Kişisel Gelişim

Kişisel Gelişim

Bu kategoride Kişisel Gelişim ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
%10

ACIKLAMAGünümüzde sağlam bir kişiliğe sahip olmak, çok enerjik olmak, geniş bir sosyal çevreye sahip olmak, birçok aktiviteye katılmak, dolu bir ajandaya sahip olmak ve bir gece boyunca eğlenebilecek kapasitede olmak prestijli bir durum olarak kabul edilir.Bu ideal durumla kıyaslama yaptığınızda, kendinizde bir şeylerin yanlış gittiğini hissediyorsanız bu kitaptan yardım alabilirsiniz. Bu kitap, bazı alanlarda daha kırılgan olup başka alanlardaysa genelde kendilerinin bile farkında olmadıkları b..

14,81TL 13,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%15

ACIKLAMA“Çocukların öğütten çok, örneğe ihtiyacı vardır.”-J. Jaubert“Goncalar Solmasın” elbette… Ama nasıl? “Melis, altı yaşında, çok tatlı ve şirin bir öğrenciydi. Yeni müfredat gereği tüm yazı çalışmalarını el yazısıyla yazıyorduk. Melis, el yazısını yazmakta zorlanıyordu. Yazı yazarken ‘üf püf’ ediyordu. Yazı yazmayı bırakmıştı. Ben bunu yapamıyorum, diye üzülüyordu. Melis’in yanına yaklaştım ve yanağından bir ‘bıdık’ aldım ve kendisine şunu söyledim: ‘Bence, sen bu yazıyı çok güzel yazabili..

13,89TL 11,81TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMA..

36,11TL 32,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMA"Ada vapuruna binmiş, inanılmaz bir karmaşa, itiş kakışla güverteye çıkıyorduk. Arkamdaki delikanlıların neredeyse sırtımdan atlayıp öne geçme telaşında olduklarını farkettim. Dehşet bir şeydi! Ellerinden gelse üzerimize basıp ezip, geçeceklerdi önümüze.Bunlar o ataların torunları mıydı? Hani vapurdan inerken birbirlerine yol vermeleri yüzünden bir semte Beylerbeyi adının verilmesine sebep olan o beyfendi, saygı, nezaket, kibarlık âbidesi insanların ahfadından mıydılar gerçekten?Sokakta,..

35,19TL 31,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAKendisiyle ve dünyayla barışık, özgüveni tam ve ne istediğini bilen, mutlu ve sağlıklı bir insan olmak için çarenin kişinin kendi içinde olduğunu anlattığımız “Çaresiz Değilsiniz Çare SİZsiniz” ile boşluk, anlamsızlık, umutsuzluk ve çaresizlik duygularıyla hayatlarını kendilerine zehir eden kişilere içlerindeki çareleri bulmaları konusunda yardımcı olmayı diliyor ve kişisel gelişim konusunda ruh sağlığı profesyonellerine yeni bir bakış açısı sunmayı umuyoruz.” - Merih KEÇE – Cem KEÇEUMUT..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMAHer şey kişinin kendini tanıması ve kendine liderlik etmesiyle başlar. Her şeyi bilmeye, sorgulamaya çalışırız ama unutulan, gözden kaçan bir şey yok mu? Var, o da “kendimiz”.Hayattan beklentilerimize nasıl ulaşacağımızı, neler yapmamız gerektiğini biliyor muyuz? Kendimizi ne kadar tanıyoruz? Kendimize yakından, objektif bir gözle bakarak; yeteneklerimiz, tutkularımız, değerlerimiz ve kendimiz için nelerin iyi olduğunu keşfetmeliyiz. Gelecekte ne olacağımız, nerede olacağımız ve nasıl y..

21,30TL 17,12TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAHay! Kaldır başını yabancı! Mahzun durmak sana yakışmıyor, ayrıca itici görünüyorsun. Bu yazıyı okuduğun yerde yükselmeni istiyorum. İçindeki güce selam dur ve usulca onu çağır. Oyun oynamayı sever misin? Şimdi sana hayatında oynayacağın en iyi oyunu öğreteceğim. İşi en iyi sen yap, tribünlere oynamasını bil ve son olarak da zayıflıklarını güce dönüştürmeyi öğren. Bu üçünün bileşkesine sanat denir. Bu sanatı kullanmayı öğren. Sen bir oyuncusun. Sen bir şairsin. Suskun kal, sessizce kural..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%15

ACIKLAMABir İşin yapılışını iyi bilmek, aynı faaliyet alanında kurulan şirketin de başarılı olarak yönetebileceği anlamına gelmez! Şirketler de “canlı” organizmalardır ve adı strateji konmasa bile. ‘hayatta kalmanın’ ana kaynağı olan stratejiler üretilemez ise yaşayamazlar. ..

20,37TL 17,31TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%25

ACIKLAMADüşünme üzerine yapılmış daha birçok tanım bulunmaktadır. Ancak bu tanımlardaki ortak noktaları dikkate aldığımızda düşünmeyi, içinde bulunduğumuz durumu öncelikle anlamak ve sözü edilen durum içindeki unsurlar arasındaki ilişkilerin farkına varmak ve buradan da bir anlam ve yargı çıkarma işlemidir diye tanımlayabiliriz. Bunun için bir düşünme sürecinde sürekli olarak; kim, nasıl, neden, niçin gibi sorulara cevap aranır.....

8,33TL 6,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAYöneticilerin dünyası, pusuya yatmış avcılarla doludur… Geleceğin parolası: “Tetikte olunmayan gün yoktur.” Başarı kazanamayanların yüzde doksanı  yenilgiye uğramamışlardır… Sadece pes etmişlerdir… Korku felakettir! Zaman kimseyi beklemez! Imkânsız olanı istemek! Demir dövmeden demirci olunmaz! Hiçbir şeye cesaret edemeyenin hiçbir şeyi olmaz. Eylem için özgürlükten başka bir şey gerekmez. İrade olmadan ne hayal ne dünya olur. Hayal yoksa insanlar mahvolur. Nereye gittiğini ..

23,15TL 20,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%15

ACIKLAMAYarınlarınız bugününüzden daha güzel ve umutluUmutlarınız mutluMutluluklarınız sonsuz olsun.Yarın yeni günün ışıklarıyla tüm dertleriniz sıkıntılarınız tüm kederlerinizGece karanlığı gibi geride kalsınHoşçakalın sevgi ile kalın...

23,15TL 19,68TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%15

ACIKLAMAÜniversiteye giriş sınavlarında dereceye giren şampiyonlar başarılarının sırlarını anlatıyor.Nasıl başardılar?Hedefleri neler?Sınavlara gireceklere tavsiyeleri...Bu kitabı sadece okumakla yetinmeyip, içinizdeki düşünceleri, başaranların stratejilerini kendi süzgecinizden geçirerek eyleme dönüştürürseniz başaramayacağınız hiçbir şey olmayacaktır.Çünkü başarıya hükmedenler bilgiden çok eyleme geçmiş kişilerdir. Onların dünyasında olumsuz düşünceler, karamsarlıklar yoktur. Başaramayacakları..

12,04TL 10,23TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAKamyonun arkasındaki tüm kuşları gökyüzüne salan bir adam, en köşede ufacık, utangaç bir kuş görür. Bu ufak, siyah kuşun uçup arkadaşlarının peşine takılmak gibi bir niyeti yoktur. Çünkü bazı günler farklıdır. Bu günleri farklı kılansa ayrıntılardır ve biri bile dünyayı değiştirmeye yeter…   Şiirsel dili ve çarpıcı resimleriyle okurlarını küçük ayrıntıların yarattığı cömert bir evrene davet eden İncelikli Şeyler, ayrıntıların insanın dünyaya bakışını ne kadar değiştirebileceğini gözler..

29,63TL 26,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAHayat sadece yola çıkmayı göze alanları kahramanlaştırır...Yıldırım aynı yere iki kere düşer mi? Düşer… İki kere de düşer, üç kere de. Yeter ki yağmurun altında durmaya cesaret et. Öfkeyle, rekabetle, küçümsemeyle, eleştiriyle ve yargıyla dolu konforlu alanını terk edebilmeyi başardığında hazır olduğun seni bulur. Unutma ki, aradığın da seni arıyor. Yaşamının dümeni kendi ellerinde… Kalbinin rehberliğini kimsenin karanlık kuyularında yitirme. Uçurumlar, dümeni kıracağın rotayı ve..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%17

ACIKLAMADünyaca ünlü nörobilimci Stanislas Dehaene bu kitabında beynimizin düşünceleri nasıl kodladığı problemi üzerine yoğunlaşıyor. Dil ve sayısal işleme dair bilişsel nörobilim alanında son gelişmelerin aktarıldığı kitapta, beynimizin nasıl bilinçli düşünceler oluşturduğu irdeleniyor. Artık beyin görüntüleme çalışmaları sayesinde bilinçli olma hali ile bilinçdışı beyinsel etkinlikler ayrımı yapılabiliyor ve böylece beynimizin gizemleri ortaya çıkıyor. Bilişsel nörobilim araştırmaları tek tek ..

32,41TL 26,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAEvet, inovasyonla ve inovasyonda ustalaşmakla ilgili. Ama özünde, hayatımızda ilerleme kaydetmek için girişmek zorunda olduğumuz mücadelelerle ilgili bir kitap.Siz de diğer birçok girişimci ve yönetici gibiyseniz, inovasyon çabası içindeyken “ilerleme” sözcüğü hemen aklınıza gelmeyebilir. Onun yerine müşterileri cezbedecek doğru özellik-fayda bileşimine sahip mükemmel ürünü yaratma takıntısına kendinizi kaptırabilirsiniz. Ya da sürekli olarak mevcut ürünlerinizde onları daha kârlı veya r..

37,04TL 33,34TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMABİRİNCİ BÖLÜM STRESI-STRES KAVRAMININ TANIMI ve GELİŞİMİ II-STRES YARATAN FAKTÖRLER VE NEDENLERİ III-STRESİN YARATTIĞI SONUÇLAR VI-STRES YÖNETİMİİKİNCİ BÖLÜM YOGA KAVRAMININ TEORİK ÇERÇEVESİI- YOGANIN TANIMI VE GELİŞİMİ II-YOGANIN BATIYLA BULUŞMASI III- YOGA ÇALIŞMALARINDA KULLANILAN TEKNİKLER IV-YOGA VE STRES YÖNETİMİ..

16,20TL 14,58TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAZarafet, görgü ve nezaket hayatı kolaylaştırmakla kalmaz, sosyal ilişkilerden kariyer yolculuğuna kadar yaşamın her alanında güç kazandırır, fark yaratır.Zarafet Akademi’nin kurucusu Gökhan Dumanlı’nın öğrenciler için kaleme aldığı Zarafet ve Görgü adlı kitabı, kendine güveni tam, başarılı, saygın, örnek gösterilen ve nezaket sahibi bireyler olmaları yolunda gençlere rehberlik edecek değerli bir kaynak.Görgü ve zarafetin içini dolduran öğeler sadece belli zamanlarda uygulanması gereken k..

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%25

ACIKLAMA..

14,81TL 11,11TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMABizler, hayatımızdaki başarısızlıklarımızı hep başkalarını suçlayarak örtmeye çalışırız. Sam Silverstein “Artık Bahane Üretmeyin!” adlı kitabında, hayatınızın sorumluluğunu üstlenebilmek için, bahanelerin arkasına sığınmaktan vazgeçmemiz gerektiğini anlatıyor ve şöyle ekliyor: “Birçok başarılı liderle konuştum ve onların hepsinde ortak olan bir özellik tespit ettim. Hepsi de aynı şeyi söylüyorlardı: Sorumluluk üstlenin, sorumluluk alanınızı genişletin. Yanınızdaki insanlara da sorumlu..

25,93TL 23,34TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo