Gençlik Üzerine

Gençlik Üzerine

Bu kategoride Gençlik Üzerine ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
YENİ
%10

ACIKLAMATürkiye, 24 Haziran Pazar günü cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri için sandık başına gidiyor. Birçok açıdan önem taşıyan bu seçimlerde 1 milyon 585 bin kişinin sandığa ilk kez gideceği düşünülüyor. Türkiye’de oy kullanma yaşı 18. Belki çocukların da oy hakkı olmalı, ne dersiniz?Çocukların çok az söz hakkı olduğunu düşünen İsveçli yazar Sassa Buregren, yine şaşırtıcı bir kitapla ebeveynlerin karşısına çıktı. Genç okurlar için feminizmin kült kitaplarından sayılan Küçük Feministin Kit..

15,00TL 13,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMASon yıllarda çocuklarla ilgili konular, tüm dünyada ve Türkiye’de yazılı ve görsel basının gündeminden düşmemektedir. Çocuk ve gençlik sorunlarının niteliği ve çeşitliliğine bakıldığında, dünyada ve ülkemizde göç, zorbalık, şiddet, istismar, sigara kullanımı, madde bağımlılığı gibi risk faktörlerinin artmasının çocukların psiko-sosyal gelişimlerini olumsuz yönde etkilediği görülmektedir.Okul, çocukların korunaklı yuvalarından çıkıp toplum içine girdikleri ilk yerdir ve çocukların aileler..

45,00TL 40,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMACinsiyet ve üreme, canlı yaşamının sürekliliğini sağlar. İnsanlarda cinsellik doğumla başlar ve tüm yaşam boyunca devam eder. Cinsel kimlik, kişinin biyolojik cinsiyetinden farklı olarak kendisini kadın ya da erkek olarak algılamasıdır. Sağlıklı bir cinsel kimlik gelişiminde cinsel kimlik, kişinin cinsiyetinden haberdar olması, cinsiyetine uygun davranışlar göstermesi ve bundan mutluluk duyması önemlidir. Cinsel eğitim bireyin fiziksel, duygusal ve cinsel gelişimini anlaması olumlu bir k..

20,00TL 18,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMATehlikeli Nether ve Son boyutlarında hayatta kalmak çok zor. Ana dünyaya geri dönmek istiyorsan becerilerini ve hayal gücünü geliştirmelisin.Nether ve Son El Kitabı sayesinde bu yabancı bölgede nasıl dolaşılacağını,yerli yaratıklarla nasıl mücadele edeceğini, nadir blokları ve nesneleri nasıl bulacağını öğreneceksin.Oyunun içinden bilgiler ve Mojang uzmanlarından tavsiyeler içeren bu kitap, Minecraft’ın en zorlu diyarlarında hayatta kalabilmen için sana rehberlik edecek. ..

42,00TL 37,80TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%15

ACIKLAMA..

30,00TL 25,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%15

ACIKLAMA..

30,00TL 25,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAÜlkemizin daha güçlü ve müreffeh bir ülke olması için bu ülkenin gençlerine büyük görevler düşüyor. Alanında uzman, teknolojik gelişmelere açık, üretimin önemini kavramış, milli ve manevi değerlere bağlı nesiller yetiştirmek zorundayız. Fakat “Gençler geleceğimizdir” sloganları ile gençlik politikaları yapılamaz, bahsettiğimiz nesiller yetiştirilemez.“Gençler bugünümüzdür” diyerek gençlik politikaları üretmeye bugünden başlamalı, gençlerimizin maddi kalkınmalarını sağlarken aynı anda man..

32,40TL 29,16TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMADuruş: Gençlerle Yüz Yüze “Kendini bil” düsturunu “Emredildiğin gibi dosdoğru ol!” emriyle birlikte yorumlayan ve tahlillerini muhayyel bir gençle paylaşan modern bir hayat kılavuzu.Bir insanın hayata bakışını ve dünya görüşünü şekillendiren temel meseleleri Bilinç, Donanım, Ahlak ve Sosyal Hayat düzlemleri üzerinden ayrıntılı olarak tahlil ederken yazarın kendi ifadesiyle “akleden bir kalbi” inşa etmeye çalışıyor. Akıcı bir sohbet üslubuyla hayat karşısında Duruşumuzun insana dair ümide..

52,00TL 46,80TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMABu kitapta, yaşanmış büyük tarihi olaylardan ziyade, kendi çaplarında olay olmuş masum şeylerin ilginç tarihçeleri var. Sadece yazılı değil, sözlü tarihe de başvurularak derlenmiş bu kitap, tarih dersi fobisi olanların, tarihi sıkıcı bulup alerji kapanların bile rahatlıkla alıp okuyabilecekleri, hatta okurken yer yer gülebilecekleri bir merak gidericidir. Gözlüğü burnumuzun üstüne kim koymuş? Gitar nasıl ortaya çıkmış? İlk ayakkabıyı kimler giymiş? Makyaj nereden gelmiş? Gelinlik neden g..

20,00TL 18,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAYeni başlangıçlar, Yeni Arkadaşlar, Yeni Düşmanlar… Ve Sihirli Bir Günlük.Autumn Falls alev kırmızısı saçları, okuldaki "yeni kız" oluşu ve sakarlığıyla Aventura Lisesi'nin sosyal radarına yakalanmaktan kurtulamaz. Neyse ki onu kanatlarının altına alan yeni arkadaşlar edinmeyi başararak bu durumun üstesinden gelir. Ancak bir kere okulun kraliçe arısını karşısına alınca ve hoşlandığı esprili, sevimli çocuk Sean'ın da onun zalim arkadaş grubunda olduğunu öğrenince saygınlığı ve potansiyel ..

32,41TL 29,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%20

Türkiye gençliğinin mücadele ve örgütlenme tarihi doğrusuyla, yanlışıyla, eksiğiyle, fazlasıyla zengin deneyler içermektedir. Özellikle son yarım asırlık dönemde, işçi, işsiz, öğrenci, köylü gençlik yığınları bu topraklarda gelecekleri için önemli mücadeleler vermiştir. Bu mücadeleler belirli tarihsel dönemeçlerden geçerek günümüze gelmiş ve önemli bir birikim oluşturmuştur. Bu birikim aynı zamanda mesleki, sendikal, akademik, demokratik, kültürel vb. çeşitlilikte ve zenginlikte örgütlenme deney..

20,37TL 16,38TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
%10

ACIKLAMAGenç kızlar, yaşıtı erkekleri anlamakta güçlük çeker, bu çok bilinmeyenli denklemi asla çözemeyeceklerini düşünürler. Gerçekten böyle mi? Yoksa erkekler hakikaten uzaylı mı? Genç erkekleri dış görünüşlerinde en çok neler korkutur? Futbolla yatıp futbolla kalkmaları, neredeyse bütün yaşamlarını futbola adamaları normal midir? Sugar Magazine yazarlarından Marina Gask, erkeklerin kafalarından geçenleri, neleri neden yaptıklarını, ikili ilişkilerde nasıl davrandıklarını, nelere önem verip ..

30,00TL 27,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAGelişimin Temelleri - Ergenlikte Bedensel ve Cinsel Gelişme - Duyguların Gelişimi - Ergenlikte Sosyalleşme - Aile İlişkileri ve Ahlak Gelişimi - Kişiliğin Gelişmesi - Zihinsel Gelişme ve Üstün Yetenekliler - Ergenlikte İlgiler - Mesleğe Yöneltme - Çocuk ve Gence Kötü Davranma - Alışkanlık ve Bağımlılık Yapan Maddeler - Ergenlikte Suçluluk - Nevrotik Bozukluklar ve Ruh Sağlığı. “Ergenlik Psikolojisi“, ülkemizdeki ortaokul, lise ve üniversite çağlarındaki çocuk ve gençlerin gelişimlerini ..

27,78TL 25,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%15

ACIKLAMABu yiğitler Türk soyunu kıyamete kadar korumaya ant içmiş kurt adam akıncılarıdır. Yirmi dört bozkurt savaşçısından oluşan bu birliğin yaklaşık yarısı vampirlerle yapılan savaşta uçmağa gitti. Geri kalanlar ise bize yardım etmek için burada. Kötülük kimden gelirse gelsin başımız sıkıştığı an ortaya çıkıp, düşmanlara karşı bize yardım ediyorlar.      Burada her boyun bir temsilcisi var. Seni yakalayan Oğuzların Kayı boyunun temsilcisi Kayı Han, onun yanındaki ise Kınık Han, benim konuştuğ..

15,00TL 12,75TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%5

ACIKLAMAİçindekiler; Birinci Bölüm: Yeni Medya Konu 1 Medyanın Yeni Hali Konu 2 Yeni Medyanın Özellikleri Konu 3 Enformasyon Toplumlarının Doğuşu ve Yeni Medya Etkileri Konu 4 Yeni Medya Kültürü ve Gençlik İkinci Bölüm: Dijital Reklamcılık Konu 1 Kavramsal Açıdan Dijital Reklamcılık Konu 2 Dijital Çağın Yeni Tüketicileri Konu 3 Doğrudan, Çevriöiçi ve Deneyimsel Kampanyalar Aracılığıyla Müşteriye Daha Yakın Olma Çabaları Konu 4 Dijital Reklam Türleri Üçüncü Bölüm: Dijitalleşen Çağın Ge..

35,00TL 33,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

- Günümüzde ilişkiler neden ciddiye dönüşmüyor? Sevgililer neden karı koca olamıyorlar? Günümüz kızları güzel ve bakımlı olduğu halde neden evlenemiyor? Evlenmeden boşananlar Eğitim ve kariyer evliliğe engel mi? Her an aldatılabilirim, terkedilebilirim korkusu Erkekler neden çok kızla görünmek ister? Kızlar neden evlenemiyorlar? Erkekler niçin evlilikten kaçıyorlar? Kızlarda 30 yaş paniği Bütün kızlar prenses de, prens mi arıyor? Erkekler evlenmeye nasıl ikna edilir? Günümüzde kızlar cesur, ..

11,11TL 10,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAElinizdeki kitap yitirdiğimiz değerlerin dökümünü yapıyor ve tüketim çağında kendimize bir ayna tutuyor. Modern dünyada değer kayması hangi yana?.. Gençlik bu süreçte nasıl yetişiyor?.. Dünyanın doğasını tüketen salgın, insanın geleceğini de yok mu edecek?.. Gezegenimiz bir soru ve bir sorun karşısındadır; çoğu kişinin bilincine tam anlamda erişemediği bu konu, uygar dünya insanı için hızla güncelleşti. Türkiye de, Atatürk Cumhuriyetinin değerlerini kemiren bu sürecin eğik düzeyinde..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAYaşamın pırıltısını yakalamaya çalışan, sürekli, usanmadan araştıran, soran, öğrenen, daha iyiyi, daha güzeli amaçlayan... Yaşamdaki mutlulukların yanıp sönen pırıltılardan oluştuğunun bilincinde... Bu pırıltıların hiçbirini kaçırmadan, yaşamın her kesitini binbir renkle süsleyerek yaşamak isteyen gençtir, ’modern’ ve ’seçkin’ genç. Siz de böyle olmak istemez misiniz? Öyleyse el ele verelim ve hayatı binbir renkle yaşamak için elimizden ne geliyorsa yapalım. Var mısınız?  ..

20,37TL 18,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo