YAZARIN KİTAPLARI : Osman Karadağ

Bu yazarımız genellikle : Ekonomi - Emek - İş Dünyası | İş Dünyası - Kariyer | Referans | Politika | Araştırma - İnceleme | Tarih | Araştırma-İnceleme kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
%10

ACIKLAMAStratejinin bir uygulama aracı olarak projelerin örgüt içinde bir bütün olarak etkin bir şekilde yönetimi, örgütün stratejik amaçlarının gerçekleştirilmesinde son derece önemlidir. Bundan da önemli olan ise portföyü oluşturan projelerin ve diğer işlerin örgüt stratejik amaçlarını destekleyecek şekilde seçilmesini temin etmektir. Örgüt bir şirket ya da şirketler topluluğu olan bir holding gibi kar amaçlı olabileceği gibi kamu ya da sivil toplum kuruluşları gibi kar amaçsız örgütler de ola..

24,54TL 22,09TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMATarihinizin yazımını başkalarına bırakırsanız, geçmişinizi eksik ya da yanlış yazdılar diye onları suçlamaya hakkınız yoktur.Stratejinin temel işlevlerinden biri de geleceğin tasarlanmasıdır. Bu tasarlama bir şirket, bir kurum olabileceği gibi, çok daha üst düzeyde bir toplum ya da ülke için de geçerlidir. Bir toplumun geleceğini tasarlayabilmesi, ancak mevcut durumun değerlendirilmesi üzerine yapılandırılabilir. Bunun için de geçmişin bilinmesi, yaşanmış olaylardan dersler alınması zoru..

37,04TL 33,34TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA..

27,31TL 24,58TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

Bu kitabın hedef kitlesi; başkalarının hata ve deneyimlerinden yararlanmak isteyen şirket yöneticileri, akademisyenler ve danışmanlardır. Kitap, örgüt yaşam döngüsü, strateji, stratejik düşünce, stratejik yönetim, yapılabilirlik, proje ve proje yönetimi konularında son gelişmelere ilişkin geniş bir araştırma taramasını içermesi açısından ayrıca bir başvuru niteliği de taşımaktadır. Özellikle giderek artan küreselleşme sonucu amansız bir rekabet ile karşı karşıya bulunan şirketler, sadece kendi ..

18,52TL 16,67TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim