YAZARIN KİTAPLARI : Şükrü Uyar

Bu yazarımız genellikle : Çocuk Kitapları | Hikaye - Öykü | Kişisel Gelişim | Edebiyat (Roman - Öykü) Yerli | Öykü - Anlatı - Hikaye | Edebiyat | Aşk Roman ve Öyküleri | Öykü | Roman | Şiir | Şiir Üzerine kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
YENİ
%10

ACIKLAMASevgili çocuklarımızın zekâ gelişimine uygun olarak hazırlanan birbirinden eğlenceli ve öğüt verici masalların yer aldığı kitabımız, onları  hayata hazırlarken, okumanın  lezzetini de aşılıyor. İnsani değerlerin temel alındığı masallarımızın sonunda çocuklarımızın okuduklarını anladıklarına ilişkin değerlendirme bölümü de yer alıyor.Kitapla tanışmanın ilk adımı olan masallar kitabımız, çocuklarımız için eğlenceli,  karekterlerle birlikte keyifli bir okuma vaat ediyor.....

14,81TL 13,33TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

Henüz tanışmıştık. “Sana hayatımı anlatsam romanımı yazarsın.“ demişti. Yazar olduğumu bilmiyordu. Öylesine söylemişti o sözü. “İstersen yazarım romanını.“ Dediğimde, “Hadi canım, ciddi olamazsın! Gerçekten mi?“ demişti. Önce inanmamıştı söylediklerime. İlginç bir hikayesi olduğunu daha önce bir arkadaşımdan duymuştum. Doğrusu hikayesini merak etmiştim. “Hadi anlat bana hikayeni!“ dedim ve işte bu kitabı oluşturduk. Önce çekindi kendini anlatmaya, sonra da paylaşmak istedi hikayesini. Çok heyec..

5,00TL 4,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

İnsanoğlunun var oluşundan bu yana aşk da her daim var olmuştur. Her insan aşka ihtiyaç duymuş, ancak kimisi aşkı bulabilmiş, kimisi de aşkın ne olduğunu dahi bilemeden yaşamış gitmiştir. Kimi de aşkı yaşamasına rağmen bir türlü bunu sonsuza dek sürdürememiş, bir şekilde aşk bitmiş ve sonunda yalnız kalmıştır. Aslında her aşk bitmeye mahkûmdur. Çünkü aşk kavuşmaları sevmez. Sevgiliye kavuştuğunuz anda aşkta çatlaklar başlar. Aşk nihayetinde zamana yenilir ve biter. Yerini ya bir başka aşka bırak..

10,00TL 9,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMA..

15,74TL 14,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10

ACIKLAMAGerçek yaşam öyküsü…Girdiği çıkmazdan kurtulmaya çalışan ve hayatı boyunca sevdikleri ve inandığı değerler için mücadele eden bir kadın…“İnsan deli gibi severken ayrılabilir miydi? Kendi elleriyle sevdiğini bir başkasına bırakabilir miydi? Böylesine sevebilir miydi bir daha? Aşk her zaman kaybetmeye mahkum muydu?”Hepimizin çıkmaza girdiği durumlar olmuştur. Kendimizi çaresiz bulduğumuz anlar. İşte elinizdeki kitap akıcı bir dille çaresiz bir kadının etkileyici bir hikayesini sunuyor bize..

16,67TL 15,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%-20

ACIKLAMASonra ağlar yalnızlığına Sersefil bir akşamda yakar kendini, Alev olur, duman olur, Kül olur, savrulur durur. Sonra toz olur dolanır saçlarına. Hatrıma gelir saçlarının kokusu, Sonra yeniden dirilim sende.  ..

6,48TL 7,78TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
%10
GELİNCE BİLDİR!

Yazarken bazen beni ağlatan, bazen bana “çok şükür!“ dedirten, bazen de beni düşündüren ve bir yerlere götüren ya da birilerine haykırtan bu kitapta kendi yaşadıklarımın yanı sıra çevremdeki insanların yaşantıları kimi yerde gerçek isimler kullanılarak işlenmiştir. Birbirinden farklı on iki öyküyü sizlerle paylaştığım bu kitabımda; zamansız gitmelerin insanda nasıl derin yaralar açtığını, zamansız ayrılıkların insanı nasıl zamansız bıraktığını ve yok ettiğini, aynı yürekte birden çok sevdanın n..

4,00TL 3,60TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim