YAZARIN KİTAPLARI : Sarvar Gurbanov

Bu yazarımız genellikle : Ekonomi - Emek - İş Dünyası | Dünya Ekonomisi | Referans | İnsan Kaynakları - Yönetim kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
%15

Hollanda Hastalığı iktisat literatürüne hangi olayla dahil olmuştur? Amerika’nın Ay’a insan göndermesinden 11 milyar dolar daha fazla maliyeti olan ’çılgın proje’yi hangi ülke gerçekleştirdi? Rusya’daki hangi fon, neden ABD ve Avrupa denetim organizasyonlarını tedirgin ediyor? Hollanda’da işgücünün %15’i aynı anda nasıl malulen emekli olabildi? Nijerya’nın dış borcu 19 yılda nasıl 2 milyar dolardan 30 milyar dolara yükseldi? Uyuşturucu ve kahve’nin Kolombiya ekonomisi için önemi nedir? Botswana ..

8,00TL 6,80TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMANüfusla ilgili yapılan tahminler, dünya piyasalarında aktif emek gücünün toplamdan daha az artığını ifade etmektedir. Yaşlanan nüfusla birlikte değişen harcama ve tasarruf alışkanlıkları, geleneksel para ve maliye politikalarının eski ihtişamlarını ellerinden alacak kadar ciddiler. Küremizin ekonomik olarak daha sürdürülebilir bir gezegen haline gelmesi için gereken en önemli kaynak, enerji ve finansmandan daha çok, aktif emek gücüdür. Dünyamızı, bugün sıkıştığı kısır döngüden kurtaracak..

16,67TL 15,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo