YAZARIN KİTAPLARI : Haluk Öztekin

Bu yazarımız genellikle : Aile (Kadın, Erkek ve Çocuk) | Aile İçi Eğitim | İnsan ve Toplum | Kişisel Gelişim | Eğitim - Hazırlık - Yardımcı Kitaplar | Eğitim Sorunları | Psikoloji kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
YENİ
%10

ACIKLAMAMevlana ´´Ne kadar iyi veya ne kadar kötü´´ önemi olmadığını unutma. Çünkü kalıcı değildir. Yaşam daima değişir... ´´Sana gelen işaretleri fark et, takip et ve kalbinin sesini dinle...´´ ´´Bakmakla görmenin farklı şeyler olduğunu fark et...´´ ´´Öyle yaşa ki; geriye dönüp baktığında ikinci kez zevkini çıkarasın...´´ ´´Önündeki karanlığı aşmadıkça aydınlığa ulaşamazsın...´´ Haluk ÖZTEKİN Sen sadece okuyup anlamaya çalış. Anladıklarını da hayatında uygula. Bugün, senin günün, gönlün..

12,99TL 11,69TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMADün dardaydın, bugün zordasın, sakın şikayet etme sabret belli ki gelecek güzel yarınlar için sıkı bir imtihandasın... Sahip olduklarıyla yetinmeyene, dünyayı bile versen memnun edemezsin.  Seneca Azla mutluluk, çokla didişmekten iyidir. Benjamin FranklinDert etme, sabret; güneş açar, gökkuşağı sarar dört bir yanı.....

11,99TL 10,79TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMA..

10,99TL 9,89TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMASevgili Anne/Babalar; Çocuklarınızın ellerinden tutmayın, Yanlarında yürüyün.Hayallerini kurmalarına, hedeflerini belirlemelerine ve ulaşmalarına yardımcı olun. Yaşamıyla ilgili bazı amaçları, hayalleri ve idealleri bulunmayan insane, amaçları bulunan insanların araçları olmaya mahkümdur. Bedel ödemeden bir şeye sahip olmak mümkün değildir.Ne diyor büyüklerimiz; Düz yolda araba kullanmakla iyi şoför olunmaz.Zorluklar bizim ilerlememiz içindir. Zorlukları engel olarak değil,zamanını nasıl..

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA“Dikkat, hiçi her şeye dönüştürür.” Goethe • Çalışmak için müsait gün ve saat bekleme. Bil ki; her gün ve her saat çalışmanın en müsait zamanıdır. • Çalışmak hayat, düşünmek ışıktır. Victor Hugo • Çalışmayana Allah yardım etmez. Sophokles • Dertler için tek bir deva vardır; dünyanın bütün ilaçlarından iyidir; çalışmak. Dale Carnegie • Biraz dikkat, büyük kazaları savuşturur. Ahmet Rasim • Dikkatli olanlar, az yanılırlar. Konfüçyüs - Bir zamanda yalnız bir iş yap, yalnız bir ders, bir kit..

17,59TL 15,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMABaşkları başarabiliyorsa, sende başarabilirsin. Sen ağaç değilsin. Yerini beğenmiyorsan değiştir. Şimdir oturduğun yerden kalk, kitabı eline al ve oku. Sonra, gireceğin sınavları, bir bir kazanacağına karar ver. Unutma Genç İnsan; su, deniz seviyesinden 100°C de kaynar. Öyleyse başaracağına %100 inan; Sen kendine inandığında, bütün Dünya sana inanacaktır. Aslında başarmak, başaramamak kadar kolaydır. İkisi için de hemen hemen aynı enerjiyi harcarsın... Dene ve gör....

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMASınav Stresine Son... Hedef mi belirledin? Güzel bir gelecek mi hayal ediyorsun? Başarmak için karalı mısın? Öyleyse beraberiz. Bu kitap boyunca sana yoldaşlık edeceğim. Önerilerime kulak ver. Yarım asırlık tecrübe konuşuyor, dediklerimi uygularsan,sınavlar senin için çocuk oyuncağı olacak. Hadi seni göreyim. Vira bismillah... Bu kitapta ara ara bazı konular, benzer şekilde tekrar yapılmış gibi anlatılmaktadır. Anlatmak istenenlerin, NLP tekniği kullanılarak, bilinçaltına tamamen yerleş..

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMANeye inanıyorsan onu yaşarsın!Mutlu insanlarla mutsuz insanlar arasındaki en büyük fark "FARKINDALIKTIR" Farkındalığı kısaca anlatmamız gerekirse; Yaşamınızı değiştirebilecek birçok fırsat yakalarsınız ama olumsuz düşünceleriniz yüzünden bu fırsatları değerlendiremezsiniz. Olumsuzluğu olumluluğa çevirmek sizin elinizdedir sadece biraz çaba gerekir. Yaşam ertelemeye gelmeyecek kadar önemlidir. Sizinle aynı şartlarda olan insanlar daha başarılı ve daha mutluysa sorunun sizden kaynaklandığı..

24,07TL 21,66TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA..

10,99TL 9,89TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMA"Beethoven sağırdı, Milton kördü, ancak onların isimleri dünya döndükçe akıllarda kalacak, çünkü onlar hayal ettiler ve hayallerini belirli bir düzen içinde düşüncelere dönüştürdüler. Üstelemek başarının temel unsurudur. Kapıyı yeterince uzun süre ve yüksek sesle çalarsanız, birilerini uyandıracağınızdan emin olabilirsiniz."- Henry Wadsworth LongfellowLimiti koyan zihindir. Zihin bir şeyi yapabileceğini kestirebildiği kadar başarılı olur. Yüzde 100 inandığın sürece her şeyi yapabilirsini..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim