YAZARIN KİTAPLARI : Uğur Gökbulut

Bu yazarımız genellikle : Edebiyat | Araştırma - Deneme - İnceleme | Aşk Roman ve Öyküleri | Roman | Ekonomi - Emek - İş Dünyası | İş Dünyası - Kariyer | Edebiyat (Roman - Öykü) Yerli | Öykü - Anlatı - Hikaye kategorilerinde kitap çıkarmaktadır. Dilerseniz FİLTRELERİ kullanıp kitapları filtreleyebilir ya da sitemizdeki yüzlerce KATEGORİDEN kitapları inceleyebilirsiniz.

Göster:
Sırala:
YENİ
%30

Asla büyük konuşma.Başkasının başına gelenher şey senin de başına gelebilir.Yokluğunun fark edilmediği, varlığına değer verilmediği,başkalarının senden daha çok önemsendiği,yüzünün gülmediği yerleri ve insanları sahiplenme sakın.Sadece başkalarının hayatlarını kolaylaştırmak için varsanve sadece senin fedakârlıkların sonucunda güzel sözler duyuyorsan;  yani yaptıklarınla takdir ediliyor, yapmadıklarınla eleştiriliyorsan eğerişte o zaman sessizce kır zincirlerini,yüreğini topla ve tüm acılar..

22,00TL 15,40TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10

ACIKLAMASırf sevdiklerin üzülmesin diye tek başına sahiplendiğin acılar vardır.Sana anlatmadığım, anlatamadığım şeyler de var anne. Kim bilir, belki de senden öğrendim içimin fırtınalarını yüzümdeki gülümsemeyle ve  dudağımdaki “iyiyim ben” yalanlarıyla kapatmayı. Kim bilir, belki de sen anlıyorsun gözlerimdeki acıyı. Ama ne senin sormaya dilin gidiyor ne de benim anlatmaya cesaretim var.Oysa uzanıp dizlerine “Yoruldum artık anne!” diyerek ağlamayı ne de çok isterdim. Ama sen beni yine de iyi bi..

20,00TL 18,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

1-3 Günde Kargo
YENİ
%10
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMASessizce yaşayan kadınlar var.Kendinden başka hiç kimseye zararı olmayan, hüzünlerini gülümsemelerinin arkasında saklayan ve artık masallara inanmayan kadınlar…Yorgunluklarını gözlerinde taşıyan, konuşmaktan bıkmış, içine kapanmış, hayatı tecrübeleriyle sorgulayan, susan ve anlaşılmayan kadınlar…Gündüzleri nafakası için çabalayan, geceleri yalnızlığına sarılan, her şeye rağmen yine de inatla ayakta kalan ve sevdikleri için yaşayan kadınlar…Saçınızdaki her beyaz, ışığınız; akıttığınız her..

20,00TL 18,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%15
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMASuskun sanıyorlar beni; değilim. Anlaşılmadığım ve anlamadığım bir dünyada kelimelere küsüm sadece. Yalnız sanıyorlar beni; değilim. Kimsenin kalabalığı olmadım ve kimseyi de kalabalık edemem bundan sonra dünyamda, bu da benim tercihim. Güvensiz sanıyorlar beni; değilim. Sadece kendi içimde kendime göre bir dengem var ve bir daha kırılırsam toparlanamama endişesi taşıyor yüreğim. Bu yüzden şimdilik sadece kendime güveniyorum. Anlamakta zorlandığım bir dünyada, anlaşılmayı zat..

11,11TL 9,44TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

ACIKLAMA"Sustuğum şeyler var, hiç konuşmadıklarım… İçinde kaybolduğum şehirler ve içimde kaybolup giden insanlar var... Eskisi kadar kafama takmasam da bazı şeyleri, yine de içimin almadığı haksızlıklar var! Hak ettiklerimle vazgeçtiklerimi ayırdığım günden bu yana, solumu sevdiklerime, yolumu ise Allah'a bıraktım… O ki; varacağım yeri de, duracağım yeri de benden daha iyi bilir…"..

11,11TL 10,00TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim
%10
GELİNCE BİLDİR!

İstatistiklere göre, her dört işletmeden üçü ilk beş yıl içinde başarısız oluyor. Bu başarısızlık çoğunlukla bilgi ve deneyim eksikliğinden kaynaklanıyor. Bu kitap size başarı açısından son derece gerekli olan girişimcilik araçlarını ve stratejik iş planlama tekniklerini açıklıyor. Temelini başarısı kanıtlanmış yönetim tekniklerinin oluşturduğu kitap, bir işletmeyi kurup yönetmenin mantıklı ve sistematik sürecini gözler önüne seriyor. Eğriyi Kırın’ı okuduğunuzda: Stratejik bir işletme planı haz..

32,41TL 29,17TL

Sepetinizde

Sepetten Çıkardınız

Gelince Haber Verelim