YAZARIN KİTAPLARI : Rachel Vincent

Bu yazarımız genellikle : Edebiyat (Roman - Öykü) Çeviri | Kuzey Amerika | Edebiyat | Macera - Aksiyon | Korku - Gerilim | Edebiyat (Roman - Öykü) Yerli | Roman | Fantastik | Gençlik Edebiyatı kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
%10

Havada tehlike kokusu var...İlk kadın lider adamı olmak kolay değil.Giderek daha fazla yaralanıyorum ama aynı zamanda güçleniyorum. Ya özel hayatım? Orası karışık. Zaten karar vermek zorunda kalınan her konu öyle değil midir? Ağabeyimin ölümünden ve babamın suçlanmasından bu yana, daha çok kan dökülmemesi için yapabileceğim tek şey de karar vermek. Gurur sürümüze vahşi gökgürültüsü kuşları saldırdı ve yeni düşmanlarımızla barış yapabilmek için tek şansımız, eski rakibimizin açığını yakalamak. K..

36,94TL 33,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAPARA, ŞÖHRET VE PIRILTILI BİR YAŞAM İÇİN RUHUNDAN VAZGEÇER MİSİN? Kaylee ölüleri görmüyor ama… Biri öldüğünde çığlık atıyor.Pop yıldızı Eden sahnede hayatını kaybettiğinde Kaylee bağırmayınca bir şeylerin fena halde ters gittiğini anlar: Ruhu olmayan biri için çığlık atamıyordur.Kaylee’nin ihtiyacı olan son şey okulu asmak, babasının koyduğu yasakları çiğnemek ve gerçek olamayacak kadar yakışıklı erkek arkadaşının sadakatini sınamaktır. Fakat kendilerini sanat dünyasının ışığına kaptırm..

32,41TL 29,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

Bazen kedi fare oyunu aslında bir oyun değildir... Oyun mu? Ne demezsiniz. Gurur sürüm dört bir yandan gelen saldırılarla karşı karşıya, babamın otoritesi sorgulanıyor ve sevgilim sürgünde. Yani Marc’ın muhteşem yüzünü aylardır görmedim. Üstelik korumam altında yeni anne olmuş bir kadın ve ben her şeyi bilirim diyen bir genç kız varken, onu tekrar görmekle ilgili hayal kurmak için vaktim de yok. Bütün bunlar yetmezmiş gibi, uzun zamandır beklediğimiz kavuşma anımız serserilerin gerçekleştirdiği..

36,94TL 33,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Serseri ve Kaçak’larla yüz yüze geldi. Şimdi sıra kendi Gurur’unda. Dur durak bilmeyen hikâyesi ve sıradışı karakterleriyle gençlik romanlarında yepyeni bir akım başlatan Dönüşüm Serisi, içinde barındırdığı aşk ve macerayla sınırları zorlayarak okuyucuyu âdeta kendisine bağımlı kılıyor. Geride bıraktığı ailesi, sırtını döndüğü aşkı ve yerine getirmek zorunda olduğu kaderiyle karşı karşıya kalan dişli ve dişi karakter Faythe yeni gözdeniz olacak. Vampir dişlerini ve melek kanatlarını bırakın. Şim..

36,94TL 33,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

ACIKLAMAİnsanların ruhunu çalan karanlık bir güç…Kaylee ölüleri görmüyor, ama… Çevresinde ölmek üzere olan biri varsa bunu hissediyor. Ve bu öngörü esnasında kontrol edemediği bir güç, çığlık atmasına neden oluyor. Hem de kulakları sağır edecek bir çığlık.Tüm kötülüklere meydan okuyan,engel tanımaz bir aşk!Kaylee’nin tek isteği okulun en havalı çocuğuyla olmanın keyfini çıkarmaktır ama Nash onun çığlıklarının ardındaki gizemi bildiğinden, sıradan bir ilişki onlar için sadece hayaldir.Okul arkad..

32,41TL 29,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAKAYLEE HER ÇIĞLIK ATTIĞINDA BİRİ ÖLÜYOR  Kaylee’nin bir alışkanlığı vardır: Son derece çekici ve popüler erkek arkadaşı Nash. Kaylee gibi banshee olan Nash onu herkesten iyi anlamaktadır ve hiçbir şeyin aralarına girmesi mümkün değildir.Ta ki İblis Nefesi ortaya çıkana dek. Diş macunu reklamlarında kullanılan cinsten bir nefes değil. Alt Dünya cinsinden. Birini gerçekten öldürebilecek cinsten. Aşırı derecede bağımlılık yapan İblis Nefesi bir şekilde insan dünyasına sızmıştır. Ama nasıl? ..

32,41TL 29,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

Tehlikeli, inatçı ve kedi Önce Serseri şimdi Kaçak Okurlardan büyük ilgi gören Dönüşüm Serisi’nin 2. kitabında heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Kediler her zamanDört ayak üstüne düşmüyormuş... Bunu herkesten iyi bilmem gerekir. Yeniden Gurur sürüsüne katıldığımdan beri büyük kararlar aldım ve belki de bu kararlardan daha büyük hatalar yaptım... Babamın adamları arasındaki ilk ve tek dişi olarak, liderime, sürüme ve kendime kanıtlayacak çok şeyim var. Yine de mesai saatlerimin dışında hem iş..

36,94TL 33,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMADönüşüm Serisi - 1 Buffy ile kedi kız’ın buluşmasına hazır mısınız? Tepeden tırnağa Amerikalı bir yüksek lisans öğrencisi gibi görünüyorum. Ama ben kedi adam soyundanım; isteyince kocaman bir kediye dönüşebiliyorum. İki farklı dünyam var. Ailem ve Gurur sürüm benim için planlar yaptıysa da, türümün devamını getirmem adına yapılan bütün bu baskılardan kaçtım ve kendime normal bir hayat kurdum. Ta ki o Serseri’nin saldırdığı geceye kadar. Serseriler hakkında uyarılmıştım; bunlar, devam..

36,94TL 33,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Korkusuz, Dişli... ve Kedi İhtiras, intikam ve adalet. Gurur’un son savaşı başlamak üzere... Jace, Marc ve ben acımasız Konsey tarafından haneye tecavüz, adam kaçırma, cinayet ve ihanetle suçlanıyoruz. Kısacası çok meşguldük. Ama artık ağabeyimin intikamını alıp Konsey’in içine sızan kötülüğü söküp atma vakti geldi. Bu iş kolay olmayacak ve kayıplar kaçınılmaz gibi görünüyor. Fakat bedeli ne olursa olsun Gurur sürümü korumaya söz verdim.Sırtımda hedef tahtası, yanımda Marc’la her şeyi sonsuza..

36,94TL 33,25TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

ACIKLAMASERSERİ Dönüşüm Serisi - 1Ateşli, dişi… ve kedi.BUFFY İLE KEDİ KIZ’IN BULUŞMASINA HAZIR MISINIZ?Tepeden tırnağa Amerikalı bir yüksek lisans öğrencisi gibi görünüyorum. Ama ben kedi adam soyundanım; isteyince kocaman bir kediye dönüşebiliyorum. İki farklı dünyam var.Ailem ve Gurur sürüm benim için planlar yaptıysa da, türümün devamını getirmem adına yapılan bütün bu baskılardan kaçtım ve kendime normal bir hayat kurdum. Ta ki o Serseri’nin saldırdığı geceye kadar.Serseriler hakkında uyar..

221,67TL 199,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Gün ÜCRETSİZ Kargo