YAZARIN KİTAPLARI : Jülide Sevim

Bu yazarımız genellikle : Aile (Kadın, Erkek ve Çocuk) | Aile İçi Eğitim | Anne Baba Kitapları | Çocuk Psikolojisi | İnsan ve Toplum | Cinsellik | Kültür Sosyolojisi | Psikoloji kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
%10

ACIKLAMAKorktuğunuz “Anne bu ne?“ sorusu ile karşılaştığınızda ne cevap vereceksiniz? Bebeğin doğuşunu, cinsel ilişkiyi nasıl anlatacaksınız? Tüp bebek nedir? sorusunu nasıl cevaplamayı düşünüyorsunuz? Sünnet için ideal yaş nedir? Çocuğunuzun yanında banyo yapabilir misiniz? Ya tuvalet? Araştırmalar küçük çocukların %10-20’sinin bir şekilde cinsel sömürülere maruz kaldığını söylerken, siz yavrunuzu nasıl koruyacaksınız? Homoseksüalite nedir/ne değildir? Cinsel kimliğinden hoşnut olmamay..

11,57TL 10,41TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAKorktuğunuz “Anne bu ne?“ sorusu ile karşılaştığınızda ne cevap vereceksiniz? “Bebeğin doğuşunu, cinsel ilişkiyi“ nasıl anlatacaksınız? “Sünnet“ için ideal yaş nedir? Küçük çocukların % 10-20’si cinsel saldırılara maruz kalırken, siz yavrunuzu nasıl koruyacaksınız? Homoseksüalite nedir/ne değildir? Sorulara vereceğiniz cevapların ve cevaplanış tarzınızın, yetişkin yaşamını direkt etkilediğini biliyor musunuz? Bunlar gibi daha birçok sorunun cevabını, “ANNE BU NE?“de bulacaksınız. ..

6,94TL 6,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Şikayet edip duruyor her birimiz. Kaba, kızgın erkeklerden vır vır edip duran, her şeye kırılan kadınlardan; aradğımız aşkı bulamamaktan; içimize yerleşmiş huzursuzluktan... Oysa ne hayatın elinde oyuncaktır kişi, ne roller mutlaktır, ne de duygular. İnsan, kendi değerini doğru tanımlayınca, değer bulur sevgilide. ... (Arka Kapak’tan)..

15,74TL 14,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAEvlenmeyi düşünüyorsanız, sizleri neler bekliyor? Hangi özellikler ’evlenilecek’ insanı işaret eder? Bay/bayan ’doğru’ diye bir şey var mı? Kendiniz için ’doğru’ olanı nasıl seçebilirsiniz? Evliyseniz, evliliğinizi nasıl daha bilinçli yaşayabilirsiniz? Bir evliliği neler daha mutlu hale getirir? Her evlilik bir yastıkta mı bitmeli? Neden eşler birbirini aldatır? Boşanma planları yapıyorsanız, neleri gözden geçirmeniz gerekir? Boşanma ne zaman kaçınılmazdır? ’Doğru boşanma’nın yolları v..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAModern çağın en büyük düşmanını yakından tanımak ve yenmek… Stres, artık herkesin dilinde... Küçücük çocukların “okul” stresi, ergenlik stresi, lise ve üniversite sınavları stresi, aşkın yarattığı coşkulu duygunun yanı sıra hissedilen stres, aldatılma stresi, evlilik, hamilelik stresi, sayko (psyco) yöneticinin yarattığı stres, kariyer planlama stresi, iş başvurusu ve iş/kariyer değişikliği stresi, trafik stresi… Her yaş/cinsiyette ve konumda stres olduğuna göre, yaşadığımız sür..

23,15TL 20,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAKişi, her şeyin nedenidir. Kazandığı başarılar, kurduğu ilişkiler, çektiği acılar, aldığı haz, duyduğu mutluluk, hayata ait ne varsa kişi hepsinden sorumludur. Ve sorumluluk, kalıpları sorgulamakla başlar... Psikolog Jülide Sevim, erkeğin gözyaşlarıyla ’ironikleştirdiği’ yaşamlarımızı sorguluyor: Dünya, Türkiye, aile anne-baba, çocuklar ve sevgililerimiz... Bu kitapta hepimiz varız. (Arka Kapak)..

25,46TL 22,91TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMAEvrenin büyüklüğü karşısında Tek tek bakıldığında minicik kalan, Gay-lezbiyen-biseksüel-heteroseksüellerin, Bayağılaşıp, çürümüşlüğün o keskin kokusunu yaymadan Tutkulu ve doygun sevişmeler yaşayabilmeleri; Daha da önemlisi, Cinsel kimliklerinden bağımsız “İnsan“ yanlarını daha iyi anlayabilmeleri, Evrensel dengenin, uyum ve huzurun Bir parçası olabilmeleri, Burçlara, kadere vb.’ne inanmadan, Kendi yollarını çizip sahip çıkabilmeleri Ve “Gerçek“ özgürlüğün, sorumluluğun, Ta..

9,26TL 8,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim