YAZARIN KİTAPLARI : Meral Asel

Bu yazarımız genellikle : Edebiyat | Araştırma - Deneme - İnceleme | Aşk Roman ve Öyküleri kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
YENİ
%20

AÇIKLAMA“Neyi arıyorsan, ‘O’sun ‘Sen’...” Ben hep ‘Sen’i seçtim!.. Seçimler geldi geçti, seçtiğim ‘Sen’sin!.. Sevdiğim ‘Sen‘!.. Yandığım ‘Sen’sin!.. Aradığım, bulduğum hep ‘Sen‘!.. Seçtiğim ‘Sen’sin. Hep seçeceğim de ‘Sen’!..Yok başka seçeneğim. Seçtiğim. Ne vakit az biraz uzak düşsem ‘Sen’den, Üşümeler gelir ruhuma!.. Buzullarda bulurum kendimi. Anlarım neden donduğumu.Ve hemen toparlanırım.Yine ‘Sen’i seçerim. Yine...…Gönlüm, ‘Sen’den yana akar..

11,11TL 8,89TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAAllah sana kendi ruhundan üfledi’’Secde Suresi / 9Kafdağı’nın ardında bir cennetim var benim... Yerim yurdum, yuvam orasıdır. Boynum uzundur. Gözlerimde derin denizlerin mavi ışıltısı... Altın renkli uzun uzun tüylerimle Kafdağı’nın zirvelerinde süzülürüm. Her hayvandan bir parça taşırım. Sesimin tınısında huzur saklıdır.  Gözyaşım şifalıdır. Acı çeken kuşlara şifa dağıtırım... Kanatlarımla sıvazladığım yaralar iyileşir. Keskin ve derin bakışlarım vardır. Öyle bir ilim verilmiş..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo