YAZARIN KİTAPLARI : Gizem Kayahan

Bu yazarımız genellikle : Edebiyat (Roman - Öykü) Yerli | Roman | Edebiyat kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
%15

ACIKLAMA19. yy başlarında Londra’nın gözde bekârlarından olan bir dükle, anılarının altında ezilmiş bir kontesin hikâyesi... Yaşlı kadın eteklerini bir o yana bir bu yana çekiştiriyor, yüzünü buruşturup duruyordu. “Sence de biraz uzun değil mi? Bugün hava yağmurlu tatlım. Kirlenmelerini istemeyiz.“ Vivian gülümsedi fakat cevap vermedi. Şu anda endişelendiği son şey, çamurlu eteklerdi. Genç kadının içindeki deniz tamamen bir çamur kütlesine dönüşmüştü. Benliği çamura bulanmışken etekler kimin um..

14,81TL 12,59TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMABu bir ikinci roman… Başkalarının hataları yüzünden geleceğini kuramayan bir kadının mücadelesini, mucizelere inanmak isteyen gerçekçi bir adamın ikilemini, hiç dokunamayacağı aşka sahip olan bir arkadaşın umutsuzluğunu ve vazgeçişini anlatan bir ikinci roman…  İlk romanımı on altı yaşımda bitirir bitirmez başladım bu hikâyeye. Düşüncelerimde huysuzlanıyordu kelimeler, bir an önce kâğıda akıp özgür olmak, kendi maceralarına dalmak istiyorlardı. Onlara eziyet etmek niyetinde değildim, ke..

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

ACIKLAMABu bir ilk roman… Geçmişinin altında ezilen bir kadının aşkla kurtuluşunu, bu duyguya yabancı bir adamın hissettikleriyle bambaşka biri oluşunun anlatan bir ilk roman… On beş yaşımda boş sayfaya kalemle ilk kez dokunduğumda kendimle alay ettim, boşuna vakit harcıyorsun, sıkılacaksın bir iki gün sonra dedim. Sekiz ayın ardından son noktayı koyduğumda bile ‘kitap’ diyemedim, oysa been kendimi bildim bileli yazıyordum, okuma yazmayı öğrenince basit cümlelerle günlüğe heves etmiştim, sonra k..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAYarınımızdan çalınan insanları anlatıyor bu kitap, hayallerimizden söküp alınanları, kalpten ruha uzanan bir kesiği anlatıyor, ölümü anlatıyor, ‘ölümü yaşayanları’ anlatıyor...Kızının yaşayamadığı hayatı taşıyan bir anneyi, yavrusunu koruyamayan bir babayı, masumca “Canı acımış mıdır anne?” diye soran bir kardeşi anlatıyor… Bu kitap ‘Bir Ölünün Hayatı’nı anlatıyor… Bir ölü, hayatını anlatıyor…“Ah meleğim… Adresini bildirseydin bari; almayı unuttuğun yokluğunu postalasaydım sana, yaşanmıy..

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%15
GELİNCE BİLDİR!

“Gözlerim seni arıyor Olmadığını bile bile. Bazen bir boşluk, Bazen bir hüzün, Bazen de sensizlik Esiyor yüreğimdeVe yokluğunYokluğun gelip oturuyor Gözbebeklerime...“ Odamın terasına çıkıp rüzgârın saçlarımı yalamasına izin verirken bir yandan da her gece olduğu gibi yüklemleri özneleriyle eşleştirmeye çalışıyorum ama Josh için ’seviyor’ yükleminin öznesi hiçbir zaman ben olamıyorum her ne kadar o benim ’seviyorum’ yüklemimin öznesi, nesnesi ve bilumum diğer öğelerinin görevlerini üstlenmiş ols..

12,96TL 11,02TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim