YAZARIN KİTAPLARI : Toygun Atilla

Bu yazarımız genellikle : Edebiyat | Biyografi - Otobiyografi - Monografi | Roman kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
YENİ
%22

ACIKLAMAMİT’i kibrit kutusu ile kimler dinledi?  ¬ MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın özel kalem müdürü hangi operasyonla tutuklandı? ¬ Teşkilata sızan köstebeklere hangi siyasiler referans oldu?  ¬ İstihbaratçı karı kocanın sırrı neydi? ¬ Uluslararası konferansta Türkiye’yi temsil eden hangi Türk diplomat İsviçre’ye sığınma talep etti? ¬ 17-25 Aralık krizinde Pensilvanya-Ankara hattında kimler kuryelik yaptı?  ¬ O iş insanı Zaman gazetesinin hisselerini neden aldı?  ¬ Soruş..

27,50TL 21,45TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Aynı Günde Kargo
%10

ACIKLAMA29 Ocak 2013 günü Türkiye'de herkesi şaşırtan bir olay oldu. Donanma Komutanı Oramiral Nusret Güner silah arkadaşlarının hukuksuzca tutuklanmasına daha fazla seyirci kalmamak için istifa etmişti. Güner'in istifası çok tartışıldı. Nasıl tartışılmasın, Türkiye Cumhuriyeti'nde ilk kez bir Donanma Komutanı istifa ediyordu.Oramiral Güner istifa ettikten sonra da doğru bildiklerini söylemeye devam etti. Türk Silahlı Kuvvetleri'ne kurulan kumpasa karşı çıktı. Bunlara karşılık orduevlerine girme..

13,89TL 12,50TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo