YAZARIN KİTAPLARI : Muharrem Uçan,Ümit Atlı

Bu yazarımız genellikle : İslam | Alevilik | Tasavvuf - Mezhepler - Tarikatlar kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
%10

ACIKLAMAÖzgürlerin Şahı İmam Hüseyin kitabı Kerbela olayını özet olarak anlatmaktadır. Kitapta Kerbela olayının öncesi, Kerbela Yolunda ve Kerbela’da başlıkları altında Kerbela olayı kısa fakat en güzel şekilde kaleme alınmıştır. Kitapta İmam Hasan ve İmam Hüseyin’in ayrılmaz bir bütün olduğu ve Muharrem ayı ile ilgili bilinmeyen konular yer almaktadır...

7,00TL 6,30TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA İmam Cafer-i Sadık şöyle aktarıyor;Birgün İmam Hüseyin, (vefatına yakın bir zamanda) İmam Hasan'ın yanına vardı. Gözü kardeşine takılınca ağladı. İmam Hasan; "Neden ağlıyorsun? diye sordu.İmam Hüseyin; "Ağlamamın sebebi sana yapılacak olanlardan dolayıdır" dedi.İmam Hasan buyurdu ki;"Benim başıma gelecek olay, beni zehirleyerek öldürmeleridir, ama ey Eba Abdullah, hiç kimsenin senin gününgibi bir günü olmayacak! Zira otuz bin kişi senin etrafını saracak, ceddimiz Peygamber'in ümmetinden..

4,63TL 4,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo