Müptela Yayınları

Bu yayınevimiz genellikle : Çocuk Kitapları | Boyama Kitapları | Edebiyat (Roman - Öykü) Yerli | Öykü - Anlatı - Hikaye | Roman | Edebiyat | Anlatı | Araştırma - Deneme - İnceleme | İnsan ve Toplum | Kişisel Gelişim | Aşk Roman ve Öyküleri | Gençlik Edebiyatı | Öykü | Politik Roman | Tarihi Roman - Öykü | Genel Konular | Astroloji - Fal - Rüya Tabirleri | Hobi | Büyükler İçin Boyama | Şiir kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
YENİ
%20

ACIKLAMAİçinde intikamdan başka bir duygu yeşermeyen, yirmi iki yıl boyunca acısını intikamla sarmış, alacağı intikamın hayaliyle büyümüş, yüzü ve ruhu yaralı bir adam ve intikamın ateş hattında kaldığından habersiz, o yaralı ruha âşık genç bir kız…Ege ile Aslı…Ege, ailesinin intikamını almak için son adımı atıp Amerika’dan İstanbul’a geldiğinde, tek amacı hayatını ondan alan baba ve kıza, ona ve ailesine yaşattıklarının bedelini ödetmekti. Hesaba katmadığı şey ise aşkın her zaman o kusursuz san..

40,74TL 32,76TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMAElif ve Demir uzun bir yoldan geçip çetin bir savaş verdiler. Tüm yenilgilerden sıyrılıp sonunda kazandılar. Zor sınavlardan sonra kazandıkları mutluluğu eşsiz güzelliklerle taçlandırdılar. En önemlisi tüm renklerinden sıyrılıp kendilerini birbirlerinde akladılar.Serinin dördüncü ve son kitabında Elif ve Demir’in aşklarının güzel meyveleriyle yaşadıkları keyifli ve zorlu serüvene şahit olacaksınız. Zaman zaman onlarla gülüp her sayfayı heyecanla çevireceksiniz. Macera kaldığı yerden deva..

31,48TL 25,31TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMA“İş hayatında rekordan rekora koştum. Sekiz yılda yirminin üzerinde iş değiştirdim. Yenilikten ve aramaktan hiç vazgeçmedim. Çünkü yaşayacak tek bir hayatım vardı ve ben onu mutsuz bir şekilde tüketmek istemiyordum. Vardı mutlaka benim de yapabileceğim bir şey! Bu kadar huysuz, geçimsiz, kavgacı, şirret, aksi (ay ne diyorum ben ya, kendi kendimin gıybetini mi yapıyorum?) olamazdım herhalde. Aradığım işi bulamadım ama koca buldum. Hem de aklımda evliliğin ‘e’si bile yokken. Çocuklarla ola..

20,37TL 16,38TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMAHayat onu en sevdiklerinin yokluğuyla sınadığında, Demir acısının ve öfkesinin ardına gizlenmeyi seçti. Bu kaçış, onu İngiltere kırsalında münzevi bir yaşama esir etti; ta ki rengârenk şemsiyeli ve kırmızı yağmurluklu genç bir kız hayatına girene kadar.Hazan, kırmızı saçları ve yosun rengi gözleriyle Demir’in kalıplarının dışında, yüzüne hiçbir hüznün gölgesini düşürmeyen, neşeli ve hayat dolu, genç bir kızdı. Babasının ölümünün ardından mecburen sürüklendiği evin tüm kasvetine rağmen yü..

42,59TL 34,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMARomanov Efsanesi’ne hazır mısınız?Alexander; hissiz, acımasız, yakışıklı, güçlü ve zengin… Daha küçücük bir çocukken öğrendi bütün bu özelliklere sahip olabilmeyi. Hissetmemek, Alexander’ın zırhı olmuştu. O zırh onu geçmişin hayaletlerinden, korkularından, güvensizliklerinden ve en önemlisi geleceğin beklentisizliğinden koruyordu. O hislerini acımasızca rafa kaldırmış, kendi sonuna doğru ilerliyordu. Ama bilmediği, her sonun bir başlangıca gebe olduğuydu. Heaven karşısına çıktığında bütü..

49,07TL 39,46TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMAGeçmişi, nedenini hatırlayamadığı bir kimsesizlikle şekillenen Ömer, yıllarca uzaklaştırıldığı eve çağırıldığında kendini nikâh masasında bulur. Ama genç adamın ne burada kalmaya ne de çocuk yaştaki karısıyla evliliğe devam etmeye niyeti vardır.Balım, annesinin ölümünden sonra kendini zorla, hiç tanımadığı bir adamla evlendirilirken bulur. Genç kız, bundan sonra onu kolay bir hayatın beklemediğini biliyordur. Tıpkı onu bu konakta, daha bir günlük evliyken bırakıp giden kocasını kolay kol..

43,52TL 34,99TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMAGökten üç elma düştü!Bana, bana ve yine bana... Önce akıl sustu. Sonra kalp kabul etti. Sonunda ruh teslim oldu. Öz’e yolculuğum böylece başlamış oldu.“Ve Öyle De Oldu!” akıl-kalp-ruh üçgeninin her bir açısındaki BEN’e adım adım ilerleyişin haritasıdır. Pusulanızın Öz’ünü bulmasına hazır mısınız?..

14,81TL 11,90TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMAHayat bazen bitti dediğiniz yerden başlar.Deniz, hayatının tepetaklak olduğu bir dönemde çareyi hiç tanımadığı bir yere sığınmakta buldu. Kaçış sandığının yeni bir başlangıç olduğundan habersizdi üstelik.Şahin, yalnız bir baba olarak oğlu Murat’ı büyütmeye uğraşırken, Deniz’in naif anne şefkatinin sadece oğluna iyi geleceğini sanıyordu. Oysa hayatın hepsi için başka planları vardı.Göcek’in sıcacık atmosferinde, içinizi ısıtacak, umut dolu bir aile olma hikâyesi okumaya hazır mısınız? De..

37,96TL 30,52TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMA“Ay yine yüzünü aydınlatıyor. Gece güzelisin, Beria. Gece güzelisin.”Beria, kendini bildi bileli Erim hep vardı. Bir baş çevirmelik uzağında, hep bakışlarının değebileceği kadar yakınındaydı. Ama sonra… İçindekileri isimlendirip duygularını keşfettiğinde aralarına yalnızca ikisinin haberdar olduğu görünmez duvarlar girmişti. Erim, artık Beria’nın hem çok yakınında hem de bir o kadar uzağındaydı.Erim, ‘yasak’ saydığı kızla aralarında gelişen duyguları değil isimlendirmek varlıklarını bile..

54,63TL 43,92TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMAYeminler, intikamlar, acılar, sırlar, fedakârlıklar ve aşk…  Bilmediklerinin acısını çeken Karaca yürekler.  Kimisi kinine üzülecek, kimisi sakladığına. Sonra kaybolan zaman ile birleşecek yürekler.*** Arkın, intikamın pençesine düşmüş yaralı bir aslan; kim iyileştirebilirdi ki onu bir ceylandan başka?  Maral, bilinmezliğin ve keşkelerin içinde kaybolmuş bir ceylan; kim kurtarabilirdi ki onu bir aslandan başka?  Onlar; kocaman, gür, yeşil yapraklı bir ormanda rastladılar birbirlerin..

44,44TL 35,72TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMAKaranlık Aşk ile başlayan macera, Veliahtlar ile devam ediyor! Asal, Masal, Hale ve yoncanın dördüncü yaprağı Bahar… Üç yapraklı olduğunu sanan yonca dördüncü yaprağını keşfettiğinde hayatın kanayan dizlerden çok daha fazlası olduğunu öğrenecekti. Yaprakların her biri, kendi hikâyelerini yazmak isteyince dostlukları ve aşkları ile sınanacaklardı.    Dirseğimin üzerinde doğrulunca baktığım yerin çim değil de yoncalardan oluşan bir alan olduğunu fark ettim. “Batıl inançlarım yoktur am..

50,00TL 40,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMA1815 İngiltere’sinden günümüz dünyasına uzanan bir aşk hikâyesi...Isabella Rosenberg çocukluğundan itibaren babası tarafından sevilmemiş, sürekli şiddet görmüş ve gözden çıkarılmış bir genç kızdır. Babasının ona olan tüm nefretine rağmen kalbi sevgiyle dolu, kötülük nedir bilmeyen Leydi Isabella, dadısıyla çıktığı bir gezintide hiç tahmin etmeyeceği olaylarla karşılaşır. Gizemli Kara Orman’ın derinliklerine doğru çıktığı yolculukta kendini bir anda modern zamanların İstanbul’unda bulan L..

41,67TL 33,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMA“Zaman herkese göre farklı geçer. Kimilerine günler hiç geçmez hele ki kavuşmak istediğin biri varsa ya da olmasını beklediğin bir olay… O zaman sanki yerinde çakılı kalır. Benim için de öyleydi. Kavuşmak istediğim iki kişi vardı hayatımda: Biri benim yüzümden toprağın altında yatıyordu. Ona kavuşmam için ölmem gerekiyordu. Diğeri de her gece hasretiyle küçücük giysilerine sarıldığım oğlum Haluk’tu. Onun için hayatta kalmam gerekiyordu. Bense Araf’ta kalmıştım. Ne ölebiliyordum ne de yaş..

41,67TL 33,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMABir kadının meneviş gözlerine düşen aşkla sınanacak asi yüreği... Aşkının miladını ise belirleyecek en "Kutsal'ı"... Bir adamın gece karası gözlerine düşen aşkla sınanacak cesur yüreği... Aşkının miladını ise belirleyecek onun en "Kutsal'ı"...-HAKİM- Yedi düvele sürdüm namımı. Eyvallah etmedim, baş eğmedim. Bir deli yangına tutuldum da aşka selam durdum. Ellerindeki ateşte kavurdum umudumu, tenindeki alevde doyurdum ruhumu. Gözlerindeki ay ışığı ile çizdim yolumu.-MEHVEŞ- Dimdik ay..

37,96TL 30,52TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMAKüçük bir serçe dinlenmek için heybetli bir dağa kondu. Dağ, serçeye elindeki tüm olanaklarını sundu.Tek dileği serçeyi rahat ettirmek, emanetine sahip çıkabilmekti. Sonra dağ, kendisini de şaşırtarak âşık oldu serçeye; minikliğine, zarafetine, nazlı nazlı ötüşüne…Kalbi dile geldi dağın. “Bir ömür yaslan bana. Ben sana ekmek olurum, su olurum; dal olurum,  dayanak olurum. Ben sana yuva olurum. Yeter ki gitme, hasretinle başımı eğme,” dedi serçeye.Heybetine sığınan minik serçeye âşık dağ..

33,33TL 26,80TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMAGeçmiş yaşamının gölgeleri içinde, kaybettikleriyle yaşamayı öğrenen, ellerine bulaşan kanı yüreğinden kopan dizelerle kutsayan Devran. Destan. Bedenin arafında sıkışıp kalmış, ruhu ikiye bölünmüş bir adam ve her iki yaralı ruha da şifa olacak bir kadın. Ben Devran, Kaleminden satırlara aşk damlayan. Dününü bir avuç külle sonsuzluğa uğurlayan. Kalbinin atışını hiçe sayan, canı yanan, yarasına tuz basan, yitik Devran. Ben Destan, Devran’ın bittiği yerde başlayan. Kalemini kırıp elin..

34,26TL 27,54TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMA“Dünyaya bir melek bıraktık ama kanatları olmayı beceremedik.” Geçmişinin gölgesinden sıyrılmak hiç de kolay değildi. Ayşe, babasının mektubundan sonra yüz yüze geldiği gerçekle o sancılı günleri resmen yeniden yaşamaya başlamıştı. Hayat onun için her zaman zor olmuştu. Fakat bu sefer daha da zordu.  Ali, bir erkeğin kâbus tutsaklığından kurtulup aşka tutsak olmanın adıydı Ayşe için. Bu sefer sevdiği adam vardı. Kanatsız meleği…  Endişesi onunla boyut değiştirmiş, korkuları onun için g..

29,63TL 23,82TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMABitti dediğiniz yerden yeniden başlar hayat ve ışıkla bezer yürünen yolu.Deniz ve Şahin, mantıklarının kılavuzluğuna sığınıp yaralarının devasını birbirlerinde ararlarken evliliklerinin aşkla taçlanacağını beklemiyorlardı.Aşk, şimdiye kadar yaşadıklarının ödülü olan bir güneş gibi doğacaktı evliliklerine.Deniz, Murat'a anne ve Şahin'e eş olmayı öğrenirken geçmişin yaralarını saracak, kendi çocuk yanını iyileştirecekti. Şahin ise onda bir kadının ne kadar eşsiz olabileceğini keşfedecekti...

31,48TL 25,31TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMAHera, arkadaşının ısrarıyla sadece birkaç dakika bulunması gereken bir basket maçına gittiğinde hayatının altüst olacağından habersizdi.  10 Numara Çağlar Ataman, tam da o an düşüverdi hayatının orta yerine. Aslına bakarsanız Hera'nın arkasına bakmadan kaçması gerekirdi. Çünkü 10 Numara, Hera'nın unutmak istediği her şeydi! Gelecek görüşleri, onların eseri morluklar, morlukları gizlemek için vermesi gereken bir arka planda kalma çabası ve çözmesi gereken bir gizem! Artık Hera'nın mera..

25,93TL 20,84TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%20

ACIKLAMA“Ben anne ve babamı sadece fotoğraflardan bilirdim. Fotoğraflar iki boyutlu, anne kokmayan, baba diye sarılamayacağınız parlak kâğıtlardır. Sizi hiçbir zaman anlamazlar. Sadece donuk bir dünyadan yüzünüze bakarlar. Fotoğraflar çoğu zaman dikdörtgendir. Neden bilir misiniz? Onlara bakarken köşeleri kalbinize batsın diye. Bir yerlerinizi kesip kanatsınlar diye.”Postacı amcası Refik tarafından büyütülen Bilge, amcasının ölümü üzerine kendi ayakları üzerinde durmaya çalışır ve bir eczane aça..

18,52TL 14,89TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo