YAZARIN KİTAPLARI : Süleyman Kurt

Bu yazarımız genellikle : Edebiyat | Araştırma - Deneme - İnceleme | Genel Konular | Biyografi - Otobiyografi - Monografi | Tarih | Anı - Mektup - Günlük - Seyahatname | Türkiye Cumhuriyeti (Siyasi - Askeri Tarih) | Edebiyat (Roman - Öykü) Yerli | Roman kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
YENİ
%0

Umut ve aşk bazen tek bir kelimede saklı: Unutmak veya hatırlamak. Gece yarısı…  Bilmediğin bir sokakta umutsuzca duvarın dibine çökmüş, saatlerdir öylece oturuyorsun. Aniden bir ses geliyor kulağına. Evet, kesinlikle sana sesleniyor. Sesin geldiği yöne bakmak istiyorsun ama içindeki ses “Bunu yapma!” diyor. “Çünkü biliyorsun başını bir kez bile kaldırırsan yepyeni bir hikâye başlayacak…” Bütün hikâyeler hatırlamayla başlar, Hatırlasana ise unutmayla başlıyor. Çünkü unutmak, unu..

20,00TL 20,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

ACIKLAMAEllerin üşür, birini diğeriyle ısıtırsın, yalnızlık böyledir... İçinde bir küçük çocuk, hayal kurar, heves kokar nefesi. Kurduğu her hayal gerçeğin kıyılarına çarptıkça büyürsün. Sonra yeniden hayal kurarsın, daha sağlam basarsın yere. Ve anlarsın. Umut, onun acısını kendi acın gibi sahiplenmektir. Umut, hayal kırıklıklarıyla döşeli bir yolda yürümektir, kursağına takılan sözlerdir,  canını yakan ateştir. Anlarsın, Hayal kurmak ciddi bir iştir. En çok da kendi canını acıtır. So..

16,67TL 15,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%11
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMATek Kişilik Koro Robert Kole mezuniyet yılında, kendisi için yazılanları okuyordu. “Çevirisini yaptığı Tagor’u artık sevmiyor...“ İngilizcesini okuduğu bu satırlardan sonra, “Hayır, bu doğru değil“ dedi. Ardından da yıllıktaki satırları okumaya devam etti. “Dansı ve partileri gereksiz bulur...“ Okumayı kesti: “Hayır! Artık öyle bulmuyorum.“ Bütün bunların ardından da ekledi: “Zamanla her şey değiştiği gibi ben de değişim.“ Sanata ve çaya olan tutkusu ise hiç değişmeyecekti. Bir başka ..

9,26TL 8,24TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim