarla geliştirilen bir yaşam planlaması ve stres yönetimi metodunu, Beş Aşamalı Yaşam Planı’nı ele almaktadır. Beş Aşamalı Yaşam Planı, yaşamınızın kontrolünü elinize almanın özel bir yöntemidir. Yalnızca yaşamınızdaki tatsız olaylarla başa çıkma yollarını değil, aynı zamanda ne tür bir yaşam istediğinizi nasıl belirleyeceğinize ve bu yaşamı nasıl elde edeceğinize ilişkin ..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Setin İçindeki Kitaplar Aşkın Gerçeği Aşk, insanın yaradılış gayesidir. İnsanoğlu aşk için, aşktan yaratılmıştır. Sevmekten ve sevilmekten nasibini alamayanlar, yemiş içmiş ama, yaşamamıştır. Yaşamak için sevmeli ve sevilmeli, sevmek için yaşamalıdır. Gönül Bahçesi“Yunus Emre’den anladığımız aşktır bizim. Bu gerçeği gören, gerçek mutluluğa ermek isteyen Yunus’a dost olur. Ailelerin ve ülkemizin birlik ve beraberliği için çalışır. Yunus, aşk ile yandı, pişti, hamlıktan kurtuldu. Onun dergâhı, âle..

62,96TL 56,66TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%15

Setin İçindeki Kitaplar İt Dalaşı “Yenilginin rengi gözbebeklerini bogsa da, hepimiz gibi yoluna devam et ve inatla gülümse. Gülümse ve karanlık kuytuların en karanlıgında yaralarını yala. Parmaklarınla yaralarına dokun ve onları hatırla.“ Kendilerini birer başarısızlık örneği olarak gören Wolfe kardeşler, kaderlerini baştan yazmak için daha önce hiç denemedikleri bir yola baş koyarlar. Bu yol kimilerinin para, kimilerinin şöhret, kimilerininse onurları için seçtikleri boks ringleridir. Peki, ..

58,33TL 49,58TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Setin İçindeki Kitaplar Büyük Maymunlar Simon Dykes bir sabah şempanzelerinin bilinçli varlıklar ve insanların da şimdiki maymunlar konumunda olduğu dünyaya gözlerini açar. Kollarında uyuyan güzel ve seksi sevgilisinin yerinde kıllı bir şempanze uzanmaktadır. Simon haklı olarak bir gece önce içtiği içkilerin ve aldığı uyuşturucunun etkisi altında olduğunu sanır ama nerde! Çoktan müşahade altına alınmış ve bir grup kıllı psikiyatr onun bu akıl almaz kendini insan sanma sanrısını “tedavi“ etmek ü..

100,93TL 90,84TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo
%10

Pozitif İletişim “Testinin içinde ne varsa, dışına o sızar.“Mevlana- Pozitif Zihin Pozitif Başarı Benim işim kendimi yeniden yaratmak değil, Tanrı’nın yarattığını en iyi şekilde değerlendirmektir. Robert Browning- Hak ettiğiniz hayatı yaşayamadığınıza mı inanıyorsunuz? Kendinizi şansız olarak mı görüyorsunuz? Başarınızı engelleyen önemli mazeretleriniz mi var?..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Cehennemi Yaşatan Eleman Sendromu Sizi, yönetici olduğunuza pişman ederler. Eşinizle, arkadaşlarınızla ve meslektaşlarınızla yaptığınız sohbetlerde konu dönüp dolaşıp onlara gelir. Onları düşünmeden uykuya dalmayı başarabilirseniz, bu sefer de rüyalarınıza girerler. Sadece canınızı sıkmakla kalmazlar, sizi hedeflerinize ulaşmaktan da alıkoyarlar. Cehennemi Yaşatan Elemanlar; işte stres haplarının elçileri... Cehennemi Yaşatan Patron Sendromu Uyumak, yemek yemek, evle iş arasında gidip gelmek,..

9,26TL 8,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Setin İçindeki Kitaplar Mino’nun Siyah Gülüayin emrim üç ay sonra çıktı. Emri aldığım günün sabahında Hasan’ı astılar. İnfaz gecesi uyumamıştık. Babam, Nuri Amca, annem ve ben, salondaki masanın çevresinde oturuyorduk. Pencerenin önündeki çıplak akasyaya konmuş suskun, korunmasız kış serçeleri gibi... Radyoyu açmıştık; bir haber bekliyorduk... Annem sık sık mutfağa gidip ağlıyordu. Nuri Amca, kımıldamaksızın önüne bakıyordu. Elleri dizlerinin üstündeydi. Omuzları çökmüştü... Konuşmuyorduk. Bir..

68,52TL 61,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Setin İçindeki Kitaplar Lizbon’a Gece TreniAntik diller öğretmeni Raimund Gregorius lisede ders sırasında ansızın sınıftan çıkar, duyduğu Portekizce bir kelimenin büyüsüne kapılarak yaşadığı şehri, düzenli hayatını terk edip hakkında hiçbir şey bilmediği gizemli bir Portekizli’nin, doktor ve yazar Amadeu Prado’nun izini sürmek üzere Lizbon’a doğru trenle yola çıkar. Tesadüfen eline geçen ve Prado’nun, hayat, aşk, yalnızlık, arkadaşlık, ölümlülük ve ölümle ilgili notlarının bulunduğu kitabın etki..

44,44TL 40,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Aktif Proje Yönetimi Proje yönetimi tüm örgütlenme türlerinde ilgi konusu olmuştur ve gereksinim duyulan beceriler tüm düzeylerde çok istenen özellik olarak görülmektedir. Proje yöneticisinin rolü, müşterinin, proje ekibinin ve firmanın istekleri arasında bir denge gözetmesini gerektirir. İlk 90 Gün İlk 90 Günden Sonra Liderliği Ele Alın! “Organizasyonel anlamda önemli bir fonksiyon olmasına karşın yalnızca birkaç şirket yeni liderleri için sistematik bir uyum süreci tasarlıyor. Michael Watk..

16,67TL 15,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMA..

505,00TL 454,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

İçindekiler: 1. Kitap: On Ölümcül Pazarlama Günah Çoğu pazarlama faaliyeti artık işe yaramıyor. Çoğu reklam, tüketicilerin zihninde markalar için farklı bir konum yaratamıyor. Çoğu marka adayı, çok geçmeden pazarlama tarihinin derin çukuruna atılıyor ve bir daha hatırlanmıyor. Peki suç kimde? Modern pazarlamanın kurucusu ve pazarlama literatürünün bir numaralı ismi Philip Kotler’e göre suç, 10 ölümcül pazarlama günahını bile bile ve durmadan işleyen pazarlama günahkarlarında. Pazarlamayla uğ..

32,41TL 29,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

Yaşam Mucizesi İnsanoğlu yaradılışıyla, bir mucize... Her gün yaşadıklarımız da birer ’’Mucize’’... Yaşam bize verilmiş bir hediyedir. Bazı insanlar bu mucizenin farkına varamazlar ya da geç farkederler. Aslında yaşamın her günü gizli mucizelerle doludur. Masal Gibi Aşklara Bir kutu dolusu yaşam yolluyorum sana. Sade bir kurdeleyle süslenmiş. Çöz kurdeleyi ve kaldır yavaşça kutunun kapağını... Kocaman bir fırça ve bin bir renk koydum kutuya, bir cennet resmi yapıp içine gir diye... Düşler ..

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

Ürün İçerikleri:1900’ler Fotoğraflarla 20. Yüzyılın Sosyal Tarihi20. yüzyılın ilk on yılı. Sınai, askeri, bilimsel ve teknik rekabet. Güçlü devletler, organize işgücü ve yoksul halk. Görsel açıdan muhteşem, toplumsal açıdan utanç verici, siyasi açıdan heyecanlı ve tehlike çanlarının çaldığı bir dönem.1910’lar Fotoğraflarla 20. Yüzyılın Sosyal Tarihi“Soğukkanlılığını yitiren dünya; savaşlar, devrim, protesto, saldırganlık, hüsran, endişe, acı.Ve Birinci Dünya Savaşı. Çöken imparatorluklar. Kadınl..

208,33TL 187,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

Setin İçindeki Kitaplar Size Pandispanya Yaptım Mario Levi’nin son romanı Sana Pandispanya Yaptım, İstanbul Bir Masaldı’nın izinde giden akıcı,cazibeli,duygulu bir roman. Mario Levi bu romanında yeni bir tat yolculuğuna çıkıyor. Bir tarihin izini sürme çabası bu aynı zamanda. Yolculuğun ruhunda 15. yüzyılda İberia’dan Osmanlı topraklarına göç eden atalarının kuşaktan kuşağa aktararak yaşattığı ve bugünlere kadar getirdikleri yemeklerin bıraktıkları ve hatırlattıkları var. Yemeklerin tariflerini ..

103,70TL 93,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%15
GELİNCE BİLDİR!

Okuyabileceğiniz en etkileyici Mısır serisi. Amazon.com Mısır Tehlikededir. Barbar Hititlilerin ordularını gittikçe kuvvetlendirdiği dedikoduları hızla yayılmaktadır. Firavun Tutankamon ciddi derecede hastadır ve ülke düşmanları gözünde güçsüz görünmektedir. Entrikalar düzenleyen vekil Lord Ay Mahuyu, Yazmanlar Evi Yöneticisini, Hititlilerin planlarını öğrenmeye gönderir. Ancak Mahunun keşfettiği şey herhangi bir saldırıdan çok daha yıkıcıdır... Maskeli ulaklar Mahuya yol göstermek için ortaya ç..

64,72TL 55,01TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

Setin İçindeki Kitaplar Şeytan Evliyaları Bu kitabı okurken, din adına bildiğiniz her şeyi unutun. Kuran’da ki Gerçek İslam ışığında; dinin bütün gerçekleri, tüm çıplaklığı ile sunuldu. Bugüne kadar sizden gizlenen, anlatılmayan, saklanan gerçekleri bu kitapta okuyacaksınız. Ve büyük oyunun farkına bir kez daha varacaksınız... NurjuvaziHaramla beslenmiş vücut cennete giremez -Hz. Muhammed- ’Kulların sabaha çıktıkları hiçbir gün yoktur ki, iki melek inip biri : ’Allah’ım! İnfak eden kimsenin inf..

75,00TL 67,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

Setin İçindeki Kitaplar Araz “Ayrılığı seçtin mi her şeyi götüreceksin yanında. Geriye hiçbir şey kalmayacak. Söylenmemiş sözler kalmamalı bıraktığın yerde ki ben en çok onları duydum. Gittin mi adamakıllı gideceksin. Hiçbir özlem kalmayacak dönüşleri emziren. Demem o ki dönecekmiş gibi gitmeyeceksin. Bambaşka Kalır gibi gidişlerini izledim önce, sonra gider gibi kalışlarını... Ve anladım ki ne sen gidebiliyorsun ne ben kalabiliyorum. Öyle bir hayat yaşıyoruz ki şimdi; ağlamak gülmenin mahkum..

134,63TL 121,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim