Yoga - Meditasyon

Yoga - Meditasyon

Bu kategoride Yoga - Meditasyon ile ilgili kitapları bulabilirsiniz. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz. Üstelik HER HAFTA KAMPANYALI KİTAPLAR, KAMPANYALI KATEGORİLER ve KAMPANYALI YAYINEVLERİNİN FİYATLARIYLA.
Hemen Bir Gözatın ;)

Göster:
Sırala:
YENİ
%10

ACIKLAMAGüzel yaslanmak mümkün mü? Yaslılık sürecinde ruhumuz nasıl genç kalır? Yoga ile genç kalmak bir hayal mi yoksa gerçek mi? Uyku sorunlarımızla ilgili yogadan nasıl destek alabiliriz? Yoga nefesleri yaparak depresyon ve kaygı önlenebilir, iyilestirilebilir mi? Yoganın iyilestirme gücünden nasıl faydalanabiliriz? Yoga egitmeni Merih Kenet, “Günesini Sev” derken, sizi içinizdeki günesi hatırlamaya ve onu parlatmaya davet ediyor.Tüm bu soruların yanıtlarını kendi yolculugunda yasadıklarının ..

14,00TL 12,60TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%15

ACIKLAMAParamahamsa Yogaçarya Maha Yogi Akif Manaf, Yoga yolunda 50 yıldan fazla bir sürede elde ettiği tercrübleri bu şahaserde okuyucularıyla paylaşmaktadır..

53,70TL 45,64TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMASadhguru’nun etkileyici sözleri belirli bir din ya da ideolojiyi değil evrensel söylemin iç bilimlerini aktarmaktadır. Uluslararası bir yoga ve meditasyon figürü olarak bu kitapda onun sözleriyle birlikte derin bilgeliğinin akışını görüyoruz… ..

15,00TL 13,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMAKaç kez sıkboğaz edici ricalar, kötü ilişkiler, zaman alan zorunluluklar gibi yanlış şeylere EVET derken buldunuz kendinizi? Kaç kez bunları geri çevirme gücüne sahip olmayı dilediniz? İşte bu akıcı ve pratik rehber bu gücü elde etmenize yardımcı olacak ve uygun zamanda söylenen bir “HAYIR”ın yalnızca zaman kaybına engel olarak sizi sıkıntılardan korumadığını, aynı zamanda hayatınızı kurtarabileceğini gösterecek. James Altucher ve Claudia Azula Altucher sizi inciten herhangi bir şeye, ar..

32,41TL 29,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMABİRİNCİ BÖLÜM STRESI-STRES KAVRAMININ TANIMI ve GELİŞİMİ II-STRES YARATAN FAKTÖRLER VE NEDENLERİ III-STRESİN YARATTIĞI SONUÇLAR VI-STRES YÖNETİMİİKİNCİ BÖLÜM YOGA KAVRAMININ TEORİK ÇERÇEVESİI- YOGANIN TANIMI VE GELİŞİMİ II-YOGANIN BATIYLA BULUŞMASI III- YOGA ÇALIŞMALARINDA KULLANILAN TEKNİKLER IV-YOGA VE STRES YÖNETİMİ..

20,00TL 18,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%15
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMASize ağrısız bir yaşam sürebileceğinizi söylemek için buradayım.New York Times’ın çoksatan bu kitabında, metinler boyunca yer alan tamamı güncellenmiş resimler ve programın etkinliğini destekleyen en son bilimsel veriler yer alıyor.Terapist Sue Hitzmann, Melt Metodu’nda, kronik ağrıyla mücadele etmek ve yaşlanma ile hareketli yaşamın etkilerini günde on dakika gibi kısa bir sürede silmek üzere devrim niteliğinde bir kendi kendini tedavi yöntemi sunuyor.Hitzmann’ın, vücudun bağ dokularına..

22,22TL 18,89TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10

ACIKLAMASharon Gannon'a göre, yoga uygulamasının en önemli tek kısmı, vejetaryen beslenmeye, yani gereksiz zalimlikten, zarar vermekten ve adaletsizlikten uzak bir diyete katı bir şekilde bağlı olmaktır. Gannon'un sunduğu hakikat ve bilgelik, binlerce yıllık bir spiritüel uygulama geleneğinden geliyor ve Gannon bu uygulamaların modern yaşam tarzlarında nasıl uygulanacağını açıklıyor.Vedik gelenekler üzerine yaptığı çalışmalardan yararlanarak yoga uygulamalarının tarihsel ve yapısal olarak etik v..

20,00TL 18,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAMeditasyon kitabı bize meditasyonun aradığımız yalın uygulamasını özetliyor. Raja Yoga’nın iç görülerini ağlayan kitap pratik meditasyon alıştırmaları ile bu yöntemi, öğretiyi  anlamamıza yardımcı oluyor. Tanrı ile bağımızı onarmayı, zamanı farklı bir açıdan kavramayı, doğru bir yaşam biçimi ve meditasyon ile ruhsal gelişimin nasıl desteklenebileceğini çözümlüyor.Meditasyona yeni başlayanlar için, farklı bir meditasyon tarzını keşfetmek ve taze, yenilikçi bir bakış açısı kazanmak isteyen..

13,00TL 11,70TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAProgresif derin rahatlama meditasyonunun fiziksel yararları doğrudan iş ve özel yaşamınıza yansır. Derin kas rahatlamasının etkisi iki haftanın sonunda daha belirgin şekilde ortaya çıkar. Kan dolaşımınız düzelir, tansiyonunuz normale döner, kalp atışınız ve hormon aktiviteniz düzene girer. Düzelen kan dolaşımı sindirim sistemini de olumlu etkiler. Derin nefes egzersizleri bedeninizin her hücresine daha fazla oksijen taşır, toksinlerin bedenden atılımını hızlandırır. Bedeninizin yanı sıra..

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMANil Gün’ün Çekim Yasası kitabının özeti olan bu CD size “Hayatın büyük sırrını“ açıklıyor. Tüm “büyük“ insanlar bu sırrı biliyor. Asırlar boyu bir avuç insan tarafından bilinen bu sır şimdi size de ulaştı. Sağlık, haz, para, kariyer, sevgi, huzur, mutluluk, doyumlu ilişkiler... İstediğiniz herşeyi yaratmanın sırrını siz de keşfedebilir ve hayatınıza çekebilirsiniz. Bu sırrın adı: Çekim Yasası, Çekim Yasası her an ve her yerde devrede... Şu anda bu CD’yi kendinize çektiğiniz gibi...

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAÇigong, ruh ve bedenimizi birlikte geliştirmemize olanak sağlayan bir canlılık bilimidir. Bedeni bir makine, sağlık ve hastalığı bir yazgı, hekimleri de bozulan sağlığı onarmakla görevli birer tamirci gibi gören yaklaşımlardan ve batıdaki spor ya da jimnastikten oldukça farklıdır. Çigong, yalnızca kaslar üzerinde değil, iç organlar, salgı bezleri, damarlar, sinirler, beyin, kemik, ilik dokuları ve hatta insanın duygular, zihin ve istenç gibi ruhsal yönleri üzerinde de çalışmaya olanak ve..

23,15TL 20,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Bu dünyadaki tüm mutsuzlukların nedeni zayıflıktır, kendine güvensizliktir, kendine acımadır, der Vedanta felsefesi. Mutsuz oluyoruz, çünkü zayıfız. Yalan söylüyor, çalıyor, öldürüyoruz, çünkü zayıfız. Istırap duyuyoruz, çünkü zayıfız. Bizi güçsüz düşürecek, zayıflatacak hiçbir şey kalmadığında ölüm de yoktur, üzüntü de. Bizler yanılsamalar yüzünden, cahilliğimiz yüzünden mutsuz oluyoruz. Bu dünya iyilikler ve kötülükler dünyasıdır. Nerede bir iyilik varsa onun peşinden kötülük gelir; ama Vedant..

17,59TL 15,83TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%20

Krishnamurti’den 365 Gün İçin Meditasyon El Kitabı “Güzel bir günde parkta oturup yaşam hakkında konuşan, sorunlarımızdan söz eden, varlığımızın doğasını inceleyen ve kendimize şu soruları ciddi olarak soran iki arkadaş gibiyiz: Neden yaşam büyük bir soruna dönüştü? Neden zihinsel seviyede bu denli incelikli ve kültürlü olmamıza rağmen günlük yaşamımız o denli öğütücü, anlamsız ve yalnızca, kuşkulu bir kavram olan hayatta kalmaya dönük? Neden yaşam, günlük varoluş eziyet dolu? “Kişi, düşünen ile..

23,15TL 18,61TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA..

14,81TL 13,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAKendi içindeki bilinmeyeni bilmeden, başka hiç kimseyi tanıyamazsın. O insanın esrarını çözmek için tek yol, kendi esrarını çözmektir. Gizli katların arkasında başka katlar gizlidir, insan sonsuzluktur. Kendi içinde ne kadar derine inersen, bütün bir varoluşta, ayrıca başkalarında da o kadar derine inersin, çünkü öz birdir. Çeperse milyonlarcadır, oysa öz tektir. Beden son derece yalnış kullanılmaktadır. Kendi vücuduna kötü davranıyorsun. Bedenin sırrını bilmiyorsun. O yalnızca ten deği..

35,00TL 31,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%20

ACIKLAMABir eğitmenin gözünden, bir öğrencinin zihninden…  Çimen Erengezgin bu defa yoga deneyimlerini, hem yıllar süren öğrencilik hem de eğitmenlik tecrübeleriyle harmanlayarak öyküleştirdi.  Yazar, yogayla ilk kez tanışan bir öğrencinin iç sesiyle, son derece samimi ifadelerle ve açık yüreklilikle neler düşündüğünü ve yaşadığını esprili bir dille aktarıyor. Öğrencinin maceraları gülümsetirken, aynı zamanda bir yoga öğretisine dönüşüyor.  Bu kitapla yoga, öğrencilerinin bakış açısıyla açıl..

18,52TL 14,89TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

ACIKLAMASofroloji; ipnoz, derin gevşeme ve telkin yöntemlerini kapsayan ve şuur hallerinin dengelenmesini, böylece kendi kendimizi iyileştirmemizi, eğitmemizi sağlayan bir yöntemdir.Jean-Yves Pecollo'nun okuyucuyla adeta birebir konuştuğu bu kitapta yer alan sofroloji tekniği; günlük hayatın yoğun trafiğinden yılmadan ve yarı yolda umutsuzluğa düşüp geri dönmeden yol alarak varlığımızın özündeki sakinliğe varabilmemiz için tasarlanmış...

9,26TL 8,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMABir şeyin yokluğu anlarında, onun var olduğu anların değerini bilirsiniz. Şükran duymak sahip olduklarınızın değerini onlara sahipken bilmektir. Hoşlandığımız şeyler olduğu kadar hoşlanmadığımız şeyler için de şükran duymayı bildiğimizde, gelişiriz. Ve hoşlanmadığımız şeyin tutsaklığından özgürleşiriz. Şükran duygusu gerçek mistik yaklaşımdır. Derin bir şükran duygusu, zihinde ve ruhta büyük dönüşümler yaratır. Hayatımızda huzur, şükran duygumuz oranda vardır. Şükran duygusu, gelişimi ve..

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAYogayla ilgilenen ya da yogaya başlamayı düşünen herkes için vazgeçilmez bir görsel kaynak.Yoga Anatomisi, bedenen ve zihnen yüksek bir farkındalığa ulaşmanızı sağlayan bir disiplin olan yogayı tüm ayrıntılarıyla anlatıyor. Adım adım verilen bilgiler sayesinde yoga duruşlarını nasıl uygulanacağını öğrenecek, renkli fotoğraf ve çizimler sayesinde duruşların doğru şeklini görebileceksiniz. Ayrıca kitapta bulacağınız renkli, anatomik çizimler, kuvvetlendirilen ve esnetilen kasları kolayca g..

58,00TL 52,20TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%20

ACIKLAMAEvren Şener "Anne ve Çocuk Yogası" adlı bu kitabında, hareketleri profesyonelce yerine getiren bir yetişkinden ziyade bir çocuğu ön plana çıkararak, büyüme çağındaki çocuklara yogayı sevdiriyor ve yoganın alfabesini oluşturan hareketler ve düşünceleri gösteriyor. ..

21,30TL 17,12TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo