Pitaya Yayınevi

Bu yayınevimiz genellikle : Çocuk Kitapları | Boyama Kitapları kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
YENİ
%30

Öğrenmek, küçük yaşlardan itibaren görsel zekânın desteklenmesiyle başlar. Alfabe Boyama kitabımız da çocuklarınızın görsel zekâlarını geliştirmek için geliyor. Bu kitap sayesinde çocuklarınız, ilkokul ve okuma yazma çalışmaları için daha hazır hâle gelecek. Sanat ve estetik duyguları gelişecek, hayal dünyaları da boyamalar eşliğinde renklenecektir. Böylece Alfabe Boyama Kitabı çocuklarınızı hem eğlendirecek hem de onların alfabeyi tanımalarını sağlayacaktır.Bu kitap okul öncesi çocuklar için ha..

6,48TL 4,54TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
YENİ
%30

Öğrenmek, küçük yaşlardan itibaren görsel zekânın desteklenmesiyle başlar. Sayılar Boyama kitabımız da çocuklarınızın görsel zekâlarını geliştirmek için geliyor. Bu kitap sayesinde çocuklarınız, ilkokul ve okuma yazma çalışmaları için daha hazır hâle gelecekler. Sanat ve estetik duyguları gelişecek, hayal dünyaları da boyamalar eşliğinde renklenecektir. Böylece Sayılar Boyama Kitabı çocuklarınızı hem eğlendirecek hem de onların sayıları tanımalarını sağlayacaktır.Bu kitap okul öncesi çocuklar iç..

6,48TL 4,54TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo